Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω λίστα με παιχνίδια που μπορούν να παιχτούν μεσω ιντερνετ και αντιγραμμένα


-WISE-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμα μπορει καποιος να μου δωσει μια λιστα με διαφορα παιχνιδια που παιζονται μεσω ιντερνετ ωστε να μπορω να τα παιζω με την παρεα μου,θα το εκτιμουσα!!

τωρα εδω που τα λεμε δεν λεει να δωσει ο καθενας απο 60 ε να παρει ενα παιχνιδι...

μιλαμε για παιχνιδια απο φιφα μεχρι καουντερ στραικ!!

ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες να παίζεις online games πήγαινε και αγόρασέ τα, δεν υπάρχει καμία ευχαρίστηση να παίζεις τέτοια παιχνίδια σε private servers, είναι μέσα στα cheats/bots κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάς πρώτα το demo και αποφασίζεις. :)

 

xe!!ok...kai pes oti maresei to demo nta3ei?

re paidia foitititis eimai!!ama einai na dinw 40-50-60 e gia na xazoxairomai ligo me to pareaki ti na to kanw? aurio-me8aurio to variemai kai klaiw ta lefta mou :cry:

katalavainete pou to paw... :-?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xe!!ok...kai pes oti maresei to demo nta3ei?

re paidia foitititis eimai!!ama einai na dinw 40-50-60 e gia na xazoxairomai ligo me to pareaki ti na to kanw? aurio-me8aurio to variemai kai klaiw ta lefta mou :cry:

katalavainete pou to paw... :-?

 

Μπασκετάκι/ποδοσφαιράκι φίλε. Πιο φτηνά βγαίνει, κρατιέσαι και σε φόρμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το Nba live 06 έπαιζε κανονικά κι από τον "Θείο". Έχωνες την ip του φίλου σου και παίζατε κανονικότατα! (Το έχω κάνει δεν το έβγαλα από το μυαλό μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to kaiw oso mporw to pro me xeiristiria,omws o enas einai agrinio o allos tin mia den mporei kai einai duskolo na mazeuomaste 5 atoma kai na paizoume se ena spiti!!!

mallon tin kovw ti douleia..8a mazeutoume apo dw mesa kamia dekaria atoma kai 8a arxisoume ta mona!!! xaxa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...