Προς το περιεχόμενο

προσληψη φοιτητων στο 11888 του OTE


azio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει κανει κανεις φοιτητης αιτηση στον ΟΤΕ για 11888? Εχω κανει εδω κ ενα χρονο και περιμενω τωρα να με παρουν..εχω απολυτηριο 18,6 και ακουσα οτι εχουν παρει ατομα με 18,9 προσφατα...ξερει κανεις κατι παραπανω? Καποιος που προσληφθηκε προσφατα? Με τι βαθμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 262
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τι σχεση εχει η διαφορικη εξισωση?ο βαθμος του απολυτηριου ειναι ενα απο τα κριτηρια προσληψης.Παντως εχω την εντυπωση οτι δεν εχει πεσει ακομα κατω απο 19 μιας και αυτην την φορα η συμβαση ηταν 12μηνη.παντως δεν χανεισ τπτ να κανεις ενα τηλ στο 134 και να ρωτησεις καποιον τηλεφωνητη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι εργαζομενοι στο 11888 του ΟΤΕ ειναι φοιτητες που εχουν απολυτηριο απο 20 (που λεει ο λογος) μεχρι 17,5 βια 17

Η τελευταια προκηρυξη ηταν τον Οκτωβριο του 2006

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αμα δε θες οπωσδηποτε στον οτε μπορεις να δουλεψεις και αλου τηλεφωνητης ασχετα με το τι απολητιριο εχεις,,,

 

καπου που να δουλευω 3,5 ωρες και να παιρνω 430ευρω??:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ΟΤΕ Θεσ/νίκης αυτή τη στιγμή είναι στο 19,05 (το ξέρω γιατί η κοπέλα μου είναι στο 19,03 και περιμένει πρόσληψη

Θα καθυστερήσουν περισσότερο στις πρόσληψης αυτή τη φορά γιατί οι συμβάσεις είναι για ένα χρόνο και όχι για 8 μήνες που ήταν οι προηγούμενες

 

Εγώ με απολυτήριο 17,8 και με πήραν στην προηγούμενη μετά από 2,5 χρόνια οπότε σε αυτήν μπορεί να έχω βγει στην σύνταξη :):):)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μην απελπιζεστε. Εγω μπηκα στον οτε περσυ με βαθμο 16 κ κατι, μετα απο 2 χρονια που ειχα κανει τα χαρτια μου(τα ειχα κανει για πλακα εντελως τοτε γνωριζονας οτι δεν υπαρχει περιπτωση). Αν φιλε μου εχεις 18,6 απολυτηριο και τωρα ειναι μεσα με 18,9 τοτε λογικα στην επομενη φουρνια θα μπεις.

 

Και φυσικα θελει να μπει στον οτε το παιδι τηλεφωνητης. Που αλλου θα παρει 420 ευρω για 3,5 ωρες τη μερα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φυσικα θελει να μπει στον οτε το παιδι τηλεφωνητης. Που αλλου θα παρει 420 ευρω για 3,5 ωρες τη μερα??

βεβεα καλη φαση αλλα αν ειναι να περιμενει 2 χρονια,και τα 320 δεν ειναι τοσο λιγοτερα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...