Προς το περιεχόμενο

Nova απο την ERT? wtf?


vintage's_lover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα με πηρε τηλ μια κοπελα λεγοντας μου πως ειναι αποτην ερτ κ πως δινουν την nova(δλδ ολο τον εξοπλισμο,καρτες,πιατο καλωδια κτλ) με 200e κ χωρις μηνιαια συνδρομη.Δλδ δινεις μια φορα αυτα τα 200 κ τελειωσες.Μου φανηκε αφανταστα περιεργο ολο αυτο.Ακουγεται πολυ καλο για να ειναι αληθινο.Δεν ξερω,εχεται ακουσει κατι τετοιο ξανα? Κρατησα τα τηλεφωνα της κ ολα..Δεν κατααβαινω τι σχεση μπορει να εχει η ερτ με τη nova ωστε να μπορει η ερτ να προσφερει πακετα της αλλης..Αλλα μονο 200 για παντα? Α ,μου ειπε οτι εχει κ εφ ορου ζωης εγγυηση.Τι στο καλο????:confused::confused::confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
η ΕΡΤ θα αναμεταδίδετε πλέον και απο την NOVA , οπότε έχει λογική.

Αντίθετα βγαίνει ο ΣΚΑΙ.

 

Συγγνώμη; Αν λες για τα κανάλια που μεταδίδει η ΝOVA, ισχύει το αντίθετο. Μπορείς να δεις τα 3 κανάλια της ΕΡΤ μέσω ΝOVA αλλά όχι τον ΣΚΑΙ.

 

Πάντως εμένα μου φαίνεται απάτη το όλο σκηνικό. Έχεις μηπως το τηλέφωνο;

Πήγαινε whitepages.gr και βρες σε ποιό όνομα και ποια διεύθυνση αντιστοιχεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντυπωσιακό ακούγεται.200 ευρώ και ξεμπέρδεψες?Κάτι δεν μου πάει καλά.Εσένα πώς σε βρήκανε?Στην τύχη?Είχες ποτέ σου πάρε δώσε με NOVA ή με τα κανάλια της ερτ που θέλουν αποκωδικοποιητή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τηλεφωνο δεν μου το βγαζει στο whitepages.Περιεργο δεν ειναι?? Παντως το τηλεφωνο,απ' οτι μου ειπε ειναι 210-8236567 και αυτη λεγεται ΕΛΕΝΗ.(επιθετο επιτρεπεται να πω?) Μου ειπε οτι τηλεφωνει απο το τεχνικο τμημα της ερτ κτλ...Τι λετε,να ειναι καμια κομπινα? Μπορειτε να το ψαξετε σας παρακαλω?? Α μην παρετε τωρα γτ λεει πως ειναι ανοιχτα απο τισ 9:30 μεχρι τις 14:30.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tolis_01 Με παρεξήγησες εγω απο ενδιαδέρον για την προσφορά ζήτησα το τηλέφωνο.

 

Ναι ρε συ το ξερω. Πλακα εκανα :mrgreen:

 

vintage's_lover: Μπορει να το εχει απορρητο το τηλεφωνο. Μπορει να ανηκει σε αλλο παροχο.

Περιεργο μου ακουγεται παντως να μην εχει ακουστει και αλλου (πχ. τηλεοραση) η προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εμενα το ιδιο ρε "tolis_01" αλλα σκεφτομαι πως υπαρχει εστω κ μια περιπτωση να ειναι αληθεια κ αυτο με πεθαινει....Δεν υπαρχει τροπος να το μαθουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αποκλείω κατηγορηματικά.

Βρωμάει απάτη.

Μήπως σου μιλούσε για τα ψηφιακά της ΕΡΤ και δεν κατάλαβες καλά;

Αν σου είπε για Νοβα τότε η είναι τελείως άσχετη η προσπάθησε να σε κοροιδέψει.

Με απλή λογική να το δεις 200 ευρώ δεν φτάνουν ουτε για 4 μήνες συνδρομή

και χωρίς να υπολογίσουμε τον εξοπλισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω να παρω τηλ και αυριο και να την ρωτησω ακομα περισσοτερα.Αλλα ειναι οντως ετσι,μαλλον δεν θα το καταλαβω απο πριν.Ομως το λογικο ρε παιδια δεν ειναι το εξης:Οταν θα μου φερουν να μου εγκαταστησουν πιατο,κεραια κτλ μετα ο τεχνικος δεν θα δοκιμασει κ αν δουλευει? Αν δεν πιανει filmnet κτλ του λεω να το παρει πισω,βεβαια θα μου πεις σιγα μην βρεις το δικιο σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...