Προς το περιεχόμενο

Κατι που να μην σβηνει


stelios2809

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Θα σου ελεγα να μην το ειχες κανει καθολου καλυτερα... τωρα διαβασα λιγο το θεμα στα γρηγορα. να σου πω την αληθεια τωρα... μου εκανε εντυπωση η ηλικια σου νομισα εισαι πιο μικρος στις πρωτες σελιδες. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το συμπάθιο ρε σεις, αλλά που να ξέρω πως ο nick, δε λέει το μακρύ και το κοντό του... όπως όλο μας συνηθίζουμε σε αυτό το θέμα!!!

 

Θα μαι ειλικρινής, μαλακία έγραψες./ Νόμος, ποτέ δεν κάνεις μία γυναίκα να θυμάται τα δυσάρεστα, αν θες να την προσεγγίσεις./

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το συμπάθιο ρε σεις, αλλά που να ξέρω πως ο nick, δε λέει το μακρύ και το κοντό του... όπως όλο μας συνηθίζουμε σε αυτό το θέμα!!!

 

Θα μαι ειλικρινής, μαλακία έγραψες./ Νόμος, ποτέ δεν κάνεις μία γυναίκα να θυμάται τα δυσάρεστα, αν θες να την προσεγγίσεις./

 

Βασικά η ιστορία αυτή είναι λίγο παλιά και συνεχίζει ως τώρα. Αν είναι κάτι δυσάρεστο στην όλη φάση όσον αφορά τη κοπέλα (νομίζω οτι απλά η κοπέλα αποφάσισε να προχωρήσει και να κάνει και κάτι άλλο και όχι οτι υπάρχει κάτι δυσάρεστο) είναι η σχέση που είχαν άρα ο stelios.

 

Δε μιλάμε για μια προσέγγιση κοπέλας που δεν είχαν κάτι στο παρελθόν, αλλά για την ύστατη (και ίσως απέλπιδα) προσπάθεια μιας επανασύνδεσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως. απλα προσπαθω οχι να της ζητησω αλλα να κερδισω μια ευκαιρια.

ακομα και μιση ειμαι σιγουρος κατι 8α κανω και θα αλλαξει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως. απλα προσπαθω οχι να της ζητησω αλλα να κερδισω μια ευκαιρια.

ακομα και μιση ειμαι σιγουρος κατι 8α κανω και θα αλλαξει..

 

Καλέ κάνε οτι γουστάρεις εκει πέρα και μην μασάς..

Τι διαφορά θα κάνει σε 5 χρόνια απο τώρα η "εικόνα" σου στα μάτια της αν δεν είστε μαζί?

Τι να σε θυμάται σαν κάποιον που την ήθελε και έκανε τα πάντα για να την έχει (sic), τι να σε θυμάται σαν κάποιον που της τα' πρηξε.

Εσυ θα είσαι μαζί της? Οχι.

Κανε λοιπόν τώρα τις προσπάθειες σου και μην σκέφτεσαι τίποτα, τουλάχιστον θα ξέρεις οτι προσπάθησες.

Καλύτερα να χρεώνεις στον εαυτό σου μια αποτυχία παρά μια δειλία....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε υπάρχει βέβαια πάντα και το θέμα του αυτοσεβασμού και της αξιοπρέπειας... Είναι πολύ λεπτό και καμιά φορά δυσδιάκριτο το σημείο όπου απαιτείται να παραιτείσαι. Πρέπει έγκαιρα να καταλάβεις ΠΟΥ και ΠΟΤΕ πρέπει να κάνεις πίσω για να μη γελοιοποιηθείς !

;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε υπάρχει βέβαια πάντα και το θέμα του αυτοσεβασμού και της αξιοπρέπειας... Είναι πολύ λεπτό και καμιά φορά δυσδιάκριτο το σημείο όπου απαιτείται να παραιτείσαι. Πρέπει έγκαιρα να καταλάβεις ΠΟΥ και ΠΟΤΕ πρέπει να κάνεις πίσω για να μη γελοιοποιηθείς !

;-)

 

ε φυσικά, δεν είπα να πάει κάτω απο την πόρτα της και να κλαίει και να φωνάζει Παγώνα μου γύρνα πίσω, θα φαρμακωθώ ... .

Η κίνηση με το σπρέι εμένα μου άρεσε και δεν θεωρώ οτι τον γελοιοποιεί.

 

btw πολύχρονος Στέλιο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε φυσικά, δεν είπα να πάει κάτω απο την πόρτα της και να κλαίει και να φωνάζει Παγώνα μου γύρνα πίσω, θα φαρμακωθώ ... .

Η κίνηση με το σπρέι εμένα μου άρεσε και δεν θεωρώ οτι τον γελοιοποιεί.

 

btw πολύχρονος Στέλιο!!!!

 

αντε βρασε κανα μακαρονι καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως. απλα προσπαθω οχι να της ζητησω αλλα να κερδισω μια ευκαιρια.

ακομα και μιση ειμαι σιγουρος κατι 8α κανω και θα αλλαξει..

 

Tιποτε δεν θα αλλαξει, σκυλακι της έχεις γινει και την βλεπει τωρα και απο πανω 'χαχα, κοιτα , ειναι κολλημενος μαζι μου ... '

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...