Προς το περιεχόμενο

Αναβαθμισούλα γιατί ο Η/Υ δεν πάει άλλο...


Esteban

Προτεινόμενες αναρτήσεις

(epidi vlepw POLU metria pragmata gia kenouria..) Egw 8a sou protina oso mporeis na pareis ligotera i apla na kaneis ipomoni .. Afta ta ATIMA meta apo "merikous" mines, kiollas, palionoun k 8eorounte kseperasmena!! Giafto Esteban .. pare OSO PIO LIGA PRAGMATA MPOREIS! Meta dn 8a travane .. 8a xriazese anava8misi .. kai dn 8a ksereis ti na ta kaneis :-|

 

Pigene na ipiretiseis tin patrida me to kalo .. kai Euxomai apo ta va8oi tis kardias mou .. me to pou giriseis na kratiseis ton prwto Phenom* :D

 

Afti einai i apopsi mou peri anava8miseis .. I "Kaneis", kai varvati, i den kaneis ka8olou .... imo panta etc ..

 

GoodLuck!

Koritsi_Gia_PC!

 

*An kai dn tous vlepw :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω ότι είναι όχι απλά μέτρια, αλλά μάπα αυτά που θέλω να βάλω, αλλά έχω εξηγήσει τους λόγους που δεν θέλω να πάρω νέο pc τώρα. Απλά τα θέλω για συγκεκριμένα πράγματα, να πάρει λίγο αέρα το pc, με δεδομένο επεξεργαστή, mobo. Δεν είναι και τρελό το ποσό που θέλω να δώσω.

 

Αν δεν την κάνω, θα συνεχίσω να σέρνομαι για άλλο ένα χρόνο και το μόνο που θα τρέχει θα είναι το l2...Και όπως είπα παιζώ και αλλα mmo τα οποία ψιλοκωλόνουν.

 

ΥΓ. Τι είναι το phenom?:confused:

ΥΓ.1. Απ' ότι είδα παίζεις l2, σε ποιον server???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΥΓ. Τι είναι το phenom?:confused:

 

H texnologia pou 8a patisei katw, epitelous, tous QUAD tis Intel .. The New Revolution !!!

 

ΥΓ.1. Απ' ότι είδα παίζεις l2, σε ποιον server???

 

Asto dn tin paleveis mazi mou ;p Proud Hero tou Official - Lionna gia 1 Mina .. sou leei kt?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H texnologia pou 8a patisei katw, epitelous, tous QUAD tis Intel .. The New Revolution !!!

 

ξέχασε το απλά να τους πατήσει κάτω με καμια παναγια να τους ρίξει ένα 7% στα αφτιά μπορεί οποτε στην ουσία οι κονρόε πάλι πιο γρήγοροι θα είναι ;)

I'am sorry :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέχασε το απλά να τους πατήσει κάτω με καμια παναγια να τους ρίξει ένα 7% στα αφτιά μπορεί οποτε στην ουσία οι κονρόε πάλι πιο γρήγοροι θα είναι ;)

I'am sorry :(

 

Arghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!! I H8 INTEL!!!

 

SPAM OUT LOUD!! :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
ξέχασε το απλά να τους πατήσει κάτω με καμια παναγια να τους ρίξει ένα 7% στα αφτιά μπορεί οποτε στην ουσία οι κονρόε πάλι πιο γρήγοροι θα είναι ;)

I'am sorry :(

 

QFT...ase pou oi Phenom symfwna me roadmap ths AMD vgainoun Dekembrio...(autoi pou parousiasthkan twra einai Opteron...)

 

kai allh anamonh gia tpt to spoudaio...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koritsi_Gia_PC μην τρελαίνεσαι κιόλας :mrgreen: μονο πες σε κάποιον mod να μας σβήσει τα άσχετα post γιατί το παιδί δεν φταίει σε τίποτα ;)

 

Χάρη Ι know αλλα και με αυτά μου που είπε ο βασίλης κάτι τέτοιο κατάλαβα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koritsi_Gia_PC μην τρελαίνεσαι κιόλας :mrgreen: μονο πες σε κάποιον mod να μας σβήσει τα άσχετα post γιατί το παιδί δεν φταίει σε τίποτα ;)

 

Χάρη Ι know αλλα και με αυτά μου που είπε ο βασίλης κάτι τέτοιο κατάλαβα :D

 

Tote anigw sxetiko Thread!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...