Προς το περιεχόμενο

Ο καλύτερος παίκτης στο Tetris?


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμμμ δεν είναι real time ο χρόνος του video...

 

an to video einai alithino profanos kapios to epaize. den katalabenw pia diafora an emeis den ton blepoume se real time.

 

den katalaba kala kati? :s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Απλά έλεος...

 

Εδώ άλλοι, κάνουν αυτά:

http://www.youtube.com/watch?v=wbEeeWM45HE

 

για να πάρουν 5 ψηφους (άσχετα με το κόμμα που ανήκουν κτλπ) και εσένα σε πείραξε μωρέ ο άλλος που παίζει τέτρις? Δεν κοιτάμε τα μούτρα μας λέω εγώ πρώτα πριν αρχίσουμε να κοιτάμε των αλλονών? (γενικά τα λέω όχι σε σένα προσωπικά)... Απλά respect στον τύπο που μπορεί και κάνει αυτό π βλέπουμε στο βίντεο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an to video einai alithino profanos kapios to epaize. den katalabenw pia diafora an emeis den ton blepoume se real time.

 

den katalaba kala kati? :s

εννοώ ότι δεν παίζει σε πραγματικό χρόνο.είναι σε fast forward.γι'αυτό σου φαίνεται λες και τα κάνει με μια κίνηση όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεεε; μα τι λες. σε πραγματικο χρονο ειναι το βιντεο.δεν βλεπεις το background του παιχνιδιου και το χρονομετρο που ειναι σε κανονικη ταχυτητα;

το ριξιμο των blocks και το παιξιμο του τυπου ειναι και αυτα real-time και πραγματι γινονται ολα τοσο γρηγορα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να κλάσει μπροστά μου ο τύπος... Όταν εγώ έκανα τα high scores των 7000 γραμμών σε 1 λεπτό κατά την διάρκεια του χεσίματος με ένα Tetris μαιμού (12 in 1 games), αυτός έκοβε τα νύχια για να μην βρίσκουν στα κουμπιά ! Ξέρετε τι ταχύτητα σου δίνει το χέσιμο ;;

 

Εγώ, το tetris, η χέστρα και το άγχος. Πραγματικά και κυριολεκτικά, το σκατό στον κώλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσου δεν ειναι.ff δεν ειναι και εξηγησα γιατι.

κοιτα οταν εχεις αφιερωσει αμετρητες ωρες σε ενα παιχνιδι, δεν ειναι και τοσο περιεργο να βλεπουμε τετοια τρελα πραματα.δευτερη φυση θα τουχει γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέτε τώρα ρε παιδιά;;;; ΔΕΝ έχει τέτοιες δυνατότητες ο ανθρώπινος οργανισμός. Και το video μια χαρά μπορεί να γίνει να φαίνεται real time και το ρολόι να φαίνεται κανονικά. Όπως και το backround.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα πραματα.μπορει να εχει κανει μονταζ και το βιντεο που πεφτουν τα τουβλακια να ειναι σε πιο γρηγορη κινηση.αλλα και παλι πως γινεται την ωρα που κανει tetris να περνει και διπλα το σκορ.εκει ειναι το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά λολ!my mistake.όντος είναι real time το video...άμα δείτε τις κινήσεις του χεριού του ακολουθούν το game κανονικά...

νταξ απλά ο τύπος το έχει κάψει...κυριολεκτικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...