Προς το περιεχόμενο

VIVODI CABLETV,ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ,ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ,VoIP


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sou eipa(mallon den to eides) oti den exw egw...exoun gnwstoi mou kai apo plhrofories pou exw akousei...

 

Ayta pou eipa se prohgoumeno post mou anaferontai genika se adsl sundeseis kai sta pi8ana problhmata pou mporei kapoios na antimetwpisei otan px parei 20/24 mbps...

An to kalwdio einai kalo kai h apostash apo kombo anekth tote pianeis kanonika ta 20mbps

 

KOITA:Sou eipa kati pou mporei na boh8hsei...APO TO NA MHN APANTHSEI KANENAS PISTEUW OTI EINAI KALUTERO NA APANTHSEI KAPOIOS KAI NA SOU PEI AUTA POU SOU EIPA...

An twra nomizeis oti den einai den 3anastelnw...siga mhn parakalaw kiolas na boh8hsw/metaferw gnwseis ktl...eleos dld

 

Eιναι γνωστα αυτα που ανεφερες αλλα δεν ειναι καλλιτερα να εχω συνομιλητες που εχουν cabletv, και να γραφουν αυτοι που εχουν,νομιζω πιο καλα θα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Eιναι γνωστα αυτα που ανεφερες αλλα δεν ειναι καλλιτερα να εχω συνομιλητες που εχουν cabletv, και να γραφουν αυτοι που εχουν,νομιζω πιο καλα θα ειναι.

 

Nai,8a einai pio kala!!!Alla an den exeis oute enan pio kala 8a einai na exeis enan "emmeso"....

tespa..oti eixa na pw to eipa...an 8es labe to upopsin (afou einai ola auta gnwsta tote ok) kai perimene mhpws apanthsei kapoios pou na exei cableTV.

 

Sou euxomai kalh tuxh me to 8ema sundeshs..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσωτερικος ειμαι απο την πατριδα σου, εαν ειναι εκει που δηλωνεις.

H swsth-fisiologiki apantisi 8a htan "eimai ellinas" , kai oxi toso periploki pou edwses. Anafereis thn leksi "esoterikos" pou den xriazetai na anafer8ei kai "patrida" leksi pou thn xrisimopioun metanastes tou eksoterikou.

Mipws eisai tipota Ellino-Amerikanos?

Kai otan les apo thn patrida mou... Ti ennoeis, thn 8essaloniki?

Milas arketa berdemena pou simenei oti den piges sxoleio edw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H swsth-fisiologiki apantisi 8a htan "eimai ellinas" , kai oxi toso periploki pou edwses. Anafereis thn leksi "esoterikos" pou den xriazetai na anafer8ei kai "patrida" leksi pou thn xrisimopioun metanastes tou eksoterikou.

Mipws eisai tipota Ellino-Amerikanos?

Kai otan les apo thn patrida mou... Ti ennoeis, thn 8essaloniki?

Milas arketa berdemena pou simenei oti den piges sxoleio edw.

 

Μαλιστα δασκαλε που διδασκες και νομους δεν εκρατεις,εχασα, τι δωρο ειχες? Για κοιτα την φωτο στο προφιλ μου αν βρεις που ειναι και πιος βγηκε απο αυτο το κτιριο και τι εκανε για παρα πολλα χρονια κερδισες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κοιτα την φωτο στο προφιλ μου αν βρεις που ειναι και πιος βγηκε απο αυτο το κτιριο κερδισες.

Quiz? Kanthn upload kapou megaliteri na thn doume giati se 80x52 pixels den fenetai tipota.

Fantazomai oti 8a deixneis thn voulh twn ellinwn h to sintagma? :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quiz? Kanthn upload kapou megaliteri na thn doume giati se 80x52 pixels den fenetai tipota.

Fantazomai oti 8a deixneis thn voulh twn ellinwn h to sintagma? :-P

 

Εχασες, δεν πειραζει αλλη φορα που θα βαλω αλλη μπορει να κερδισης.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχασες, δεν πειραζει αλλη φορα που θα βαλω αλλη μπορει να κερδισης.:)

Ean den einai stin polh mou min perimeneis na to kserw. Den mporw na 8imamai ka8e ktirio pou exw dei sthn zwh mou :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλική συμβουλή: Στείλε ένα p.m. σε κάποιον moderator παρακαλώντας να αφαιρεθούν όλα τα off-topic μηνύματα, γιατί τόσο τσίρκο που έγινε ως τώρα το thread αμφιβάλλω αν θα ενδιαφερθεί και κανένας με CableTV να απαντήσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλική συμβουλή: Στείλε ένα p.m. σε κάποιον moderator παρακαλώντας να αφαιρεθούν όλα τα off-topic μηνύματα, γιατί τόσο τσίρκο που έγινε ως τώρα το thread αμφιβάλλω αν θα ενδιαφερθεί και κανένας με CableTV να απαντήσει...

 

Εχω πει να κλεισει αλλα δεν ειδες το λαβανε διαφορετικα το μυνημα,παντως εχεις δικαιο.Δεν βλεπεις συνεχιζουν, αντε κανε ποστ μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...