Προς το περιεχόμενο

lost password


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παίδες, είμαι σε ΟΤενετ φοιτητικό και έχασα το password. Είναι περασμένο στο router Sagem 1500wg και η γραμμή λειτουργεί κανονικά(είμαι συνδεδεμένος τώρα) αλλά το χρειάζομαι για να ενεργοποιήσω μια υπηρεσία. Τι μπορώ να κάνω για να το βρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το password δεν μπορεί να το δει κανένας γιατί είναι αποθηκευμένο σε κρυπτογραφημένη μορφή. Το μόνο που μπορεί να γίνει είναι να αλλαχθεί. Η συνήθης πολιτική που ακολουθούν οι εταιρίες είναι να ζητάνε φαξ με τη φωτοτυπία ταυτότητάς σου και το νέο password που θες να έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι κάτι προγράμματα που σου λένε τους κωδικούς που είναι πίσω απο αστεράκια νομίζω IEasterisk ή κάπως έτσι. Δοκίμασε να το βάλεις και μήπως στο εμφανίσει έτσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται ότι δεν μπορεί να το δει, ας του το κάνουν τουλάχιστον reset. Από το να ψάχνεται το παιδί, καλύτερα να επικοινωνήσει με την εταιρεία να ησυχάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ennoeitai oti mporei na to dei.

 

an to pass fainetai me asterakia kai to plh8os twn xarakthrwn einai to idio me to plh8os twn xarakthrwn toy password, dokimase na deis to source ths selidas sto sygkekrimeno shmeio.

 

yparxei mia mikrh pi8anothta na mh mporeis na to deis etsi, alla se osa router exw dokimasei (linksys ktl) fainetai kanonika.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...