Προς το περιεχόμενο

New Creative Zen


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 580
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Γιεπ, εφεραν τα νεα ipod αλλα κουβεντα για το ζεν.. Στο τηλεφωνο παντως ρωτησα κανα δυο φορες και μου ειπαν σαφεστατα οτι στις 20 περιμενουν παραλαβη... :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστειλα email και οριστε η απαντηση:

 

Αξιότιμε κύριε ...,

 

 

 

Σχετικά με το ερώτημά σας για το Creative zen θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι:

 

 

 

Το συγκεκριμένο προϊόν θα είναι στην διάθεσή μας το πρώτο δεκαπενθήμερο του Οκτώβρη. Οι εκδόσεις που θα έχουμε στην διάθεσή μας αρχικά είναι των 4 GB και 8 GB. Το κόστος υπολογίζεται στα 139,00? και 199,00 ? αντίστοιχα. Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας εκείνη την περίοδο για να ενημερωθείτε για την παραλαβή και διαθεσιμότητα του συγκεκριμένου προϊόντος.

 

 

 

Είμαστε πάντα στην διάθεσή σας στο τηλέφωνο 800-11-12345(χωρίς χρέωση) από κινητό 210-2895000.

 

 

 

Με εκτίμηση,

 

 

 

ΠΛΑΙΣΙΟ COMPUTERS Α.Ε.Β.Ε

 

Internet eBusinessTeam

 

Σπύρος Ποδάρας

 

[email protected]

 

Τηλ.2102895242

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα κανένα 250άρι για το 16 GB.Πολλά είναι.

Ψάχνομαι με εξωτερικό, στο amazon βρήκα το 16GB 250 δολάρια!!! Ζήτω η ισοτιμία δολαρίου-ευρώ!!!!

Αν έστελνε και Ελλάδα, καλά θα ήταν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα κανένα 250άρι για το 16 GB.Πολλά είναι.

Ψάχνομαι με εξωτερικό, στο amazon βρήκα το 16GB 250 δολάρια!!! Ζήτω η ισοτιμία δολαρίου-ευρώ!!!!

Αν έστελνε και Ελλάδα, καλά θα ήταν...

 

"Οι εκδόσεις που θα έχουμε στην διάθεσή μας αρχικά είναι των 4 GB και 8 GB...". Τι εννοει αρχικα τωρα? Ο Θεος κι η ψυχη του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοεί ότι "κ ά π ο τ ε" θα φέρουν και των 16GB. Λογικά δεν θα το βιαστούν, γιατί θα το κρίνουν αντιεμπορικό, αν και κατά τη γνώμη μου είναι το μόνο που θα πουλήσει σοβαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως τα 4GB,140 ευρω(αν ισχυσει τελικα αυτη η τιμη) μια χαρα ειναι....

 

Όντως, ιδίως αν σκεφτεί κανείς ότι αργότερα του βάζεις και μία κάρτα SD και ανεβάζεις την χωρητικότητα. 8GB έχουν φτάσει αυτές τώρα, όταν φθηνήνουν θα είναι καλή ιδέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαιντε ΕΔΩ για ενα καλο review...

 

Ελπίζω να προσθέσουν FM recording και ιδίως, να φτιάξουν τη χαζομάρα που έκαναν όταν θες να παίξεις κάτι από κάρτα SD σε μελλοντικό firmware. Έτσι όπως είναι τώρα, δε βλέπω να το προτιμώ ακόμη κι αν είναι δελεαστική η τιμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο review, πράγματι.

Το πρόβλημα με την SD card είναι σημαντικό. Αν και έχω μόνο 8GB μουσικής, δεν θα ήθελα να έχω κάτι προβληματικό.

Από την άλλη πάλι, αρχίζω σοβαρά να σκέφτομαι να πάρω το sandisk των 8GB, που παίρνει και επέκταση μνήμης (σωστά, όπως λέει στο review). Φαίνεται πολύ καλό και κάνει μόνο 125 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...