Προς το περιεχόμενο

Halo2 ελεοςςςςςςςς


islas canarias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν μπορω να δωσω απο δω το λινκ του sharevirus.com αλλα απ οτι λενε εκει, και ετσι ειναι, τρεχει κανονικα στα ΧΠ. μονο στο 12ο λεβελ δε μπορεις να παιξεισ και εκει θελει πατσ!

 

e etsi pes mou. einai spaspeni ekdosi me ensomatomeno to xp patch pou xreiazetai gia na paiksei sta xp. den trexei native. dokimase me vista kai des performance

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος μιλησε για πατς? το χεηλο2 τρεχει χωρις πατσ στα XP μονο στο 12 λεβελ το χρειαζετε. ουτε 10 λεπτα δεν εχω παιξει ετσι που σερνεται!!!!

 

 

 

εφ-πι-ες σε κονσολα? μπααααααα

 

και εγώ έτσι έλεγα κάποτε αλλά άλλαξα γνώμη:mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ έτσι έλεγα κάποτε αλλά άλλαξα γνώμη:mrgreen::mrgreen:

 

δηλ? μπορεις να παιξεις εφ-πι-ες με το χειριστιριο? δε μπορω να φανταστω χωρις ποντικι και πληκτρολογιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

ανασυρω αυτο το τοπικ για να ρωτησω τι θα κανω οταν κατα τη διαρκεια του install με τα γνωστα κολπακια,μου λεει: "Halo2.exe - entry point not found. The procedure entry point RegGetValueA could not be located in the dynamic link library ADVAPI32.dll"

 

το dll υπαρχει,μεχρι και download το εκανα αλλα ειδα οτι το εχω οταν πηγα να κανω το paste.

 

αν μπορειτε να βοηθησετε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διαφορες εχει το halo 2 στο pc απο την εκδοση του xbox? Το εχω τερματισει στο xbox(ειμαι κατοχος xbox&xbox360) αλλα προτιμαω 1000 φορες να παζω στο pc παρα στις κονσολες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...