Προς το περιεχόμενο

laptop me 589 euro LG ti lete


stehellas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

lipon exw mexri 650 euro... opote anixtos se protasis opote pedia gia dite krinete kai pite

http://www.hardshop.gr/shop/item.asp?itemid=7932&catid=278

Όνομα:

LG EXPRESS DUAL FS-2A32HS

Προϊόν#:

126329

Τιμή.

880.00 ?

495.00 ? + 19% ΦΠΑ = 589.05 ?

 

# Επεξεργαστής: Intel CPU Dual Core T2060 1,6GHz 2MB Cache . Intel 945GM Chipset .

# Μνήμη: 1024MB DDR2/667MHz max 4GB

# Οθόνη: 15,4� TFT Wide Fine Bright. Resolution 1280x800.

# Σκληρός Δίσκος: 120GB SATA, 5400rpm.

# Οπτική Συσκευή: DVD R/RW SuperMulti Dual Layer.

# Κάρτα γραφικών: Intel GMA950 μέχρι 256MB DDR2 κοινόχρηστη μνήμη.

# Επικοινωνίες: 56Kbps V90 μόντεμ, Ethernet LAN 10/100 Mbps.

# Υποστήριξη ασύρματης επικοινωνίας: Wireless LAN 802.11 b/g με Dual Antenna.

# Ήχος: 16 bit Stereo.

# Θύρες επικοινωνίας: 3 USB 2.0, Ext. VGA 15-pin D-sub, RJ45 (LAN), RJ11 (Modem), Line-In, Microphone In, (S/PDIF) Headphone, IEEE1394 (Firewire), S-video.

# Θύρες Επεκτασιμότητας: Multimedia Card Slot 4-in-1, PCMCIA type II, Express card/54.

# Πληκτρολόγιο: Πληκτρολόγιο πλήρους μεγέθους 87 πλήκτρων Grk/Eng.

# Συσκευή κατάδειξης: Touchpad με λειτουργία Scroll.

# Μπαταρία: Μπαταρία ιόντων λιθίου 6 στοιχείων.

# Διαστάσεις:358(W)x259(D)x27(H) mm.

# Βάρος: 2.6 kg.

# Λειτουργικό σύστημα: Windows Vista Home Basic Gr.

IP Operator, On Screen Display, Norton Antivirus, CyberLink DVD

 

Εγγύηση 2 έτη με παραλαβή και παράδοση στο χώρο του τελικού χρήστη (2 ways onsite collection), zero pixel εγγύηση ( 30 ημέρες ) απο την LG Hellas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω ειναι αρκετα αξιοσεβαστη προσφορα

δεδομενου οτι δινει και 2 χρονια εγγυηση

τα λεφτα πιστευω ειναι πολυ καλα,

αν θες δες και εδω για καλυτερο επεξεργαστη αλλα πιο ακριβο lenovo

http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.907107

 

 

Επεξεργαστής: Intel Core 2 Duo T5500 (1.66GHz) με 2MB L2 cache, 667 MHz front-side bus.

Μνήμη: 1024MB (2 x 512) DDR2 στα 667MHz, επεκτάσιμη στα 2048ΜΒ.

Οθόνη TFT: 15.4" WXGA TFT (1280 x 800) με ενσωματωμένη κάμερα.

Σκληρός Δίσκος: 80GB SATA στις 5400rpm.

Οπτική Συσκευή: DVDRW Dual Layer.

Κάρτα γραφικών: Intel Graphics Media Accelerator 950 shared memory (μέχρι 128ΜΒ).

Μόντεμ: 56K V.92 FaxModem.

Κάρτα Δικτύου: Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45, Intel 3945 a / b / g.

Θύρες Επικοινωνίας: 4 x USB 2.0, 1 x VGA, 1 x S-Video out, 1 Type I/II (PCMCIA card bus slot), 1 x RJ-45, 1 x RJ-11, 1 x IEEE 1394, 1 x headphone / line out, 1 x microphone / line-In, Bluetooth, 4 in 1 card reader ( SD, MMC, MS, XD), fingerprint reader.

Τύπος Μπαταρίας: 6 Cells μπαταρία με αυτονομία 3,13 ωρών, ανάλογα με τη χρήση.

Λογισμικό: Microsoft Windows XP Home Ελληνικά.

Βάρος: 2.802Kg.

Διαστάσεις: 360,1 x 38,6 x 266,7 mm (W x H x D).

Part Number: TY0B9GM.

Εγγύηση: 2 έτη (το 2ο έτος παρέχεται με αποστολή εντύπου από τον τελικό καταναλωτή στην Lenovo).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lipon exw mexri 650 euro... opote anixtos se protasis opote pedia gia dite krinete kai pite

http://www.hardshop.gr/shop/item.asp?itemid=7932&catid=278

Όνομα:

LG EXPRESS DUAL FS-2A32HS

Προϊόν#:

126329

Τιμή.

880.00 ?

495.00 ? + 19% ΦΠΑ = 589.05 ?

 

# Επεξεργαστής: Intel CPU Dual Core T2060 1,6GHz 2MB Cache . Intel 945GM Chipset .

# Μνήμη: 1024MB DDR2/667MHz max 4GB

# Οθόνη: 15,4� TFT Wide Fine Bright. Resolution 1280x800.

# Σκληρός Δίσκος: 120GB SATA, 5400rpm.

# Οπτική Συσκευή: DVD R/RW SuperMulti Dual Layer.

# Κάρτα γραφικών: Intel GMA950 μέχρι 256MB DDR2 κοινόχρηστη μνήμη.

# Επικοινωνίες: 56Kbps V90 μόντεμ, Ethernet LAN 10/100 Mbps.

# Υποστήριξη ασύρματης επικοινωνίας: Wireless LAN 802.11 b/g με Dual Antenna.

# Ήχος: 16 bit Stereo.

# Θύρες επικοινωνίας: 3 USB 2.0, Ext. VGA 15-pin D-sub, RJ45 (LAN), RJ11 (Modem), Line-In, Microphone In, (S/PDIF) Headphone, IEEE1394 (Firewire), S-video.

# Θύρες Επεκτασιμότητας: Multimedia Card Slot 4-in-1, PCMCIA type II, Express card/54.

# Πληκτρολόγιο: Πληκτρολόγιο πλήρους μεγέθους 87 πλήκτρων Grk/Eng.

# Συσκευή κατάδειξης: Touchpad με λειτουργία Scroll.

# Μπαταρία: Μπαταρία ιόντων λιθίου 6 στοιχείων.

# Διαστάσεις:358(W)x259(D)x27(H) mm.

# Βάρος: 2.6 kg.

# Λειτουργικό σύστημα: Windows Vista Home Basic Gr.

IP Operator, On Screen Display, Norton Antivirus, CyberLink DVD

 

Εγγύηση 2 έτη με παραλαβή και παράδοση στο χώρο του τελικού χρήστη (2 ways onsite collection), zero pixel εγγύηση ( 30 ημέρες ) απο την LG Hellas.

 

Το έχω 3 εβδομάδες κανένα απολύτως πρόβλημα...

Του έχω περάσει και XP σε dual boot με τα Vista (τους οδηγούς για XP τους έχει στο site της LG - δεν τους πέρασα εγώ έναν έναν, αλλά κατέβασα μόνο τον οδηγό για wlan και μετά έχει ένα πολύ καλό πρόγραμμα που λέγεται lg intelligent update που ανιχνεύει,κατεβάζει και εγκαθιστά τους τελευταίους διαθέσιμους οδηγούς όλων των συσκευών για XP και για Vista! )...

Υπάρχει φτηνότερη τιμή από skroutz στα 567 εδώ: http://www.apothema.gr/default.asp?pid=5&itmId=10488&catId=529&la=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω 3 εβδομάδες κανένα απολύτως πρόβλημα...

Του έχω περάσει και XP σε dual boot με τα Vista (τους οδηγούς για XP τους έχει στο site της LG - δεν τους πέρασα εγώ έναν έναν, αλλά κατέβασα μόνο τον οδηγό για wlan και μετά έχει ένα πολύ καλό πρόγραμμα που λέγεται lg intelligent update που ανιχνεύει,κατεβάζει και εγκαθιστά τους τελευταίους διαθέσιμους οδηγούς όλων των συσκευών για XP και για Vista! )...

Υπάρχει φτηνότερη τιμή από skroutz στα 567 εδώ: http://www.apothema.gr/default.asp?pid=5&itmId=10488&catId=529&la=1

 

Φίλε μου απέκτησα και εγώ το LG FS - 2A32HS. Το πρόβλημα όμως είναι οτι δεν μπορώ να βρω με τίποτα το wireless !!!! Κατέβασα και εγώ και εγκατέστησα τον driver που λες αλλά όταν πάω να ψάξω να βρω ασύρματα δίκτυα , τζίφος ! Σίγουρα έχει wifi αυτο το laptop ? Και αν ναι πώς να το ενεργοποιήσω ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ego pantos paidia oso kai na epsaja den to vtika poythena amesa paradoteo.KAmia idea????

 

Για ρωτα στην Γραμμη. Το HP 530 που παραγγειλα εγω μου το φερανε σε μια μερα :-D

 

edit: Λαθος τοποθετηση. Το παραγγειλα και το παρελαβα απ'το καταστημα εγω σε μια μερα. Αν μου το φερνανε στο σπιτι μπορει να αργουσαν πιο πολυ, δεν ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου απέκτησα και εγώ το LG FS - 2A32HS. Το πρόβλημα όμως είναι οτι δεν μπορώ να βρω με τίποτα το wireless !!!! Κατέβασα και εγώ και εγκατέστησα τον driver που λες αλλά όταν πάω να ψάξω να βρω ασύρματα δίκτυα , τζίφος ! Σίγουρα έχει wifi αυτο το laptop ? Και αν ναι πώς να το ενεργοποιήσω ???

 

Σίγουρα έχει αφού σου γράφω μέσω αυτού τώρα!

Στα XP είσαι ή στα Vista? Κατέβασε τον οδηγό για το lan αν δε σου παίζει το wlan και σύνδεσέ το με καλώδιο ethernet στο router σου και τρέξε το Intelligent Update...

 

Α! έχει κουμπάκι για το wlan πάνω δεξιά το πρώτο και σου ανάβει κάτω δεξιά στη γωνία! Κάνε αυτό πρώτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ego pantos paidia oso kai na epsaja den to vtika poythena amesa paradoteo.KAmia idea????

 

Τα online καταστήματα ειδικά τα μικρά δεν έχουν συνήθως stock... δεν το βλέπω άμεσα διαθέσιμο ούτε στη σελίδα της Γραμμής...

Μάλλον θα πρέπει να παραγγείλεις αν θες φτηνή τιμή. Δε νομίζω να καθυστερήσει πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα έχει αφού σου γράφω μέσω αυτού τώρα!

Στα XP είσαι ή στα Vista? Κατέβασε τον οδηγό για το lan αν δε σου παίζει το wlan και σύνδεσέ το με καλώδιο ethernet στο router σου και τρέξε το Intelligent Update...

 

Α! έχει κουμπάκι για το wlan πάνω δεξιά το πρώτο και σου ανάβει κάτω δεξιά στη γωνία! Κάνε αυτό πρώτα!

 

Δεν βλέπω να έχει κανένα κουμπάκι επάνω δεξιά για Wlan. Γενικά και στο σύντομο εγχειρίδιο εγκατάστασης εκεί που δείχνει όλες τις θύρες και διακόπτες δεν έχει κανένα τέτοιο κουμπί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανον να ενεργοποιεται κατευθειαν απο το λογισμικο που διαθετει ο φορητος για τετοιες περιπτωσεις, πραγματικα η τιμη του ειναι πολυ καλη για απλη χρηση και μπορεις να βλαεις αλλο 1 γιγκα για καλυτερες επιδοσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω να έχει κανένα κουμπάκι επάνω δεξιά για Wlan. Γενικά και στο σύντομο εγχειρίδιο εγκατάστασης εκεί που δείχνει όλες τις θύρες και διακόπτες δεν έχει κανένα τέτοιο κουμπί...

 

ΑΠΟ - και ΚΛΕΙΕΤΑΙ!!!

Ακριβώς πάνω από το ScrollLock πλήκτρο έχει ένα κουμπάκι γυαλιστερό που έχει ένα τόξο - το πατάς και ανάβει ένα κίτρινο λαμπάκι με το ίδιο σύμβολο κάτω δεξιά εκεί που είναι όλα τα λαμπάκια μπαταρίας, σκληρού, caps lock κλπ.

 

Αν έχει εγκατασταθεί το System Control Manager όταν το πατήσεις σου εμφανίζει και εικονίδιο ενεργοποίησης στην οθόνη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...