Προς το περιεχόμενο

Ιδέες για τον σκύλο του απέναντι!


panaathas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παιδιά sorry αν δεν καταλάβατε το "κινέζικο" post μου αλλά μου έχει καεί το μυαλό λόγω του διαβάσματος για την εξεταστική.

+ ότι είναι αργά

 

1980 μπες Ontopic plz δεν γουστάρω αυτή τη συζήτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και γενικά εκδηλώνω μία αδυναμία στο να φοβηθώ σκύλους κάθε ράτσας διάολε, το θετικό της υποθέσεως είναι ότι συμβαίνει ακριβώς το ίδιο και με τους γάβρους. Αφού επιβιώσαμε από 8 εμπρησμούς και 150 τραμπουκισμούς τα σπουργίτια βοηθάνε στην ψυχική μας ισσοροπία.

 

Υ.Γ

Το "τυφλό αρπακτικό" πάντως μπορώ να σου υπογράψω πως κανένας επισκέπτης μου δεν πιστεύει ότι είναι όντως τυφλό. Επιπλέον μπορεί να είναι και το μοναδικό που δεν έχει λερώσει πουθενά. Εκφράζει μια ακραία επιθυμία για ζωή που την εκτονώνει ακόμη και πιάνοντας έντομα στον αέρα! Εκτελεί άλματα με ακρίβεια και έχει χαρτογραφήσει σαν να έχει GPS στο κεφάλι μία περιοχή 300 τετραγωνικών μέτρων. Γι' αυτό τα ξεχωριστά πλάσματα είναι μοναδικά, γιατί τα καλά αρώματα συσκευάζονται κυρίως σε μικρά μπουκάλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια,ο γειτονας μ που βρισκεται στην γωνια του στενου εχει σε μια μαντρα ενα παλιοσκυλο που οποτε περναω(ειδικα εμενα) μ γαβγιζει λες και τ εκοψα κανα ποδι.οι μηνες περνουσαν και οποτε περναγα μ γαβγιζε με φοβερη λυσα!!εντομεταξι εγω,καθε φορα,το ξεχνουσα και οποτε περνουσα με κατα τρομαζε!!!χθες λοιπον αποφασισα να βρω ενα σχεδιο για να παρο εκδικηση(αφτο το εκανα απειδη καπια μερα π ημουν με την κοπελα μ μας κατατρομαξε..)πιγα και του πεταξα 4 panadol στο νερο,τα ηπιε αλλα συνεχισε.

Ο λογος π σας γραφο ειναι για να μ δωσετε μερικες ιδεες στο τι να του κανω...ευχαριστω...(λεω να ξαναπαω αυριο με το αεροβολο 0.7 jouls)...

 

αλλαξε γειτονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα ψοφα... Θα ηθελα να κανω χιουμορ, αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος οτι δεν το ενοει σοβαρα.... Οποτε απλα ψοφα, κανε τον κοσμο ενα καλυτερο μερος... Και 1980(επειδη αναρωτιεσε που ειναι και βαζελος) μια μεγαλη αληθεια της ζωης ειναι οτι η μαλακια ειναι το μονο δημοκρατικο πραγμα στο πλανητη, δεν κοιταει ομαδες, χρωμα και τετοια, δεν γνωριζει συνορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
παιδια,ο γειτονας μ που βρισκεται στην γωνια του στενου εχει σε μια μαντρα ενα παλιοσκυλο που οποτε περναω(ειδικα εμενα) μ γαβγιζει λες και τ εκοψα κανα ποδι.οι μηνες περνουσαν και οποτε περναγα μ γαβγιζε με φοβερη λυσα!!εντομεταξι εγω,καθε φορα,το ξεχνουσα και οποτε περνουσα με κατα τρομαζε!!!χθες λοιπον αποφασισα να βρω ενα σχεδιο για να παρο εκδικηση(αφτο το εκανα απειδη καπια μερα π ημουν με την κοπελα μ μας κατατρομαξε..)πιγα και του πεταξα 4 panadol στο νερο,τα ηπιε αλλα συνεχισε.

Ο λογος π σας γραφο ειναι για να μ δωσετε μερικες ιδεες στο τι να του κανω...ευχαριστω...(λεω να ξαναπαω αυριο με το αεροβολο 0.7 jouls)...

 

Πρόσεξε μην σε πιάσει κανένας καθώς προσπαθείς να κάνεις οτιδήποτε με το αεροβόλο γιατί μετά θα μάθεις να πληκτρολογείς ανάλογης εμβρίθειας μηνύματα με τη μύτη! :evil:

 

Είναι απαράδεκτο να ζητάς συμβουλές για το πώς θα "τιμωρήσεις" τον σκύλο του γείτονά σου, του οποίου το μόνο "λάθος" είναι ότι σου γαβγίζει! :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...