Προς το περιεχόμενο

ps3 ασπρόμαυρη εικονα


alexiron

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά έχω ένα πρόβλημα.σκοπεύω να αγοράσω ps3 και έτσι νοίκιασα την κονσόλα από ένα video-club για να δω πως θα είναι στην τηλεόραση μου.στην αρχή όλα ήταν μια χαρά.μετά αποφάσισα να γραφτώ στο psn και να κατεβάσω μερικά demos .έβαλα ως χώρα την αμερική διότι όπως ξέρετε δεν υπάρχει ελληνικό ps store.μερικά demos λοιπόν τα έδειχνε ασπρόμαυρα.τα demos αυτά είναι τα : ninja gaiden sigma , grand turismo HD και ridge racer.όλα τα άλλα demos είχαν χρώμα.επίσης το ίδιο βραδυ σκέφτηκα να νοικιάσω μια ταινία σε μορφή blue ray.και η ταινία ήταν ασπρόμαυρη :(:( .

 

 

δοκίμασα 2 αμερικανικα καλώδια , που είχα από το ps2 , και το πρόβλημα συνεχίστηκε.επίσης δοκίμασα το ps3 σε άλλη τηλεόραση και εκεί ήταν όλα καλά.υπάρχει κάποιο καλώδιο?πρέπει να κάνω τίποτα στην tv η απλά είναι πολύ άτυχος και η tv μου δεν υποστηρίζει κάποια ιδιότητα οποτε πρέπει να ξεχαστώ ps3 :( . το ps3 το σύνδεσα με scart (αν γράφετε έτσι :oops: ) ενώ στην άλλη τηλεόραση το σύνδεσα με τα καλωδιάκια (κόκκινο , κίτρινο , άσπρο)

 

thanks παιδιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να παίξω τα final fantasy 13 και mgs4 βρε παίδες. αλλιώς θα έπαιρνα 360.ήξερα από την αρχή ότι θα χάνω σε ποιότητα λόγο της sdtv αλλά είπαμε.όχι και να είναι ασπρόμαυρα....:(:( έχετε να προτείνεται τίποτα?:neutral:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να παίξω τα final fantasy 13...

 

χμμμμ...:D

FF XIII Running on Same 'Cross-Platform' Engine as new FF MMO

>> From gamasutra.com:

 

Square Enix's next MMO [Final Fantasy XI: Wings of the Goddess] will be cross platform and cross region. "A lot has changed in the last two years," he says [Hiromichi Tanaka, an executive officer at Square Enix], referencing the game's first announcement at E3 2005. "Development is proceeding smoothly now, with the framework now beginning to take shape. Last year we went through a development reorganization, with the development of our own cross-platform middleware - the white engine. This is the foundation for FFXIII and the new MMO. It's safe to say that it won't be much longer before I'm able to unveil even more secrets about what the future holds for Square Enix."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να παίξω τα final fantasy 13 και mgs4 βρε παίδες. αλλιώς θα έπαιρνα 360.ήξερα από την αρχή ότι θα χάνω σε ποιότητα λόγο της sdtv αλλά είπαμε.όχι και να είναι ασπρόμαυρα....:(:( έχετε να προτείνεται τίποτα?:neutral:

h apanthsh einai idia me prin, katebazeis demos apo to aggliko store kai oxi to amerikaniko, kai pairneis eyropaika games, h apla allazeis thleorash.

 

Y.G. mporeis na dokimaseis an breis RGB kalodio apo PS2, xero oti me ena tetoio epaize enas filos se ps2 ta amerikanika.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re pedia min to mperdevete to kopeli... akou na paris 360...

 

alexiron, dokimases na paris tin sony hellas? ehoun stathera ena shetika kalo helpdesk, ke den thes na rotisis gia piriniki sintiksi... opote malon tha lavis mia apli ke sigouri apantisi apo kapion tehniko (zita tehniko, min arkestis stis kopelitses)

 

afta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Slay το δοκίμασα αυτό που λες με rgb καλώδιο. το γράφω και πάνω. απλά το αναφέρω ως "αμερικάνικο καλώδιο". για αυτό μου φαίνεται περίεργο αυτό που γίνετε με τα NTSC , διότι στο ps2 τόσο καιρό δεν είχα πρόβλημα. όπως επίσης και το blue ray που νοίκιασα ήταν ευρωπαϊκό. όσο για την τεχνική υποστήριξη θα το δοκιμάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re pedia min to mperdevete to kopeli... akou na paris 360...

 

alexiron, dokimases na paris tin sony hellas? ehoun stathera ena shetika kalo helpdesk, ke den thes na rotisis gia piriniki sintiksi... opote malon tha lavis mia apli ke sigouri apantisi apo kapion tehniko (zita tehniko, min arkestis stis kopelitses)

 

afta

 

μμμ πιπέρι ε ;;; γιατί μια εναλλακτική γνώμη είπα στο παιδί,να μη πετάξει λεφτά..τεσπά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...