Προς το περιεχόμενο

Ο γάμος σκοτώνει τον έρωτα?


Rose_mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεισ σας.Ολοι μου προτηνετε να φυγει η μαμα απ το σπιτι.δεν θετεται τετοιο ζητημα.αλλωστε δεν εχει που να παει η μαμα γιατι απο τοτε που πεθανε ο μπαμπας μας εγραψε το σπιτι κ δεν μπορουμε να την πεταξουμε εξω.ξαναλεω ομως οτι η μαμα δεν ενοχλει καθολου.αλλου πρεπει να βρισκεται το προβλημα.το οτι ειναι ψυχρος ειναι ενα ζητημα,γιατι εχει χασει το ενδιαφερον του?τι μπορω να κανω για να τον φερω παλι κοντα μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι μπορω να κανω για να τον φερω παλι κοντα μου?

 

το σημαντικότερο νομίζω είναι, να του νοικιάσεις 2-3 ρωσιδούλες, να τον περιμένουν όταν γυρίζει κατάκοπος από τα meetings της οικοδομής, και ενώ κάνει σεξ με τις ρωσιδούλες,εσύ κ η μητέρα σου,να του κάνετε αερα, ώστε να μην καίει το A/C και χρεώνετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κατι ακομη:ο αθλητισμος ενωνει τους ανθρωπους.Τους φερνει πιο κοντα.Γιατι λοιπον να μην προπονηθουν στο βολει δωματiου????

 

αυτή να του το σηκώνει κι αυτός να της το καρφώνει ? :lol::oops:(ντρέπομαι για λογαριασμό μου)

 

τι υποννοείς 1980 με το "άλλου είδους μιτινγκ" ? Δε σε καταλαβαίνω ? :-P

 

Μαρία "...ότι άναψε θα σβήσει με Βοριά ή με Νοτιά..." !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο τινά μπορεί να συμβαίνουν

 

1. Έχει ξεκωλωθει το παληκάρι στη δουλειά μια που δουλεύει μόνο αυτός, παρεπιπτόντως τράβα να δουλέψεις και εσύ για να πάτε να μείνετε πουθενά αλλού και άσε τη μαμά σου εκεί που είναι. Μ'αρέσει που είπες ότι βοηθάει στο σπίτι κιόλας η γυναίκα.... θές και βοήθεια αφού δεν εργάζεσαι? Τι έχεις, τα πολλά παιδιά και δεν προλαβαίνεις να ξεσκατίσεις?

 

2. Έχει βρεί γκόμενα/ο και είναι αλλού το μυαλό του.

 

Στη δεύτερη περίπτωση δεν νομίζω ότι μπορείς να κάνεις κάτι, πάντως προς θεού μην κάνεις παιδί για να τον φέρεις πίσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι εμείς σε ευχαριστούμε η χαρά είναι δική μας που βοηθάμε..δεν θέτεται πρόβλημα προς θεού...

 

:lol: αυτο το είχα δει αλλά είπα "άστο να πάει"... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή να του το σηκώνει κι αυτός να της το καρφώνει ? :lol::oops:(ντρέπομαι για λογαριασμό μου)

 

τι υποννοείς 1980 με το "άλλου είδους μιτινγκ" ? Δε σε καταλαβαίνω ? :-P

 

Μαρία "...ότι άναψε θα σβήσει με Βοριά ή με Νοτιά..." !

 

ναι δεν καταλαβαινεις.... εσυ ειδικα με το μυαλο που εχεις.... οπα δεν το ειδα αυτο με τα καρφωματα. μετα μου λες οτι δεν εισαι διεστραμμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σημαντικότερο νομίζω είναι, να του νοικιάσεις 2-3 ρωσιδούλες, να τον περιμένουν όταν γυρίζει κατάκοπος από τα meetings της οικοδομής, και ενώ κάνει σεξ με τις ρωσιδούλες,εσύ κ η μητέρα σου,να του κάνετε αερα, ώστε να μην καίει το A/C και χρεώνετε!

 

Εκεί με τη μάνα μου τα χαλάς λίγο. Κατά τα λοιπά....

:-D:-D:-D:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαιρη αμα θες παντως εχω κατι φιλες χωρις πλακα που κανουν σοου με δερματινα μαστιγια και τετοια και αμα τις πληρωσεις παιζει να κανουν μια επισκεψη απο εκει να αναψουν λιγο τα αιματα. αλλα βαρανε κανονικα με το μαστιγιο στο λεω. αμα δεν παρει τα πανω του και με αυτο ο δικος σου αλλαξε τον τι να σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν καταλαβα καλα εκανα ορθογραφικο λαθος κ το σχολιαζετε.ενταξει δεν ειμαι κ του πανεπιστημιου κ επισης το προβλημα μου δεν ειναι η μορφωση το προβλημα μου ειναι ο γαμος μου κ συγκεκριμενα η ελλειψη επικοινωνειας,ουτε το βολευ ουτε η μαμα.σας λεω δεν μιλαμε πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λες ρε?εγω προτεινω στη μαιρη να παει σε ενα σεξ σοπ,να αγορασει ενα μαστιγιο και να του κανει ενα στριπτιζ.αν αυτος δεν ενδωσει ας αρχισει να του τις βρεχει με το....μαστιγιο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...