Προς το περιεχόμενο

Nero 8 εντυπώσεις & προβλήματα...


panaathas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Min to valete to nero 8 einai xeirotero telika apo to 7. Meta apo merikes meres poy to exw eggatastisi o ypologistis moy exei ginei poly astatheis. Sinexeis epenakiniseis, kolimata se paixnidia poy prin den kolagane k.t.l. Oso paei telika to nero toso kai xeirotero ginete...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Προηγουμένως έλεγες ότι 3 μέρες που το δουλεύεις δεν είχες κανένα πρόβλημα. Τώρα τι έγινε και διαλύθηκε ο υπολογιστής σου; Είσαι σίγουρος ότι το Nero φταίει;

Πάντως, αν είναι δυνατόν να κάτσει ένας λογικός άνθρωπος να κατεβάσει σχεδόν 1 γίγα για να γράφει cd/dvd. Έλεος πια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το Nero έχει σταματήσει εδώ και καιρό να είναι ένα απλό πρόγραμμα εγγραφής CD/DVD. Ο χαρακτήρας του είναι πλέον μία πλήρη multimedia suite οπότε αν το μόνο που χρειάζεστε είναι να γράφετε δισκάκια, αυτό μπορούν να το αναλάβουν και τα Windows από μόνα τους. Αλλά για να πούμε και την αλήθεια όντως στην έκδοση 8 το έχουν παρακάνει. Η έκδοση 6 είναι για μένα η χρυσή τομή όπως είπε και ένας φίλος προηγουμένως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντωs προ ολιγου που το δοκιμασα το αρχειο ηταν 1,9gb,ενω η αρχικη του μορφη ηταν 994mb,και δεν εγινεμαλλον σωστα η εγκατασταση γιατι ενω μου ανοιγαν οι εφαρμογεs ,δεν ανοιγε το startsmart και μου εβγαζε λαθοs.

τωρα θα δοκιμασω με iso να δω τι γινεται.

εν τω μεταξυ εχει μαζι και το photo express και ενα secur disk αυτο τι ειναι παλι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω κατέβασα μια έκδοση του 8 απο torrent (δοκιμαστικα ετσι κι αλλιως, γιατι μαλλον ειναι beta)

Δεν ενθουσιάστηκα ιδιαιτερα. Εχουν γινει μεγαλες αλλαγες στο smartstart, κυριως στη κατευθυνση που κινειται το αντιπαλο δεος (EMC9)

Θα σας πω τη γνωμη μου γενικα. Το nero το κράταγα για το nero recode αλλα το εχω βαρεθει εδω και πολυ καιρο και γενικα αυτου του ειδους τα προγραμματα τυπου suite. Εχω αγορασει το ashampoo 7 και ειναι μια χαρα (και στα vista)

Αν καποιος νομιζει οτι χρειαζεται ολα αυτα που δινειτο nero ας ριξει και μια ματια στο EMC9 ασε που κι αυτοι βλεπω κυκλοφορουν σε λιγο το 10. Σε γενικες γραμμες ειναι πιο σταθερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sas eipa oti telika mporei na einai elafritero apo to nero 7 alla akoma exei POLLA BUGS einai vlepete stis prwtes versions isws stis epomenes na ftiaxei...

 

Για πες μερικά από τα πολλά bugs, γιατί εγώ δεν έχω βρει τπτ μέχρι τώρα :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Merika ap' ta polla einai ta exis: otan pernas ellinika mp3 gia na grapseis ena audio cd katw soy trwei to miso onoma toy mp3, An exeis dialexei na grapsei ena live cd xwris kena anamesa sta kommatia kanei 1-2 sec keno polles fores trwrei kapoia perierga kolimata kai den vlepei 1 ek twn 2 dvdrw poy exw. Kai polla alla. Soy eipa kapoia poy thimamai.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...