Προς το περιεχόμενο

Νεο Ελληνικό παιχνίδι με γρίφους Δωρεάν!!!!


mismatch

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 6 μήνες μετά...
  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ηθελα απλα να ρωτησω για πιο κωδικό λετε..γιατι εμενα πριν το dοwnloand δεν μου ζητησε κανενα κωδικο... τωρα περιμενω να το κατεβασει για να δω τι θα γινει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας...ειμαι 14χρονος και κατεβασα το ΠΑΙΧΝΙΔΙ και τα ΣΠΑΕΙ...Αλλα επειδη και το κεφαλι μου ΣΠΑΕΙ να βρει τα μαγικα τετραγωνα με αθροισμα το 15 (και δεν βρισκω και πουθενα το ΠιΝτιΕφ με τις λυσεις)!...ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ Μ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΛΥΣΗ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σου Μπαμπη..πολυ καλο το παιχνιδι και μολις εχθες το κατεβασα..θελω λιγη βοηθεια στον γριφο με τη συνταγη..Καταλαβαινω οτι θα πρεπει να κανω αντιστοιχια των υλικων με την συνταγη και διορθωσε με αν κανω λαθος . ματια νυχτεριδας---->σκοταδι,κοκαλο νυχτεριδας---->τυχη, φοβιες--->θανατος,ρανταρ--->αεροπλανο και μενει το σοναρ...μιπως εχει να κανει με τις ωρες κ τουσ βαθμους ψησιματος?..τα εχω δοκιμασει αλλα δεν παει παρακατω...παρακαλω λιγη βοηθεια...Ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

πολυ ωραιο παιχνιδι! συγχαρητηρια

 

εχω ομως κολισει στον γριφο μετο ημερολογιο (στη κουζινα).

συμφωνα με την προσθεση που μου λεει το εγρραφο, οι 2 ημερομινιες που υπαρχουν, βγαζουν 19 και 19. βαζω για κςδικο 1919, αλλα προφανως ειναι λαθος, μπορει καποιος να με βοηθησει????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...