Προς το περιεχόμενο

Κατι που να μην σβηνει


stelios2809

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σωστός ο nick! ;)

 

stelios2809 Aν την κοπέλα την λένε Ελένη και το μήνυμα που θα γράψεις δεν είναι στο σημείο που παρκάρει ο πατέρας της το αυτοκίνητο του τότε άντε να το γράψεις και πάλι με επιφύλαξη. Αν τώρα την λένε Παγώνα ας πούμε ε, καλό είναι να μην καρφωθείτε και έρθει το κορίτσι σε δύσκολη θέση. Εγώ είμαι υπέρ πάντως αυτής της έκφρασης. Δεν είχα καλύτερο απο το να περνάω κάτω απο την γέφυρα του Πράκτικερ στην λεωφόρο Βουλιαγμένης για να πάω δουλεια και να βλέπω το τεράστιο πανώ που έλεγε "Σοφάκι σε λατρεύω" δίπλα στο πανώ για την γιορτή της μπύρας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
nick[;1785450']Σε δρόμο θα το γράψει' date='δημοσιο, όχι σε τοίχο ιδιώτη.

Οποτε,π.χμ οσο δικαιωμα εχει καποιος να βλεπει εναν δημοσιο τοιχο άδειο λευκό/γκρι/άδειο, άλλο τόσο έχει κάποιος άλλος να τον βλέπει έτσι : [img']http://content.answers.com/main/content/wp/en/2/21/Graffiti_stylaz.jpg[/img]

 

http://www.insomnia.gr/vb3/showpost.php?p=1785138&postcount=32

 

Παρ'ολα αυτα η λογικη σου εχει ενα κενο... Δεν θα ηταν μλκια να παω να βαψω πανω απο καποιο graffiti τον τοιχο ασπρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστός ο nick! ;)

Εγώ είμαι υπέρ πάντως αυτής της έκφρασης. Δεν είχα καλύτερο απο το να περνάω κάτω απο την γέφυρα του Πράκτικερ στην λεωφόρο Βουλιαγμένης για να πάω δουλεια και να βλέπω το τεράστιο πανώ που έλεγε "Σοφάκι σε λατρεύω" δίπλα στο πανώ για την γιορτή της μπύρας :)

 

Πιο παλια υπηρχε και ενα για μια Εβιτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Πάτρα στα σκαλιά της αγίου νικολάου έκανε κάποιος μια μεγάααλη αφιέρωση και το βγάλαν στις ειδήσεις.

Δεν είδα κανέναν να ενοχλιέται. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Stelio αφου θα την κάνεις την λαδιά, κάντε την να φαίνετε ωραία.Αν πάς να γράψεις με ένα πινέλο μάλλον θα σου βγεί κάτι άσχημο αν δεν έχεις εμπειρία. καλύτερα αγώρασε στρατσοχαρτο και κόψε εκεί τα γράμματα.Κάνε ενα δικό σου stensil με αυτό που θέλεις να γράψεις. Μετα τα βάζεις πάνω στον δρόμο, τα περνάς γρήγορα με την μπογιά και σε 5 λεπτά έχεις τελειώσει.

Παντος πόσταρε και το αποτέλεσμα αμα το αποτολμήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνα που κυκλοφορει διαδικτυακως τελευταιως ειναι το ΡΟΥΛΑ=ΧΑΟΣ.

Στη Σαντορινη επισης, ολοι "πρωτοτυπουν" γραφοντας τα αρχικα τους με καρδουλες και διαφορα αλλα τετοια σιχαμερα πανω σε βραχους σε διαφορες διαδρομες.

Τωρα εγω ειμαι ξενερωτο ατομο και δεν γουσταρω τετοιου ειδους δημοσιες εκφρασεις. Μου φερνει σε προταση γαμου σε αθλητικο αγωνα σε video wall, εκδικηση σε συναυλια με αεροπλανακι να περναει με πανο Kelly Scott has a small dick, και γενικως το νιωθω κουρασμενο το θεμα, σαν να προσπαθει καποιος που γενικως δεν πειθει να κανει την μεγαλη κινηση, που δε νομιζω οτι τον αναγει σε κατι σουπερ, ειδικως αν λειπουν αλλα βασικα στοιχεια.

Αν μαλιστα η εκδηλωση λατρειας στην Ρουλα-τυχαια επιλογη Ρουλας- γινεται με μικροβανδαλισμο δημοσιου χωρου, και δη κακοτεχνο μικροβανδαλισμο, πραγματικα νιωθω μια ενδομυχη μαλακια να ευχεται να δει τη Ρουλα αγκαλια με αλλον Τακη.-τυχαια επιλογη Τακη-.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνα που κυκλοφορει διαδικτυακως τελευταιως ειναι το ΡΟΥΛΑ=ΧΑΟΣ.

Στη Σαντορινη επισης, ολοι "πρωτοτυπουν" γραφοντας τα αρχικα τους με καρδουλες και διαφορα αλλα τετοια σιχαμερα πανω σε βραχους σε διαφορες διαδρομες.

Τωρα εγω ειμαι ξενερωτο ατομο και δεν γουσταρω τετοιου ειδους δημοσιες εκφρασεις. Μου φερνει σε προταση γαμου σε αθλητικο αγωνα σε video wall, εκδικηση σε συναυλια με αεροπλανακι να περναει με πανο Kelly Scott has a small dick, και γενικως το νιωθω κουρασμενο το θεμα, σαν να προσπαθει καποιος που γενικως δεν πειθει να κανει την μεγαλη κινηση, που δε νομιζω οτι τον αναγει σε κατι σουπερ, ειδικως αν λειπουν αλλα βασικα στοιχεια.

Αν μαλιστα η εκδηλωση λατρειας στην Ρουλα-τυχαια επιλογη Ρουλας- γινεται με μικροβανδαλισμο δημοσιου χωρου, και δη κακοτεχνο μικροβανδαλισμο, πραγματικα νιωθω μια ενδομυχη μαλακια να ευχεται να δει τη Ρουλα αγκαλια με αλλον Τακη.-τυχαια επιλογη Τακη-.

 

ελα ρεεεε... γιατί? καμία σχέση δεν έχουν όλα αυτά με το εγχειρημα του παληκαριού εδώ.

(πσιτ μην τον αποτρέπεις... 15 p.m. του έχω στείλει για να τον πείσω να έρθει και στην γειτονιά μου να γράψει Φρού-φρού Σ' αγαπουώ, μην μου το χαλάς :mrgreen:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν έχετε υπόψιν,το είχε βγάλει και μια φρι πρες εφημερίδα (Lifo,Voice κατι τέτοιο)

 

Ενας τοίχος (μάλλον στα Εξάρχεια) που ο ιδιοκτήτης του τον έχει φρεσκοβάψει για να μη φαίνονται όλα τα συνθήματα που έχουν γραφτεί... και κάποιος έχει πάει με τεράστια γράμματα και έχει γράψει :

 

"ΠΩ ΠΩ...ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...