Προς το περιεχόμενο

Πάρε κόσμε Beta keys για CoD4


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παιδιά, επειδή δώσαμε και gamertag όταν κάναμε την αίτηση για τον κωδικό, είναι σίγουρο πως αυτός στον οποίον θα τον δώσουμε και τον χρησιμοποιήσει δεν θα έχει πρόβλημα;;

 

Πάντως έχω κι εγώ extra κωδικό, όποιος θέλει pm.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία! Σήμερα είδα το θέμα!!! Τέλος πάντων....

Αν κάποιος έχει έναν περισσευούμενο κωδικός κ αν θα μπορώ ακόμα να κατεβάσω την Βετα, ΠΑΡΑΚΑΛΩ να μου τον δώσει!!!! (εκτός κ αν φοβάστε να μου τον δώσετε) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MiltoΖ σε ευχαριστώ πολύ (και δημόσια) για τον κωδικό!!!! Τελικά υπάρχουν κ καλά παιδιά μέσα στο Insomnia!!! :mrgreen:

....

 

 

 

Eχεις 360 Wolfidis?

Μόνο ένα??? !!! :)

 

 

....

 

Eτοιμαστείτε να γυρίσετε στο Viva Pinata γιατί δεν σας βλέπω να ξαναπαίζεται CoD....

P3tran όσο και να το έχεις παίξει....σήμερα θα μετανιώσεις για ΟΛΑ.... :twisted:

 

TerAs is ΜΠΑΚ

 

:oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν η ιστορία κάπου εδώ τελειώνει...

 

Κάτι έγινε και σταμάτησε το dl...δεν εμφανίζει τίποτα στα active downloads και.... δεν δέχεται ξανά τον κωδικό!

 

ΔΕΝ τΤτΟ ΠιΣστΕυΩω....

 

Μάλλον πρέπει να βρώ άλλον κωδικό???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν η ιστορία κάπου εδώ τελειώνει...

 

Κάτι έγινε και σταμάτησε το dl...δεν εμφανίζει τίποτα στα active downloads και.... δεν δέχεται ξανά τον κωδικό!

 

ΔΕΝ τΤτΟ ΠιΣστΕυΩω....

 

Μάλλον πρέπει να βρώ άλλον κωδικό???

 

O κωδικός ήταν από αυτούς που έστειλε χθες το Eurogamer. Δεν ξέρω να σου πω τι έγινε και σου σταμάτησε. Το gamespot δεν ξέρω αν έχει άλλους να δώσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Egw exw 2 kwdikous akomh. Tous exw krathsei gia llv kai awerader pou tous exoun zhthsei. Perimenw pm tous gia an tous 8eloun akomh. An tyxon perisepsei kapoios 8a ston steilw. Pantws gia des sto download history an emfanizetai h beta. Pi8anon apo ekei mboreis na thn xanakatebaseis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O κωδικός ήταν από αυτούς που έστειλε χθες το Eurogamer. Δεν ξέρω να σου πω τι έγινε και σου σταμάτησε. Το gamespot δεν ξέρω αν έχει άλλους να δώσει...

Μιλάμε η τύχη μου με δουλεύει! Τι να πω.... :( :evil: :cry:

 

Priv σε ευχαριστώ! (θα είναι μεγάλη μου τιμή να παίξω κ γω μαζί σας) :mrgreen:

Καπου το έχει πάρει το μάτι μου το download history κατά που πέφτει αυτό? Εν το μεταξύ έσβησα το μισοτελειωμένο αρχείο από την Memory...μήπως δεν έπρεπε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο βρήκα πριν μου πεις :P (έκανα κανένα 10λεπτο βέβαια να το βρώ)

 

και βου α λα λαλαλα Ω! ΝΑΙ ξαναμανακατεβαίνει!!!!

 

Eυχαριστώ Priv k P3tran για την συμβολή σας!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MiltoΖ σε ευχαριστώ πολύ (και δημόσια) για τον κωδικό!!!! Τελικά υπάρχουν κ καλά παιδιά μέσα στο Insomnia!!! :mrgreen:

....

 

 

 

 

Μόνο ένα??? !!! :)

 

 

....

 

Eτοιμαστείτε να γυρίσετε στο Viva Pinata γιατί δεν σας βλέπω να ξαναπαίζεται CoD....

P3tran όσο και να το έχεις παίξει....σήμερα θα μετανιώσεις για ΟΛΑ.... :twisted:

 

TerAs is ΜΠΑΚ

 

:oops:

 

Νταξ, respect.:-D

 

Μονο και μονο για να παιξει κανεις μαζι σας, αξιζει να παρει Xbox360.:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω κατά πόσο στέκουν. Πάντως ορίστε μερικά pros/cons. Ισχύουν όσοι το έχετε παίξει;

 

PROS:

- Doesn't take 1000 shots to kill someone

- Perks are neat and add to the gameplay depth

- Rankings also add to the depth

- Level design is good

- 60 FPS is a plus, as the game runs very smooth

 

CONS:

- Graphics are miserable, especially the interiors (Also, did I just get vaseline on my screen? And what's up with these jaggies?)

- Weapon sounds are underwhelming

- Little teamwork (Run and gun)

- Being killed by so many people with upgraded weapons isn't fun when I just started out!

 

PS: Τα 2 τελευταία CONS έχουν να κάνουν με τα άτομα και όχι με το παιχνίδι, οπότε σίγουρα δεν αποτελούν CONS του παιχνιδιού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...