Προς το περιεχόμενο

Του τηλεφώνησε ο εαυτός του


bachtis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά χτυπάει το κινητό ενός γνωστού μου και τι να δεί; Ο αριθμός που τον καλούσε ήταν ο δικός του!! Το σηκώνει και βέβαια δεν απάντησε κανείς... Ξαναέγινε πριν λίγο κι απλά δεν πρόλαβε να το σηκώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό γίνεται όταν έχεις μήνυμα στον τηλεφωνητή σου και δεν πας να το ακούσεις. Μετά από 1-2 sms σε παίρνει το σύστημα και εμφανίζεται το νούμερο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό γίνεται όταν έχεις μήνυμα στον τηλεφωνητή σου και δεν πας να το ακούσεις. Μετά από 1-2 sms σε παίρνει το σύστημα και εμφανίζεται το νούμερο σου.

 

Σωστός ο φίλος alexzzz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν το σηκωσε την πρωτη φορα μηπως ακουσε καμια φωνη να του λεει

hi shorty,what are you doing?i know what you did last summer:mrgreen::mrgreen:

 

Όχι! Του είπε μια φώνη:

"Πες μου που είσαι τώρα και τι κάνεις! Είμαστε γεννημένοι ο ένας για τον άλλον! Αυτό μόνο πες μου και κλείνω"

 

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και η φάση είναι ότι σε χρεώνει και την κλήση από όσο θυμάμαι (στην vodafone πριν 3 χρόνια....). να φανταστεις ο κολλητός μου είχε αποθηκεύσει το κιν του σαν "ΜΗΝ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙΣ" γιατί τον ξυπνούσε και μπερδευόταν ο καημένος!!!!

πολύ γελιο τη πρώτη φορά που το είδαμε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρεώνεσαι μόνο όταν καλείς να ακούσεις τα μηνύματά σου, και αυτό ισχύει σε όλες τις εταιρίες. Εάν σε ενοχλεί η εισερχόμενη κλήση, προφανώς υπάρχει και η λύση να την απενεργοποιήσεις και να αρκεστείς στην λήψη δωρεάν SMS.

 

Μια άλλη περίπτωση να σε καλεί το δικό σου νούμερο μπορεί να συμβαίνει γιατί κάλεσες κάποιον που μιλούσε και ζήτησες να ενημερωθείς όταν θα ελευθερωθεί η γραμμή του (στη VF η υπηρεσία λέγεται call me back), οπότε σε παίρνει πίσω και σου λέει οτι ο συνδρομητής που κάλεσες έχει τώρα ελέυθερη τη γραμμή του.

 

Πάντως και σε αυτή, και στην περίπτωση του τηλεφωνητή, ακούς ηχητικό μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tip:

Μπορείτε αν δεν θέλετε να λαμβάνετε την κλήση από τον τηλεφωνητή σας να καλέσετε στο νουμερο για διαμόρφωση μενού του τηλεφωνητή (1269 Vodafone, 123 cosmote, 127 αν δεν κάνω λάθος για wind) και να το απενεργοποιήσετε δηλαδή να αφήσετε μόνο την ενημέρωση μέσω γραπτού μηνύματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...