Προς το περιεχόμενο

Κατι που να μην σβηνει


stelios2809

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Bασικα κανεις δεν μπορει να γνωριζει με τι ακριβως εχει σχεση το εγχειρημα του παλικαριου εδω. Τα βαθυτερα κινητρα του, μπορει να μην τα εχει καλα καλα κατανοησει και ο ιδιος. Υποθεσεις κανουμε.

Αλλα και ως αγνη και αμολυντη εκφραση νεανικου ερωτα, δεν με νοιαζει ρε παιδι μου να βλεπω γυρω μου αν αγαπαει τη Ρουλα η οχι, ποσο μαλιστα αν δεν διαθετει και ταλεντο. Ρουλα σε λατρευει, μπες στο ινσομνια και δες, ασε το δρομο στην βρωμια του.

Φρου-φρου πες του να χαραξει πανω του φρου-φρου σε αγαπω. Πιο brutal, πιο true:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Bασικα κανεις δεν μπορει να γνωριζει με τι ακριβως εχει σχεση το εγχειρημα του παλικαριου εδω. Τα βαθυτερα κινητρα του, μπορει να μην τα εχει καλα καλα κατανοησει και ο ιδιος. Υποθεσεις κανουμε.

Αλλα και ως αγνη και αμολυντη εκφραση νεανικου ερωτα, δεν με νοιαζει ρε παιδι μου να βλεπω γυρω μου αν αγαπαει τη Ρουλα η οχι, ποσο μαλιστα αν δεν διαθετει και ταλεντο. Ρουλα σε λατρευει, μπες στο ινσομνια και δες, ασε το δρομο στην βρωμια του.

Φρου-φρου πες του να χαραξει πανω του φρου-φρου σε αγαπω. Πιο brutal, πιο true:P

 

χε χε! με πόσα π.μ. λές να τον καταφέρω για κάτι τέτοιο? :mrgreen:

 

Λοιπον εγω διαφωνώ αγαπημένη Biap αν το γκράφιτι ή το στιχάκι φυσικά δεν είναι στο γκαράζ του σπιτιού μου, ούτε πάνω στο αυτοκίνητο μου...

Θυμήθηκα λοιπόν κάτι που είχα δεί γραμμένο (ε να μην το πώ και εγω?) στου Ψυρρή και το γουστάρισα!

 

"Το Life style είναι μαγικο.

Μετατρέπει τα μηδενικά σε νούμερα"

 

(πσίτ με το πιανάκι τι έγινε ρε παιδάκι μου? ακόμα? Λες να ψήσω τον Στέλιο να το πάρει να παίξει κανα κομμάτι στην κοπελιά?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχαχα. Εχεις δικιο, εγω πρεπει να το υπενθυμιζω, εσυ κανεις σωστα τη δουλεια.

Λοιπον, παλικαρι, ναι, εσυ που αρχισες το topic, ασε τις ζωγραφικες, και πιασε ενα πιανο. Ακου τη φρουφρου, ειναι ειδωλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχαχα. Εχεις δικιο, εγω πρεπει να το υπενθυμιζω, εσυ κανεις σωστα τη δουλεια.

Λοιπον, παλικαρι, ναι, εσυ που αρχισες το topic, ασε τις ζωγραφικες, και πιασε ενα πιανο. Ακου τη φρουφρου, ειναι ειδωλο.

 

εεετσι, να λέγονται αυτά, να ακούγονται !!!

 

Παιδιάαα δεν μας παίρνετε πιάνο, διαμάντι μας παίρνετε.... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιπαρχει καποιος που μπορει να μου κανει αυτο το graffiti ?

 

Απο περιέργεια πόσων χρονών είσαι;

 

Φρου-φρου μην πεις τίποτα. Είμαστε φτιαγμένοι ο ένας για τον άλλο! :-P Πες μου μόνο που θες γραμμένο το μήνυμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ειμαι, και στις 28 του μηνος τα κλεινω και γινομαι 24.

οποτε τι λετε?

ειμαι επιδαυρο τωρα...

πως θα το κανω αυτο το stencil η το graffiti... help

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια το stencil που χρειαζομαι εγω.. εννοω το μεγεθος του, δεν ειναι λιγο μεγαλο? λογικα αυτο δεν βγαζει μικρα γραμματακια? στον δρομο αυτα 8α ναι μικροσκοπικα ε? πειτε δεν εχω ιδεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οσο αναφορα κατι που πε χρηστης BIAR , με οσο λουκι εχω τραβηξει αυτο τον καιρο, λεω να κανω εναν αγγελο tattoo στην πλατη..

αλλα προς το παρον ακυρο για την συζητηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

banksy-hope-girl-bankside.jpg

 

Αυτό κι αν είναι ασύμμετρη απειλή...

 

Ακυρο,αλλά αυτό υποτίθεται ότι βρισκόταν(πριν σβηστεί) κάτω από μια γέφυρα στο λονδίνο.

 

click

 

Εφόσον θα σβηστεί μετα απο κανα μήνα δεν έγινε και τιποτα..Αρκεί να μην είναι και τεράστιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...γράφτο όπως να ΄ναι τώρα ,τι σε νοιάζει αμα βγει όποτε βγει ! Πες της αυτό που είναι να της πεις , εν προκειμένω , ζωγραφισέτο στο δρόμο :) και στρίβε, γιατί απο ότι μπορώ να υποψιαστώ δεν πολυ γουστάρει αυτη ..ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν γουστάρει αυτή γιατί το παλεύεις τόσο? Κράτα τα αποθέματα σου για Ψευδορομαντικές Πράξεις για εκεί που αξίζει, πίστεψε με, έχεις περιορισμένο απόθεμα.

 

..Από την άλλη η ψυχική εξουθένωση, απόγνωση και γελοιοποίηση είναι καλές εμπειρίες να έχει κανείς. Μην το κάνεις συνήθειο όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψευδορομαντικό είναι κάτι που όταν αναφέρεται, άνθρωποι που δεν έχουν διαβάσει τους ρομαντικούς ποιητές (Byron, Blake, Keats, Shelley κλπ) λένε 'ωωω τι ρομαντικόοοο!'

 

Μια πράξη είναι κάτι που κάποιος κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...