Προς το περιεχόμενο

Nova απο την ERT? wtf?


vintage's_lover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Η Nova θελει δορυφορικο πιατο, DVB-T δεκτη και ΣΥΝΔΡΟΜΗ καθε μηνα. Η ΕΡΤ Ψηφιακη θελει απλα την κεραια που εχεις, DVB-S δεκτη και πολυ υπομονη για να πετυχεις κατι που αξιζει να το παρακολουθησεις.

 

SupaCoopa, έβαλες τα DVB-T και DVB-S ανάποδα νομίζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia einai shgouro oti einai farsa h istoria ayth apokleiete na pernan thlefono kai na sou elegan gia nova katarxas ena kanali den pernei pote se spitia ama htan etsi tha epernan polla atoma oxi mono esena apla sou ekanan farsa kai eimai shgouros giayto kai gia na to diapistoseis pare to idio to kanali kai tha sto poun kai oi idioi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...katarxas ena kanali den pernei pote se spitia...

Από τότε που έκοψα το Filmnet/Supersport ξέρεις πόσες φορές με έχουν πάρει για να μου κάνουν προσφορές για επανασύνδεση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ξερει καποιος να μου απαντησει??

Έχω nova αποδικοποιητη-πιατο κλπ τα παντα.

Πληρωνω συνδρομη κανονικα, μπορώ να παρω αλλον αποκωδικοποιητη να τον συνδεσω στο πιατο της nova μα βαλω και την ιδια καρτα της nova και να πιάνω κανονικα πάλι nova??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

episeis paizei polu mia allh apati... pernoun kartes tis nova pou einai na liksoun se 1-2 mines.. tis ksinoun kai san tis plasaroun ws katres spasmenes pou to plironeis mia fora kai paizei gia panta kai ta skane ta koutopsara sta lamogia... kai meta apo ligo kairo pou ligoun oi kartes pernoun ton p00lo!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
episeis paizei polu mia allh apati... pernoun kartes tis nova pou einai na liksoun se 1-2 mines.. tis ksinoun kai san tis plasaroun ws katres spasmenes pou to plironeis mia fora kai paizei gia panta kai ta skane ta koutopsara sta lamogia... kai meta apo ligo kairo pou ligoun oi kartes pernoun ton p00lo!

 

Lol. Check mate. Πολύ Hustle κατάσταση :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

ΞΑΝΑΧΤΥΠΗΣΑΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ, ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΕΡΤ ΑΛΛΑ ΑΠΟ HOL!!!!

 

Με πήραν κι εμένα 2-3 φορές τηλέφωνο από τον αριθμό 2111070000 και επικαλέστηκαν ότι είναι από τη HOL. Προσπάθησαν να μου πουλήσουν ένα πακέτο της HOL, το doubleplay, το οποίο είχε όμως εντελώς διαφορετικά χαρακτηριστικά από αυτά του κανονικού double play.

 

Πήρα τηλέφωνο στη HOL και μου είπαν ότι δεν υπάρχει τέτοιο πακέτο και ότι αποκλείεται να σας πήραμε εμείς. Τρελλάθηκα. Όμως είχαν δίκιο.

 

Μετά οι απατεώνες με ξαναπήραν από τον αριθμό 2111070000 και μου είπαν ότι ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗ HOL, επέμεναν. Τους έλεγα ότι η HOL το έχει διαψεύσει. Μου έδωσαν μάλιστα και το τηλέφωνο:

2108236567 για να μπορώ να τους καλώ. Ξαναπήρα τη HOL τηλέφωνο και μου είπαν ότι ουδεμία σχέση έχουν μ'αυτό το νούμερο.

 

Πάρτε αν θέλετε για δοκιμή κι εσείς στο 2108236567 και ρωτήστε τους ποια εταιρία είναι. Θα σας απαντήσουν ότι είναι η HOL!!!! Ρωτήστε τους για το doubleplay και θα σας πουν τα εξής χαρακτηριστικά (σε 1 και μόνο πακέτο):

1) δωρεάν αστικές και υπεραστικές

2) adsl 24mbps

3) αστική χρέωση σε 38 χώρες

4) δωρεάν εξοπλισμός με ασύρματο ρούτερ

5) ΔΩΡΟ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ

 

Και όλα αυτά με 37?.

 

Δηλαδή έχουν μπλέξει 2 πακέτα της HOL σε 1. Μεγάλη ΑΠΑΤΗ. Πήρα ξανά τη HOL και μου είπαν ότι θα το ερευνήσουν. Πρόβλημά τους άλλωστε είναι αφού επικαλούνται το όνομα της εταιρίας τους.

 

ΑΝ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΑΠΛΑ ΠΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ.

 

Υ.Γ. Αν πάρετε τους απατεώνες ζητήστε τον Αδάμο Παναγιώτη! Έχει πολύ γέλιο! Αφού όταν του είπα πως απ'τη HOL με ενημέρωσαν ότι δεν υπάρχει υπάλληλος Αδάμος Παναγιώτης μου λέει: Κι εσύ τι είσαι από το ΙΚΑ ή την εφορία; Και μου το κλείνει!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάλεσαν στο σπίτι μου από τον ίδιο αριθμό, 2111070000, λέγοντας οτι είναι από την ontelecoms και μίλησαν με τον πατέρα μου, χωρίς να καταλήξουν οτι τελικά θα αγοράσουμε το πακέτο ή κάτι τέτοιο. Από τότε τηλεφωνούν συνεχώς και μάλιστα σε πολύ άσχετες ώρες, πήραν π.χ. σήμερα το πρωί, χτες βράδυ... Τι ακριβώς παίζει με αυτούς και τι σκοπό έχουν;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

και εμένα με πήραν σήμερα απο τον ίδιο αριθμό και δήλωσαν ότι πήραν απο vivodi, επειδή είχα δεί τα posts δεν έδωσα καθόλου σημασία και τους είπα κοφτά ότι δεν ενδιαφέρομαι και το κλεισα. Προφανώς πρόκειται για καμια νέα κομπίνα. Το νού σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...