Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση insomniacs!


Password

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oκ αλλα χαμηλων τονων,ολοι αυτο μαλλον πρεπει να κανουμε.:)

 

Ααααααααααααα... Δεν μπορώ να εγγυηθώ τίποτα για "χαμηλούς τόνους" ! Μου εμπνέει ΠΑΘΟΣ αυτός ο άνδρας... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Telika ego den to vlepo na proxoraei to thema giati oi perisoteroi to pirane sto xavale (Me ta posts pou diavasa mexri edo)kai afiste ta na pane.

Telika den pame mprosta etsi me tipota.

Ligo sovarotita kai organosi den exoume.

 

P.S ego pandos eime mesa na kanoume kati se Borio Ellada.

Osoi pistoi kai sovaroi kai thelondes na gini kati tetio to proxorame.

 

Πρεπει να το προσπαθησουμε,ειπα, και γραφω εαν η επιτροπη το αποφασισει,να εχουμε και χορηγο,αλλα εσεις απο Β.Ελλαδα αν ειστε λιγοι συντονιστητε ενα η 2 αυτοκινητα απο Εβρο και κατω φτανετε Αθηνα και στην πορεια σας θα εχετε και παρεα απο αλλες πολεις στο δρομο οπως θα κατεβενετε,ειπαμε καλα παιδια εχει εκει πανω,και κατεβενοντας μαζευετε και τα αλλα που τα ιδια με εσας καλα.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααααααααααααα... Δεν μπορώ να εγγυηθώ τίποτα για "χαμηλούς τόνους" ! Μου εμπνέει ΠΑΘΟΣ αυτός ο άνδρας... :mrgreen:

 

Tωρα αρχισαν οι υπερβολες,χαμηλα ειπαμε, στο παθιαρικο το ριξαμε,ας μαζευτουμε και βλεπουμε.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tωρα αρχισαν οι υπερβολες,χαμηλα ειπαμε, στο παθιαρικο το ριξαμε,ας μαζευτουμε και βλεπουμε.:)

 

 

εντάξει ! Χαμηλά ! Θα το πω σαν Μπάγιεβιτς...

 

Ααααααααααααα... Δεν μπορώ να εγγυηθώ τίποτα για "χαμηλούς τόνους" ! Μου εμπνέει ΠΑΤΟΣ αυτός ο άνδρας... :mrgreen:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω με παλαιους του foroym εχω την τιμη να εχω συνομιλια,ειναι πολυ ευχαριστο αυτο,ειναι πολυ καλο, αυτο δειχνει οτι αντεξατε στον χρονο,μαλλον δεν εχετε σχοινι να κοπει, αλλα καλο λαστιχο εχετε με καλη επαναφορα ειναι καλης ποιοτητος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει ! Χαμηλά ! Θα το πω σαν Μπάγιεβιτς...

Παράθεση:

Ααααααααααααα... Δεν μπορώ να εγγυηθώ τίποτα για "χαμηλούς τόνους" ! Μου εμπνέει ΠΑΤΟΣ αυτός ο άνδρας...

 

Τωρα εδω πως εγινε το παθος ''ΠΑΤΟΣ'' δεν το καταλαβα σορυ?:shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

titikos iparxei kai mass quote gia na min gemizeis ton topo me 4 posts sinexomena.episis prepei na iparxoun ilithia atoma pou na psaxnontai gia xilo.les kai exoume na xorisoume kati.

 

Sory alla eimai neos,alla eimai kai oreos.Tha matho den tha matho poy tha moy paei.Den katalava to peri xyloy sory?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εαν και εφοσον βρω χρονο και δεν εχω και μαθημα οτι μερα κανονισετε, ειμαι κι εγω μεσα για Αθηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sory alla eimai neos,alla eimai kai oreos.Tha matho den tha matho poy tha moy paei.Den katalava to peri xyloy sory?

 

to kalo einai na matheis grigora giati oi 2 selides aytou tou thread einai apo dika sou minimata.

oson afora to ksulo, ti den katalaves?! afou ola ta atoma sto forum gia to idio pragma milisan.

 

a kai to ''neos'' pigainei sto insomnia fantazomai kai oxi stin ilikia (opws grafei to profile)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν και εφοσον βρω χρονο και δεν εχω και μαθημα οτι μερα κανονισετε, ειμαι κι εγω μεσα για Αθηνα.

 

θα πεις όταν είναι τι μέρες έχεις μαθήματα ώστε να κανονίσουμε κάποια άλλη που θα μπορείς..

δεν υπάρχει πρόβλημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...