Προς το περιεχόμενο

turbox iron vn75-225


darkthan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και από πότε ξέρουν οι πωλητές περισσότερα απ'ότι λέει το καρτελάκι μπροστά από τον υπολογιστή; Οι περισσότεροι δεν ξέρουν τι τους γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να μην παίρνει XP ? Ότι παπαριές και να σου πουνε τα περισσότερα σασί των Turbo-X είναι της Clevo. Κάτω από το λάπτοπ έχει μια ταμπελίτσα που αναφέρει το μοντέλο του σασί. Μπαίνεις λοιπόν στο site της clevo και δίνοντας το μοντέλο του δικού σου κατεβάζεις τους drivers που θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά μαμαει ,η ποιότητα κατασκευής έχει φτιάξει αρκετά συγγριτικα με τα παλιά μοντέλα (ούτε τρίξιμο ούτε dvd μουφα).έχω βάλει xp και περιμένω και τους drivers από το plaisio γιατί δεν είναι από την clevo είναι από άλλη εταιρία και δεν μου λένε το site για να τους κατεβάσω.Έχω βάλει και ubuntu αν και ακόμα δεν έχω καταφέρει να το ξεκινήσω αλλα που θα μου παει....

Τα κόκκινα πλήκτρα να μην είχε και θα ήταν άψογο

αα και τιμή προς απόδοση δεν υπάρχει αντίστοιχο από άλλη εταιρία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να μην παίρνει XP ? Ότι παπαριές και να σου πουνε τα περισσότερα σασί των Turbo-X είναι της Clevo. Κάτω από το λάπτοπ έχει μια ταμπελίτσα που αναφέρει το μοντέλο του σασί. Μπαίνεις λοιπόν στο site της clevo και δίνοντας το μοντέλο του δικού σου κατεβάζεις τους drivers που θες.

 

και για του λογου το αληθες ριξε μια ματια στο σαιτ της clevo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να μην παίρνει XP ? Ότι παπαριές και να σου πουνε τα περισσότερα σασί των Turbo-X είναι της Clevo. Κάτω από το λάπτοπ έχει μια ταμπελίτσα που αναφέρει το μοντέλο του σασί. Μπαίνεις λοιπόν στο site της clevo και δίνοντας το μοντέλο του δικού σου κατεβάζεις τους drivers που θες.

 

Παντως το συγκεκριμενο δε μοιαζει με το σασι καποιου clevo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα turboX laptop ειναι ειτε απο clevo ειτε απο arima.net

βασικα πιο παλια ειχα παρει για ενα λαπτοπ φιλου και μου χαν πει νομιζω και αλλη μια..τωρα μου πε μονο clevo κ την arima.net (την οποια δεν θυμαμαι αλλα ισως να κανω κ λαθος) Παντως απο περιεργια πηρα τωρα τηλ στα κεντρικα του πλαισιου και ρωτησα και για το δικο σου και μ παν οτι ειναι της clevo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε γω στην clevo δεν βρηκα κατι αντιστοιχο. To windows experience score to ετρεξες να μας τι βαθμους βγαζει ?

Σε ενα αλλο laptop που εψαχνα κατασκευαστη, το βρηκα με το software everest

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...