Προς το περιεχόμενο

Ιδιαιτερο δωρο σε κοπελα


stelios2809

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ, θες πρωτοτυπιες.

Στειλε της email link σε αυτη τη σελιδα.

Να το ξανασκεφτει η να σε στειλει μια και καλη, για κατι πιο δραστικο, αφου εισαι κολλημενος.

Αλλα δεν πειθεις ρε συ πως εισαι κολλημενος. Πιο πολυ εγωισμος κανει, οταν οπως λες για καποια που κοβεις φλεβα ρωτας αγνωστους τι δωρο να της κανεις αντι να βαλεις το μυαλο σου να δουλεψει και να ανατρεξεις σε προσωπικα βιωματα που την αφορουν αμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

δεν εχω κανενα κοινο μαζι της και αποφευγω να το συζηταω με την παρεα μου γιατι πλεον εχει περασει καιρος. νομιζω πως ειμαι ακριβως το αντιθετο και δεν ντρεπομαι να το παραδεχτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε BIAP κανένας άνθρωπος δεν κατάφερε κάτι μόνος του.Δεν είναι άσχημο που ρωτάει.Έτσι θα μάθει πράγματα που πριν δεν του πέρασαν από το μυαλό.Το 90 % των σκέψεων σου το υιοθετείς και το προσαρμόζεις στις ανάγκες σου, δεν το δημιουργείς εκ του μηδενός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν λεω οτι περναω χαρμα τωρα. χωρισαμε πριν απο εξεταστικη και τωρα που ξαναγραφω εξετασεις και ειμαι παλι αναγκαστικα αθηνα περναω ωρες ωρες τα ιδια. ευτυχως οχι σε τετοια εκταση οπως πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν έχεις καμιά τέτοια που περιγράφει ο νταλτον γνώρισε την σε μας και μετά ακολούθησε την τελευταία οδηγία του...και είμαστε όλοι κερδισμένοι..

 

Μαλλον εχεις δικιο.

Φιλε stelios αν εχεις μια τετοια γνωρισετη μου και θα φροντισω εγω τον οποιο ανταγωνισμο θα εχεις για την πρωηn. Ετσι για να εχεις ελευθερο το πεδιο στανταρ.:twisted:

 

παιδια μια χρονια στο χωριο δουλευα στο βουνο πυρασφαλεια, και ειχα σκαλισει σε μια πετρα ( πολυ παλιο κεραμιδι ) απο την μια το ζωδιο μου και απτην αλλη το δικο της. το εφερα μαζι μου α8ηνα αλλα δεν ξερω που ειναι πια. καλο δεν 8α ηταν?

 

Και αν το βρεις μην τυχει και το δωσεις. Κατεμε μεγαλη βλακεια γιατι ετσι δειχνεις οτι εισαι πολυ κολλημενος και δεν πρεπει.

Kοιτα τη κοπελα που γνωρισες γιατι δεν ξερεις αμα με αυτη θα περασεις καλυτερα απο τη πρωην και ειναι πραγματι αυτο που ψαχνεις(λεμε τωρα). Μην αποκλιεις μια καινουργια σχεση για την πρωην, ειναι rule.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτιδήποτε και να δώσεις πάνω από το τυπικό θα αποπνέει έναν passive-agressive ΣΕ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΑ αέρα και η άλλη θα το κρύψει βαθιά σε κάποιο συρτάρι για να μην σκέφτεται τα strings attached.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

stelios2809 σκέψου ότι αφού φτάσατε σε τέλμα σημαίνει ότι θα βρισκόσαστε συχνά σε φάσεις νεύρων ασυμφωνίας κλπ. Φαντάσου αν ήσουν μαζί της τώρα θα ήσουν κάθε μέρα με νεύρα και απογοήτευση.

Οπότε καλύτερα που εγινε ετσι για να εχεις ηρεμια και να μπορεις να εισαι συγκεντρωμενος για τις εξετασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να στείλεις π.μ στον ΒΙΑΡ και να αγοράσεις το πιάνο που πουλάει, με αυτόν τον τρόπο και θα πάρεις ένα αξιοπρεπές δώρο και θα βοηθήσεις εναν συμφορουμήτη που του έχει μείνει αμανάτι το πιανάκι.. Επίσης αν η κοπέλα ξέρει πιάνο θα είναι ένα πολύ καλό δώρο για εκείνη αν οχι πάλι θα είναι μια συμβολική(?) κίνηση απο σένα ... (πσιτ biap το μερτικό το θέλω σε 20αρικα κοπής 2005 ατσαλάκωτα :P)

 

Χωρίς πλάκα τώρα, τα λουλούδια δεν μου λένε κάτι, είναι πολύ τετριμμένο (ειδικά απο πρώην..)

Εμένα πρόσφατα μου στείλανε με κούριερ ενα καταπληκτικό άρωμα το οποίο όπως και να έχει, όταν το φοράω σκέφτομαι τον αποστολέα :)

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά αν δεν σε θέλει πια οτι και αν της πάρεις δεν θα την κάνει να γυρίσει πίσω...

Το κεραμμύδι που λές οτι έχεις σκαλίσει είναι μια πολύ γλυκιά ιδέα με την ανάλογη κάρτα όμως του στύλ οτι παρόλο που δεν είμαστε μαζί το είχα σκαλίσει τότε, αλλά ποτε δεν στο έδωσα και θέλω να το έχεις και τέτοια γλυκανάλατα..

Γενικά πάντως η γνώμη μου είναι οτι αν μια γκόμενα γουστάρει, γουστάρει έτσι και αλλιώς. Ενα δώρο δεν είναι ικανό να αγοράσει την καρδιά της (2-3 μπορεί :P)

 

Kαλή επιτυχία!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χαβά του αυτός (o 1980)... :roll:

 

πάρτης έναν "ψαγμένο" καθρέφτη χειρός (ξέρεις ασημένιο ή ξύλινο ή...) και πέστης ότι είναι μαγικός ! Στο θέμα "γιατί είναι μαγικός ? Τι κάνει ? κλπ." αυτοσχεδίασε ! Μπορείς να πεις "θα δεις !" ή "θα το δούμε στο μέλλον" μέχρι "όποτε κοιτιέσαι σ'αυτόν θα σε βλέπω στο όνειρό μου"....

 

Ξέρεις τώρα ! Με κάτι τέτοιες μλκίες ψαρώνουμε πολύ οι γυναίκες ! ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χαβά του αυτός (o 1980)... :roll:

 

πάρτης έναν "ψαγμένο" καθρέφτη χειρός (ξέρεις ασημένιο ή ξύλινο ή...) και πέστης ότι είναι μαγικός ! Στο θέμα "γιατί είναι μαγικός ? Τι κάνει ? κλπ." αυτοσχεδίασε ! Μπορείς να πεις "θα δεις !" ή "θα το δούμε στο μέλλον" μέχρι "όποτε κοιτιέσαι σ'αυτόν θα σε βλέπω στο όνειρό μου"....

 

Ξέρεις τώρα ! Με κάτι τέτοιες μλκίες ψαρώνουμε πολύ οι γυναίκες ! ;-)

 

τι λες ρε φλωρε και εσυ. αυτα ηταν πριν μια δεκαετια. ρε παρε το μαστιγιο που σου λεω θα σε δει με αλλο ματι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λες ρε φλωρε και εσυ. αυτα ηταν πριν μια δεκαετια. ρε παρε το μαστιγιο που σου λεω θα σε δει με αλλο ματι.

 

εγώ φλώρος ρε μπουγαδοκόφινο ?

:-P

 

Φιλικά πάντα

 

Μπάμπης ο Σουγιάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ φλώρος ρε μπουγαδοκόφινο ?

 

 

Φιλικά πάντα

 

Μπάμπης ο Σουγιάς

 

Τελικά μετά από 1,5 χρόνο εγγραφής στο forum μπορώ να πω ότι αξίζει την αναμονή:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...