Προς το περιεχόμενο

Ποια καρτα ηχου ?


sotosko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι κατοχος του motherboard της υπογραφης μου και επειδη η ενσωματωμενη καρτα ηχου του mobo ειναι μαπα (οπως και ολες οι ADI/Azalia) και μονο High Definition δεν ειναι (ασχετα αν ετσι λεγεται) θελω να αγορασω μια καρτα ηχου (για να ακουσω το πραγματικο high fidelity) που να εχει καλες επιδωσεις στα παιχνιδια αλλα και στην αναπραγωγη μουσικης ενω ταυτοχρονα να ειναι φθηνη. Εχω υποψην μου την Creative X-Fi Xtreme Gamer και νομιζω ειναι πολυ καλη. Οποιος εχει να προτεινει καποια καλυτερη (οχι πολυ ακριβη ομως) ας πει την γνωμη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

terratec 5.1 pci...και με οπτικη εξοδο-εισοδο...ειναι πραγματικα πολυ καλη!την εχει στο e-shop(μακρια) και σε καταστηματα public,στον νακα (http://www.nakas.gr) και σε αλλα που δεν θυμαμαι γυρω στα 30 ευρω!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φίλος πήρα την Trust 7.1 που η θύρα είναι βαμμένη σαν χρυσή και έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Αν δεν θέλεις κάτι επαγγελματικό μην πετάξεις και πολλά λεφτα στην κάρτα ήχου.

 

15377.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι κατοχος του motherboard της υπογραφης μου και επειδη η ενσωματωμενη καρτα ηχου του mobo ειναι μαπα (οπως και ολες οι ADI/Azalia) και μονο High Definition δεν ειναι (ασχετα αν ετσι λεγεται) θελω να αγορασω μια καρτα ηχου (για να ακουσω το πραγματικο high fidelity) που να εχει καλες επιδωσεις στα παιχνιδια αλλα και στην αναπραγωγη μουσικης ενω ταυτοχρονα να ειναι φθηνη. Εχω υποψην μου την Creative X-Fi Xtreme Gamer και νομιζω ειναι πολυ καλη. Οποιος εχει να προτεινει καποια καλυτερη (οχι πολυ ακριβη ομως) ας πει την γνωμη του.

 

Μια χαρα ειναι..αν θες μια καρτα για λιγο απο ολα οι x-fi ειναι μια χαρα...αν θες αποκλειστικα μονο για μουσικη υπαρχουν και αλλες καρτες αλλα και παλι οχι στα λεφτα που θες...χτυπα αυτην που λες και θα εισαι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...