Προς το περιεχόμενο

Πάρε κόσμε Beta keys για CoD4


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To eurogamer μοιράζει κλειδια για την beta του CoD4. Τρέξτε...

 

http://gamers.eurogamer.net/giveaways.php?id=8

 

Πρέπει πρώτα να κάνετε register στο site.

 

Ήδη έλαβα το παρακάτω mail:

 

Congratulations, you have successfully registered to participate in the UK and Ireland public multiplayer BETA for Call of Duty 4: Modern Warfare.

We are receiving huge demand from gamers in the UK and Ireland to participate. A title update is currently in progress which means BETA tokens for registrants in the UK and Ireland will start being sent out on Monday 10th September.

BETA tokens will be allocated on a first-come, first served basis and we will be back in touch as soon as we can to provide you with your unique BETA Token code.

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Επειδη ειναι λιγο "tricky" το που και πως, οριστε οι οδηγιες:

 

15.000 κλειδια δινει το Eurogamer, προλαβετε!!

 

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=82896

 

Πρεπει να κανετε Register στο site, αφου κανετε Register και ενεργοποιησετε το λογαριασμο σας μεσω email τοτε πρεπει να δωσετε το Gamertag σας στο Eurogamer και μετα να κανετε "Claim your Frebbie" για να παρετε εναν κωδικο. Μετα πρεπει να πατε στη σελιδα http://www.cod4beta.co.uk/AgeCheck.aspx (δινετε ημερομηνια γεννησης και σας παει σε νεα σελιδα) και να δωσετε αυτον τον κωδικο για να παρετε το κλειδι σας για τη Beta δινοντας ακομα καποια στοιχεια που θα ζητηθουν.Το email που εδωσα ειναι αυτο που ειναι συνδεδεμενο με το Gamertag για καλο και για κακο....

 

Αφου τελειωσετε θα μπειτε στη λιστα αναμονης, υποψην οτι θελει Gold συνδρομη η ολη ιστορια οποτε το Gamertag που θα βαλετε καλο θα ηταν να ειναι Gold.

 

To email που μου εστειλαν, το βρηκα στα junk του hotmail μου (!!!!):

 

 

###CALL OF DUTY 4: MODERN WARFARE OFFICIAL BETA PROGRAMME###

Congratulations, you have successfully registered to participate in the UK and Ireland public multiplayer BETA for Call of Duty 4: Modern Warfare.

We are receiving huge demand from gamers in the UK and Ireland to participate. A title update is currently in progress which means BETA tokens for registrants in the UK and Ireland will start being sent out on Monday 10th September.

BETA tokens will be allocated on a first-come, first served basis and we will be back in touch as soon as we can to provide you with your unique BETA Token code.

In the meantime, we recommend you visit http://www.charlieoscardelta.com/beta.php and check out the info on the BETA game modes, weapons, classes and controls.

### The Infinity Ward Team ###

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να μην φαμε πορτα αν καταλαβουν οτι ειμαστε απο Ελλαδα...

 

Και καλα τον τσιμπησα τον κωδικο..τι κανω?κατεβαζω κανα demo ή περιμενω μηνυμα στο Live?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει προβλημα αν εισαι απο Ελλαδα.

εγω ειμαι αποδειξη για αυτο, και πηρα το key οταν ηταν μονο για αμερικανους, oχι απο euro-x ;)

 

ARMY ASSEMBLE!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες τελικα την Δευτερα θα λαβετε ενα mail.

θα εχει μεσα ενα 16ψηφιο κωδικο.

θα πατε στο marketplace, θα πατησετε <<redeem code>>

θα βαλετε τον κωδικο σας, και θα βγει ενα blade που θα λεει

<<κατεβαστε την cod4 beta>>

;)

 

α, περι το 1gb ειναι η beta

 

 

 

και p.s. @LLV, η beta τρεχει ηδη. εγω ειμαι μεσα εδω και καιρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες τελικα την Δευτερα θα λαβετε ενα mail.

θα εχει μεσα ενα 16ψηφιο κωδικο.

θα πατε στο marketplace, θα πατησετε <<redeem code>>

θα βαλετε τον κωδικο σας, και θα βγει ενα blade που θα λεει

<<κατεβαστε την cod4 beta>>

;)

 

α, περι το 1gb ειναι η beta

 

 

 

και p.s. @LLV, η beta τρεχει ηδη. εγω ειμαι μεσα εδω και καιρο

 

Οποτε να μην ανησυχω που δε μου εχει ερθει mail ακομη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και p.s. @LLV, η beta τρεχει ηδη. εγω ειμαι μεσα εδω και καιρο

 

Κ thnx και εμενα για Δευτερα 10 του μηνος λογω φορτου σε Αγγλια και Ιρλανδια εγραφε το mail.. Οποτε αναμενουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...