Προς το περιεχόμενο

Σημερα ακουσα κατι τρελο για το oc


Sadman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι να μας πει, να μας πει, να πάμε να τον δουλέψουμε λίγο. Και βγάζοντας το καπάκι του Ε6600, μπορείς και εσύ πανίβλακα (αναφέρομαι στον τεχνικό) να καταλάβεις ότι κατασκευάζεται από την Intel :twisted: ... Εκτός αν δεν ξέρεις (:oops:), όπου στην περίπτωση αυτή καλό θα ήταν να κλείσεις το στόμα σου ... :evil:

ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΘΕΕ ΜΟΥ ! ... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίναι πραγματικά αξιοθαύμαστο(και αξιοθρήνητο μαζί)πως βρίσκουν ευκαιρία τσάμπα μάγκες οπως εσείς,να κάνουν τον έξυπνο σε τεχνικούς υπολογιστών που βγάλαν τα μάτια τους να σπουδάσουν το συγκεκριμένο αντικείμενο.

Εσείς έχετε αποδείξεις ότι όντως το oc συμβαίνει, και δεν είναι επιπλέον κώδικας που με εκβιασμό έχει βάλει η Inter στα διάφορα μετροπρογράμματα για να σας κοροιδεύει;

Την τύφλα σας δεν ξέρετε και κάνετε και τους γνώστες τρομάρα σας.

 

 

όποιος πήρε στα σοβαρά το παραπάνω κείμενό μου είναι χαζός!χχιχιχιχι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίναι πραγματικά αξιοθαύμαστο(και αξιοθρήνητο μαζί)πως βρίσκουν ευκαιρία τσάμπα μάγκες οπως εσείς,να κάνουν τον έξυπνο σε τεχνικούς υπολογιστών που βγάλαν τα μάτια τους να σπουδάσουν το συγκεκριμένο αντικείμενο.

Εσείς έχετε αποδείξεις ότι όντως το oc συμβαίνει, και δεν είναι επιπλέον κώδικας που με εκβιασμό έχει βάλει η Inter στα διάφορα μετροπρογράμματα για να σας κοροιδεύει;

Την τύφλα σας δεν ξέρετε και κάνετε και τους γνώστες τρομάρα σας.

 

 

όποιος πήρε στα σοβαρά το παραπάνω κείμενό μου είναι χαζός!χχιχιχιχι!!

 

 

Respect dude ... Μέχρι να διαβάσω το spoiler, πάγωσα, γιατί είχα προσέξει ότι είσαι δικός μας ! :mrgreen: ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον ενας φυλος μου μου ειπε οτι του ειπε ενας ξαδερφος του που ειναι τεχνηκος υπολογιστων.Του ειπε πως οταν κανεις oc σε Intel επεξεργαστες το oc δν γινεται ,δηλαδη λεει πως το oc που κανεις ειναι μονο για να το γραφουν οχι για να ανεβαζει πραγματικα τα Mhz.Επισεις ειπε πως στους μονους επεξεργαστες που το oc δν γραφετε απλα αλλα και ανεβαζει mhz ειναι οι AMD.

Προσπαθησα να του το αποδιξω αλλα δν με ακουγε και μετα μου γενηθηκε η ιδεα μιπως εχει δικιο???

Αληθευουν ολα αυτα?

 

Makari na eixe dikio..Mias kai sixenomai tous Intel..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fangirl και το Koritsi_Gia_PC :mrgreen: ελπίζω να μην το πίστεψες γιατί απλά είναι αλήθεια οποτε συνέχισε να τους σιχαίνεσαι :P

 

btw για τα σημερινά δεδομένα intel power αύριο βλέπουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου ζήτησαν να αντικαταστήσω σε Η/Υ το 1GB dimm με 2x512ΜΒ για να τις βάλει σε dual channel (ως εδώ καλά τα πηγαίναμε) γιατί ένας φίλος του που ξέρει του είπε ότι σε dual channel διπλασιάζεται η μνήμη και θα έχει 2GB.... Όπως λέει και το Σοφάκι.... "Ντουφφφφφφφφφ..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Makari na eixe dikio..Mias kai sixenomai tous Intel..

 

Και εγώ AMD-ATI fan είμαι αλλά αυτή την περίοδο τρώνε χώμα από nvidia - intel ...

Υπομονή μέχρι να δούμε τι θα λέει ο ισπανός.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίναι πραγματικά αξιοθαύμαστο(και αξιοθρήνητο μαζί)πως βρίσκουν ευκαιρία τσάμπα μάγκες οπως εσείς,να κάνουν τον έξυπνο σε τεχνικούς υπολογιστών που βγάλαν τα μάτια τους να σπουδάσουν το συγκεκριμένο αντικείμενο.

Εσείς έχετε αποδείξεις ότι όντως το oc συμβαίνει, και δεν είναι επιπλέον κώδικας που με εκβιασμό έχει βάλει η Inter στα διάφορα μετροπρογράμματα για να σας κοροιδεύει;

Την τύφλα σας δεν ξέρετε και κάνετε και τους γνώστες τρομάρα σας.

 

 

όποιος πήρε στα σοβαρά το παραπάνω κείμενό μου είναι χαζός!χχιχιχιχι!!

 

ακριβως ετσι τα ειπε.Τελοσπα αυτος εχει σπουδασει για τεχνικος και δουλευει σε αλουμηναδικο στην θεσσ/νικη.

 

ΥΓ:Εγω ειμαι Intel-Αti.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω βαρεθει τους φιλους που εχουν φιλο ενα τεχνικο που λεει μονιμα βλακειες. Θα 'θελα να 'ξερα, ο ιδιος ειναι παντα αυτος ο τεχνικος? :razz:

 

 

Θα συμφωνήσω με τον Τόλη και θα το κλείσουμε εδώ και αυτό το θέμα, αφού καταλήξαμε.

Ελπίζω όλοι να καταλάβαμε τι "μαργαριτάρια" κυκλοφορούν. ;)

 

 

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...