Προς το περιεχόμενο

Halo2 ελεοςςςςςςςς


islas canarias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδες τι διαολο καρτα γραφικων θελει το χεηλο2 για να ρολαρει σε νορμαλ εφ-πι-ες? ελεος δηλαδη στα 800χ600 σερνεται με μια 7800τζι-ες που εχω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην παιζεις βλακειες

 

οχι θα κατσω να αποβλακωνομαι και να πληρωνω καθε μηνα το warcraft...αρκετα το κανα κανα 8μηνο. αποβλακωθηκα πληρως!

 

το χεηλο1 ηταν απο τα καλυτερα για τοτε εφ-πι-ες που εχουν ποτε υπαρξει. αποψη μου.

 

ενηγουεη, θα παρω ιντελ κουαντ μου φαινεται και 2-3 καρτες γραφικων μαζι μου φαινεται μπας και παιξω κανα παιχνιδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι θα κατσω να αποβλακωνομαι και να πληρωνω καθε μηνα το warcraft...αρκετα το κανα κανα 8μηνο. αποβλακωθηκα πληρως!

 

το χεηλο1 ηταν απο τα καλυτερα για τοτε εφ-πι-ες που εχουν ποτε υπαρξει. αποψη μου.

 

ενηγουεη, θα παρω ιντελ κουαντ μου φαινεται και 2-3 καρτες γραφικων μαζι μου φαινεται μπας και παιξω κανα παιχνιδι...

 

οικονομικότερη λύση....πάρε 360

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

e bale vista na exeis native support kai ase ta third-party patchakia

 

ποιος μιλησε για πατς? το χεηλο2 τρεχει χωρις πατσ στα XP μονο στο 12 λεβελ το χρειαζετε. ουτε 10 λεπτα δεν εχω παιξει ετσι που σερνεται!!!!

 

οικονομικότερη λύση....πάρε 360

 

εφ-πι-ες σε κονσολα? μπααααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος μιλησε για πατς? το χεηλο2 τρεχει χωρις πατσ στα XP μονο στο 12 λεβελ το χρειαζετε. ουτε

 

eeeeeeeeeee?

 

exo xasei kanena episodeio? kala den ebgalan patch gia na paiksei to halo sta xp dioti itan vista exclusive logo tou DX10?

 

epeze kanonika xoris to patch apo tin arxi?

 

mipos to katebases kai exei ensomatomeno to patch i ekdosi? to original paizeis sta xp xoris to xp patch?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να δωσω απο δω το λινκ του sharevirus.com αλλα απ οτι λενε εκει, και ετσι ειναι, τρεχει κανονικα στα ΧΠ. μονο στο 12ο λεβελ δε μπορεις να παιξεισ και εκει θελει πατσ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...