Προς το περιεχόμενο

Νεο Ελληνικό παιχνίδι με γρίφους Δωρεάν!!!!


mismatch

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Σε όσους βγάζει το unexpected error δείτε αν η κάρτα ήχου και γραφικών έχει λογότυπο WHQL (δεν είμαι σίγουρος αν φταίει αυτό). Και δοκιμάστε να κατεβάσετε τους τελευταίους drivers για κάρτα γραφικών και ήχου.

 

mismatch: Το παιχνίδι έγινε με το Game Maker?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όσους βγάζει το unexpected error δείτε αν η κάρτα ήχου και γραφικών έχει λογότυπο WHQL (δεν είμαι σίγουρος αν φταίει αυτό). Και δοκιμάστε να κατεβάσετε τους τελευταίους drivers για κάρτα γραφικών και ήχου.

 

mismatch: Το παιχνίδι έγινε με το Game Maker?

 

den trexei me tipota....bgazei ayto to unexpected error

 

exo kai last drivers

windows XP SP2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ξερεις κανεις την λυση για τον γριφο Τοποθεσια Κεντρικο Σαλονι, ειναι ο γριφος με τα χερακια. Ανοιγω τους χαρτες αλλα δεν καταλαβαινω τι πρεπει να κανω. Αν αποκωδικοποιησω τα χερακια βγαινει η λεξη ΔΕΜΑ. Τελικα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό θα ήταν, όσοι έχετε unexpected errors να δηλώσετε τα χαρακτηριστικά του συστήματός σας (hardware -λειτουργικό και γλώσσα λειτουργικού) μήπως βρεθεί άκρη. :)

Επίσης, δοκιμάστε διάφορους συνδυασμούς στο:

Δεξι κλικ στο αρχείο εκτέλεσης > Ιδιότητες > Συμβατότητα ;)

 

 

 

-philos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικά δεν ξέρω τι συμβαίνει με τα errors Που μου λέτε.

έχω 5 υπολογιστές σπίτι, με διαφορετικά 'στησίματα', το δοκίμασα και σε κάποιους άλλους υπολογιστές, και όλα τρέχουν φυσιολογικά.

Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι οτι σας λείπουν CODECS ΉΧΟΥ, κατεβάστε ένα πακέτο απο αυτούς και εγκαταστήστε το, καθώς και ανανεώστε το Direct x σας. Ίσως φταίνε αυτά τα 2.

 

Κατα τα άλλα, το παιχνίδι τρέχει σε ανάλυση 1024χ768, δεν αλλάζει το refresh rate της οθόνης σας, ούτε κάποια άλλα χαρακτηριστικά, χρειάζεται ένα ποντίκι και ένα πληκτρολόγιο καθώς και κάρτα ήχου.

 

Ειλικρινά, το μόνο πρόβλημα που έχω αντιμετωπίσει κατά την διάρκεια 'Testing' του παιχνιδιού είναι κάποια 'κολλήματα' όσων αφορά τον ήχο που τρέχει στο background (κάποια glides και scratches με αποτέλεσμα να με πετάει έξω απο το παιχνίδι). Για αυτό σας εφιστώ την προσοχή προς αυτή την κατεύθυνση. Ελέγξτε αν το pc σας μπορεί να παίξει μουσική κατά τη διάρκεια παιχνιδιών (εξηγόντας : γράψτε στο Google το unexpected error που σας εμφανίζεται , π.χ : google search ---> unexpected error 404 at 0000x0000x0008888).

Θα βρείτε σίγουρα τι προκαλεί το πρόβλημα.

 

Μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...