Προς το περιεχόμενο

Ποιο firewall προτιμάτε;


dimitris2006

Ποιο firewall προτιμάτε;  

1 μέλος έχει ψηφίσει

  1. 1. Ποιο firewall προτιμάτε;

    • Ashampoo FireWall
    • BlackICE
    • CA Personal Firewall
      0
    • Comodo Firewall
    • Filseclab Firewall
    • Jetico Personal Firewall
    • Kaspersky Anti-Hacker
    • Lavasoft Personal Firewall
    • Look 'n' Stop Personal Firewall
    • McAfee Firewall
    • Norman Personal Firewall
      0
    • Norton Personal Firewall
    • Outpost Firewall
    • Prisma Firewall
      0
    • Sunbelt Personal Firewall
    • Vista Firewall
    • XP Firewall
    • ZoneAlarm Firewall
    • Άλλο (πείτε ποιο)
    • Κανένα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρησιμοποιώ το PC Tools firewall με Vista GR εδώ και κανά 3μηνο και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος! Πανάλαφρο, απόλυτα συμβατό με Vista, αποτελεσματικότατο και το σημαντικότερο free!!! Νομίζω ότι καλύτερο για Vista προς το παρόν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 179
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

pc tools ή comodo; Ποιο είναι το καλύτερο;

 

-----------

Κι όσο για το zonealarm βαρέθηκα να περιμένω μισή ώρα ανοίξει το pc (φρεσκοφορμαρισμένο pc) κι άλλη μισή ώρα να μου λέει ότι το τάδε προγραμματάκι του zonelarm (κάτι με truevector) is not responding, κάθε φορά που πήγαινα να κάνω shutdown...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω το firewall το Comodo την ελευθερη εκδοση..μια χαρα μου ειναι αλλα σας κανει update?αν ναι καθε ποτε?εκανα ενα update την πρωτη φορα που το εβαλα..εχω προσπαθησει και αλλλες φορες αλλα τιποτα...γενικα θα μπορεσω να κανω καποια στιγμη αργοτερα?εννοω βεβαια οτι συνεχεια μου λεει δεν υπαρχει κατι διαθεσιμο,κλπ..ειναι λογικο αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η έκδοση 2 ίσως δεν θα κάνει νέο update ξανά,καθώς θα κυκλοφορήσει η έκδοση 3 τον Οκτώβριο.

 

http://forums.comodo.com/comodo_firewall/comodo_firewall_3_windows_vista_and_x64_compatibility_current_release_date-t6927.0.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οπως ειχα ρωτησει πιο πριν για το comodo..μου ειπατε οτι κανει μονο του update...αν χρειαστει βεβαια..μηπως πρεπει να κανω καμμια ρυθμιση ή ειναι ετοιμο απο μονο του,απο τοτε που εκανα free downloading..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα Nod32 + Comodo + Spybot S&D (real time) + AVG , τα έκανα update σκάναρα το pc με όλα μια φορά σε safe mode και μόλις μπήκα με firefox ήρθε και μου έκατσε το ad.yieldmanager :( εγώ τώρα τι να πώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...