Προς το περιεχόμενο

Pc Magazine Σεπτεμβριου


fragment_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να κανω και εγω ενα σχολιο...

 

 

Βρηκα το θεμα γενικα του καινουριου τευχους απαραδεκτο...

 

 

Εγω λογου χαρη που δεν εχω dsl, και αρκουμε στο να εγκαθηστο κανα προγραμματακι, τιποτα drivers, κτλ κτλ οτι εχει μεσα προσφορα, μου κοτσερνει ενα θεοκουτο διπλα στο περιοδικο με dsl modem λεει και 2 μηνες συνδεση στο ιντερνετ. Με ρωταει εμενα αν θελω αυτη την μπακατελα του οτε την οποια την δινει τσαμπα στις νεες συνδεσεις;;;; και οχι μονο, μην ενθουσιαζομαστε με αυτη την προσφορα αφου ετσι και αλλιως για να χρησιμοποιησεις αυτους τους δυο μηνες πρεπει να εχεις ενεργοποιησει το παγιο και τα τεχνικα μεσα. Αρα ετσι και αλιως με αυτη την 512 συνδεση που υποτιθετε σου χαριζουν (το περιοδικο επαναλαμβανω ειναι απο τα πιο ακριβα) πρεπει να πληρωσεις και τα παγια....

 

conclusion τευχος χωρις σιντι και μια μ***λακια προσφορα αχρηστη...

 

α και σχολια τυπου μην το περνεις ειναι περιτα σε οποιους ειναι μηνιεοι συνδρομητες.

 

*ps:mrgreen: για να γελασουμε, ανοιξα απο περιεργια το κουτι ειχε αυτοκολητα και επιγραφες παντου connex connex connex connex, α ρε βουρλουμη ξυλο που θες....

 

δεν κοιτανε να χαρισουν κανα 2 μηνο, η να μειωσουν τις τιμες pstn isdn που εχει παει 60ευρω το 3 μηνο + τον ΕΠΑΚ για αυτους που δεν εχουν dsl καλυψη, μας δινουν προσφορες αχρηστες (οχι μονο για μενα αλλα και για καθε χρηστη dsl, o οποιος εχει ενεργοποιηση ηδη την γραμμη του) στις οποιες θα εποφεληθουν αυτοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι trial. Αυτο σημαινει προσεξτε ναι μεν οτι ειναι 2 μηνες ολα πληρωμενα ΑΛΛΑ μπορεις να κατεβασεις μονο μεχρι 1 γιγκα δεδομενων και τερμα μεσα στο 2μηνο. Οποτε μονο λιγες σελιδουλες θα δεις και τερμα. Νομιζω οτι ειναι κοροιδια και απο το περιοδικο και απο τον ΟΤΕ δεδομενου οτι θα αξιζε τον κοπο δοκιμης εστω αν ειχε ενα φυσιολογικο οριο πανω απο 50 γιγκα για 2 μηνες. Επειτα ειναι usb modem με οτι συνεπαγεται αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα δεν με χαλασε καθολου που πηρα μοντεμακι με 6,5 ευρω... Να ναι καλα τα παιδια... Και ηθελα ενα για τις διακοπες ρευματος, αλλα δεν ειχα σκοπο να δωσω 20 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα δεν με χαλασε καθολου που πηρα μοντεμακι με 6,5 ευρω... Να ναι καλα τα παιδια... Και ηθελα ενα για τις διακοπες ρευματος, αλλα δεν ειχα σκοπο να δωσω 20 ευρω.

 

ηθελες μοντεμ για τις διακοπες ρευματος? τι να το κανεις οταν δεν εχεις ρευμα???? αλλο και τουτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να κατεβασεις μονο μεχρι 1 γιγκα δεδομενων και τερμα μεσα στο 2μηνο

 

αυτο δεν το ειδα.... καλα ειναι τραγικοι θα στειλω και ενα μηνυμα στο περιοδικο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα.... να εξηγησω εν ταχυ.... εχω φορητο που μου βγαζει 7-8 ωρες αυτονομια... και απο αυτον τροφοδοτω πλεον πολυ ευκολα και ενα απλο USB Modem. Ως τωρα ειχα το Wirelles router πανω σε UPS... και περα απο οτι εχανα μπαταρια απο το UPS, ακουγα και το συνεχομενο Beep για οσες ωρες δουλευε... αναγκαστικα.

 

Οποτε τωρα απεκτησα και την ησυχια μου, αλλα και μεγαλυτερη αυτονομια εν αναγκη. (ναι, η ΔΕΗ εννιοτε στην περιοχη μου κανει καφριλες για ωρες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μου πεί κάποιος περισσότερες λεπτομέρειες για το πώς κάνεις την σύνδεση?Σου έχει δικά του username και password?Θέλει να το πάρει ένας φίλος που δεν έχει καθόλου internet, αλλά τώρα που είδα τα αρνητικά post το σκέφτομαι αν είναι να το αγοράσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απα πα. Απαραδεκτοι. Ακου εκει τσαμπα adsl :mrgreen:

Εχουμε χαζεψει τελειως μου φαινεται. (Και νομιζω οτι ειναι ολα πληρωμενα εκτος αν θελεις να σου πληρωσουν και το παγιο της PSTN τηλεφωνικης γραμμης).

Επισης εχει 1GB/μηνα οριο. Οποτε no download.

 

Και τωρα η μεγαλη κακια:

Σκοπος της κινησης αυτης ειναι η προωθηση της ευρυζωνικοτητας στην Ελλαδα, οχι να παρουν μερικοι τσαμπα μοντεμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν η πλειοψηφία των ατόμων 15-30 χρονών δηλώνει πως δεν χρειάζεται και ούτε βλεπει τον λόγο για να χρησιμοποιήσει έναν υπολογιστή,ενώ ένα ακόμα μεγαλύτερο ποσοστό δηλώνει πως δεν χρειάζεται το ίντερνετ τι προώθηση να κάνεις?

 

Καλυτερα να τους δίνουμε δωρεαν πακέτα cappucino να φτιάχνουν σπιτάκι τους γιατί τίποτ'αλλο δεν ξέρουν να κανουν.

 

20 χρόνια πίσω είμαστε. :???:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...