Προς το περιεχόμενο

Νεο PC μεχρι 1200 euro..


gruploader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το συγκεκριμένο TR2 δεν έχει καμία σχέση με τα προηγούμενα. Η Tt βλέποντας την επιτυχία των Toughpower (τα οποία και κατασκευάζονταν όχι από την ίδια αλλά από την φημισμένη CWT), αποφάσισε να αναθέσει στην τελευταία την κατασκευή ΚΑΙ των νέων TR2 :wink: Όπως λοιπόν είπα, είναι αντάξιο του ονόματος των Toughpower, μιας και η μόνη διαφορά τους είναι η μικρότερη ισχύς :wink: Για αυτό και γυροφέρνει άλλωστε σε Toughpower (με αυτό το όμορφο ασημί χρώμα :razz:), θέλοντας φυσικά να ξεφύγει από το κακόγουστο χρώμα των προηγούμενων που μόνο συμφορά προκαλούσαν στον καταναλωτή ... Το γράφω για να γνωρίζουν όλοι, ότι πλέον ΜΟΝΟ τα Purepower κατασκευάζονται από την Tt ---> new revision TR2 & Touhgpower are OK ! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίπαμε το νέο revision των TR2 είναι αυτό που φέρνει σε Toughpower ... Τα άλλα με το μπλε-μαύρο χρώμα (430, 470, 500, 550W) είναι οι παλιές μπάμιες της Tt ... :mrgreen:

Για τα Dual Power δεν έχω ψάξει, αν και δεν νομίζω ότι χρειάζεται και πολύ σκέψη ... Με τόσα χρήματα παίρνεις Tt Toughpower 850W, Etasis 850W, Silverstone 650W Olympia, Seasonic S12 600W Energy+ etc ... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως για το νέο revision των TR2 είναι έτσι όπως τα λέει ο george...

 

Αλλά ρε Γιώργο πες μου ειλικρινά...Θα το αγόραζες το TR2 αν ήταν για σένα ή θα έπαιρνες το toughpower? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μιας και με λενε γιωργο ας απαντησω εγω:

Το Enermax 485W σηκωσε 8800GTX διχως προβλημα.

Το TR2 600W new γιατι να μη σηκωνει δλδ?

 

(ψεμματα, Toughpower θα επαιρνα!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...