Προς το περιεχόμενο

Mπορω να συνδεθω στο ιδιοκτητο της forthet για adsl και να κοψω τελειως το τηλεφωνο?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γινεται αυτο? Απο οτι βλεπω με 21,5 ευρω το μηνα μπορεις να παρεις 24mb adsl απο την forthnet. Ο Οτε θα μηνει ως εχει λεει και θα πληρωνεις τις τηλεφωνικες κλησεις κανονικα στον ΟΤΕ. Γινεται να κοψω τελειως το τηλεφωνο και να μην πληρωνω τιποτα παραπανω παρα μονο τη forthet? Το ρωταω περισσοτερο απο περιεργια ,αλλα και επειδη εχω 2 τηλεφωνικες γραμες και σκεφτομαι να κοψω την μια, και αν γινεται να κρατησω μονο το adsl σε αυτη. Βεβαια υπαρχει και η λυση 2play soho που μαλον μου ταιριαζει περισσοτερο, αλλα το ρωταω να σω αν γινεται. Thanks ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το forthnet net only 21,50 + παγια ΟΤΕ, ειναι πιο ακριβό απο το 2play soho 24,90 αρα δεν βλέπω να συμφέρει.

(και τα 2 με μηδέν τηλεφωνικές κλήσεις, αλλα και αν υπολογίσουμε μια λογική οικιακή χρήση τηλεφώνου, μεχρι 15 ε/μηνα, παλι το soho θα βγει φτηνότερο)

 

εκτός αν ανυσυχεις για θέματα ποιότητας γραμμής, συναγερμούς, fax κλπ. αλλα λες οτι δεν θα χρησιμοποιεις τηλεφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις εαν εισαι στον βροχο τους,και δεν χρειαζετε κοψτες και της 2 γραμμες η καντες φορητοτητα.Μια χαρα ειναι τα τηλεφωνα τους,πολυ καλη αποδοση, ειναι μετα ολα δωρεαν τα τηλεφωνηματα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας φιλος μου δεν ειχε συνδεση οτε και περασε με vivodi γραμμη dsl αλλα πληρωνε λιγο πιο ακριβα τη συνδεση. Τωρα για περισσοτερες πληροφοριες επικοινωνησε τηλεφωνικα με τον παροχο που ενδιαφερεσαι να σου πουν ποιες ειναι οι επιλογες σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη forthnet, για να τσεκαρεις αν το τηλεφωνο σπυ μπορει να χρησιμοποιησει το δικτυο της forthnet χωρις τον οτε μπαινεις http://www.forthnet.gr και στο δεξι μερος πατας

 

"Έχει broadband στην

περιοχή μου?

Ελέγξτε τη διαθεσιμότητα broadband πρόσβασης στην περιοχή σας.

New: Τώρα και έλεγχος διαθεσιμότητας για το ιδιόκτητο δίκτυο της Forthnet"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Na min exeis katholou tilefwno de ginetai.Opote 2 lyseis:

a.plirwneis pagio ote mono gia tilefwno kai bazeis adsl forthnet 24Mbps me 21.50 to mina i alliws

b.bazeis 2play Soho me 25euro/mina,opote apalassesai apo pagio ote kai exeis internet 24Mbps kai kanena allo pagio.Kai an kaneis kai kamia klisi apla tha xrewnetai sti forthnet.Mallon afto se symferei.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι ομως γινετε σου δινουν και τηλεφωνο ολα γινοντε σημερα.Και καποια εταιρια μαλιστα δινει και 2 τηλεφωνικους αριθμους ξαψτο λιγο, και αλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...