Προς το περιεχόμενο

ΟΤΕ ή εναλλακτική τηλεφωνία; Τι προτείνετε;


patrickdrd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=129149

 

Στον «αέρα» για μια εβδομάδα τα νέα πακέτα του ΟΤΕ. Η Εθνική Επιτροπή Τηλεπικοινωνιών & Ταχυδρομείων που συνεδρίασε σήμερα δεν ενέκρινε τα πακέτα που ανακοίνωσε ο οργανισμός την περασμένη εβδομάδα σε συνέντευξη τύπου.

 

ktlp ktlp sto link tou adslgr.com

 

OTE GOT WTFPWNED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Κοίτα όλοι θέλουμε να φύγουμε από τον "Εθνικό" νταβατζή μας το ΟΤΕ.Αλλά οι εναλλακτικοί έχουν ακόμα παιδικές ασθένειες στο θέμα της τηλεφωνίας.

Αυτά θα φτιάξουν αλλά σε βάθος χρόνου.

Οπότε αν έχεις εξάρτηση από τη ποιότητα της τηλεφωνίας ο νταβατζής ειναι μονόδρομος.Τουλάχιστον στο θέμα τηλεφωνίας στο internet δεν υπάρχουν σοβαρά προβλήματα οπότε μπορείς να πας σε λύση shared από κάποιο εναλλακτικό.

 

 

 

Υ.Γ αν είχα γράψει τα ίδια για τον ΟΤΕ σε ένα άλλο φόρουμ θα με είχαν διαγράψει με προσωπικό φιρμάνι του νέου ιδιοκτήτη.:twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σε ενδιαφερει η αξιοπιστια και η ποιοτητα ο οτε ειναι μονοδρομος,αν σε ενδιαφερει μονο η τιμη τοτε σε εναλλακτικο παροχο.

 

Διαφωνω ολα τα βρηκα σε εναλλακτικο καλλιτερα και φτηνοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα όλοι θέλουμε να φύγουμε από τον "Εθνικό" νταβατζή μας το ΟΤΕ.Αλλά οι εναλλακτικοί έχουν ακόμα παιδικές ασθένειες στο θέμα της τηλεφωνίας.

Αυτά θα φτιάξουν αλλά σε βάθος χρόνου.

Οπότε αν έχεις εξάρτηση από τη ποιότητα της τηλεφωνίας ο νταβατζής ειναι μονόδρομος.Τουλάχιστον στο θέμα τηλεφωνίας στο internet δεν υπάρχουν σοβαρά προβλήματα οπότε μπορείς να πας σε λύση shared από κάποιο εναλλακτικό.

 

 

 

Υ.Γ αν είχα γράψει τα ίδια για τον ΟΤΕ σε ένα άλλο φόρουμ θα με είχαν διαγράψει με προσωπικό φιρμάνι του νέου ιδιοκτήτη.:twisted:

 

Βρηκα και καλη τηλεφωνια σε εναλλακτικο και 2 αριθμους Δωρεαν απεριοριστες κλησεις σε ολα τα δικτυα στα σταθερα σε ολη την Ελλαδα,το μονο που δεν βρηκα ειναι η τηλεομοιοτυπια[φαχ], ε δεν θα το καταφερει και αυτο διοτι δουλευει μεν καλουτσικα αλλα δεν το εγγυατε.Απο internet σορυ αλλα ειναι παρα πολυ καλο και ταχυτητα ας μην το συζηταμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά και εγώ στο σπίτι 4νετ έχω βάλει με το ιδιοκτητό της.Δεν με νοιάζει εκεί πολύ η τηλεφωνία και στα όσα προβλήματα βρήκα μέχρι τώρα στη τηλεφωνία ξελάσπωσα με το Voip.

Στο μαγαζί όμως το νούμερο που γνωρίζουν οι πελάτες μου δεν το βάζω με τίποτα σε εναλλακτικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση σε σους εχουν φυγει εντελως απο ΟΤΕ.Αν κατι παθει η τηλεφωνικη σας γραμμη ποιος θα σας την φτιαξει ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση σε σους εχουν φυγει εντελως απο ΟΤΕ.Αν κατι παθει η τηλεφωνικη σας γραμμη ποιος θα σας την φτιαξει ???

 

Ο εναλλακτικος σιγουρα εχεις αντιθετη αποψη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μας κ σε ποιον πάροχο κ τι σύνδεση...

 

Αν αυτο παει στην δικη μου τοποθετηση δεν εχει σημασια.

 

Ο εναλλακτικος σιγουρα εχεις αντιθετη αποψη?

 

Εγω φυσικα οχι .Ο ΟΤΕ ομως που εχει το πανω χερι μιας και εχει το δικτυο ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάπου άκουσα πως από τέλος Οκτώβρη, ο ΟΤΕ θα σταματήσει το πάγιο;

έχετε ακούσει κάτι που να το επιβεβαιώνει;

 

Δεν νομιζω αν σταματησει το παγιο σταματησε,απο που θα εισπρατει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτο παει στην δικη μου τοποθετηση δεν εχει σημασια.

 

 

 

Εγω φυσικα οχι .Ο ΟΤΕ ομως που εχει το πανω χερι μιας και εχει το δικτυο ???

 

Mαλλον εχει την συντηρησει του δικτυου ο οτε,οχι και το δικτυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτο παει στην δικη μου τοποθετηση δεν εχει σημασια.

 

 

 

Εγω φυσικα οχι .Ο ΟΤΕ ομως που εχει το πανω χερι μιας και εχει το δικτυο ???

 

Δεν εχει το δικτυο, συντηρητης του δικτυου ειναι,το δικτυο ειναι Δημοσιο με τα δικα μας λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαλλον εχει την συντηρησει του δικτυου ο οτε,οχι και το δικτυο.

 

Δεν εχει το δικτυο, συντηρητης του δικτυου ειναι,το δικτυο ειναι Δημοσιο με τα δικα μας λεφτα.

 

 

Αν ειναι και στην πραξη ετσι ,γιατι θεωρητικα ετσι ειναι οπως τα λες, γιατι τωρα για να φυγει καποιος απο τον ΟΤΕ (για την ωρα τουλαχιστον) του σπαει τα ...αμυγδαλα και τον αποθαρυνει οσο δεν παει αλλο ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ΟΤΕ έχει το κομμάτι που φτάνει μέχρι το καφάο,

το υπόλοιπο κομμάτι ανήκει στον εκάστοτε πάροχο,

δικό του είναι το δίκτυο,

ότι θέλει το κάνει!

 

titikos46, τι πάροχο έχεις παιδί μου κ είσαι τόσο καλά;

κ οι φίλοι/γνωστοί σου το ίδιο λένε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...