Προς το περιεχόμενο

προσληψη φοιτητων στο 11888 του OTE


azio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 262
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχουν παγώσει τις προσλήψεις, αν δεν κάνω λάθος, ε;

 

Έτσι είχα μάθει, βέβαια πριν λίγες μέρες είδα μια γνωστή και μου είπε πως την πήραν.

(είναι απ τα άτομα που χώνονται παντού και σου σπάνε τα νεύρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι είχα μάθει, βέβαια πριν λίγες μέρες είδα μια γνωστή και μου είπε πως την πήραν.

(είναι απ τα άτομα που χώνονται παντού και σου σπάνε τα νεύρα)

Και πώς τα κατάφερε; Δούλεψε βύσμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ λέω κι εγώ... το 11888 (νομίζω) το κάνανε outsourcing, πως προσλαμβάνουν φοιτητές. (αν κάνω λάθος μη με διορθώσετε)

Καλή τύχη.

 

Το ίδιο είχα ακούσει και εγώ.

 

σε τι βαθμό έχουν φτάσει? είχα κάνει πριν 2-3 χρόνια με απολυτήριο σχεδόν 18!Να το ξεχάσω ε?

 

Μία σελίδα πριν έχουν πει για 16,9 , WTF ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμας απο τον οτε στη θεσσαλονίκη μας πήρανε το 13888 -το 11888 έχει πάει σε θυγατρική του οτε και δεν παίρνουν πλέον κόσμο- εγω είχα δηλώσει το συγκεκριμένο τμημα εξυπηρετησης...αν κάποιος είχε δηλώσει μονο το 11888 δε θα τον πάρουν στο 13888..εγω έχω βαθμο 16.9 και με πήρανε μετα απο 2.5 χρόνια αλλα υπήρχε άτομο και με βαθμό 15.8..απλα να ξέρετε οτι παίζει ρόλο και το έτος εισαγωγης στο πανεπιστήμιο πχ. ένας που είναι 6ο έτος και έχει βαθμο πτυχίου 17 θα "φάει" τη θέση κάποιου 2ου έτος με βαθμο πτυχίου 19 με τη λογική οτι αυτος απ το 2ο έτος μπορεί να έχει την ευκαιρία στο μέλλον να δουλέψει εκει...ένα παιδί με 19.5-απο επαλ- δουλεύει για 2η φορά ειχε κάνει τ χαρτια του οταν είχε δουλεψει την πρωτη μετά με κατατακτήριες μπήκε σε άλλη σχολή και τώρα τον ξαναπήρανε..εγώ πάντως δεν έχω βύσμα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερνάω πραγματικά με τον τρόπο πρόσληψης του ΟΤΕ (και του δημοσιου γενικότερα) που δημιουργεί λαικιστικα κλισέ και στάνταρτς που επηρεάζουν τα νέα μυαλά συν τοις άλλοις... και κανένα άλλο σκοπό δεν έχουν παρα το να λύσουν τα χερια στο δημόσιο και να φορτώσουν την ευθύνη απευθείας σε αυτούς που δεν την έχουν... (γιατί να κάνουμε συνεντεύξεις η να ζητάμε συγκεκριμένα πράγματα και να προσλάβουμε οποιον τα έχει η και κατά συνέπεια να κακοκαρδίζουμε άλλους? το στάνταρ είναι ότι παιδάκια θα θέλουν αυτή την δουλειά.. άρα βαλτα με σειρά βαθμού να μην γκρινιάζει κανένας και να μπορούμε να ξύνουμε εμείς με την τζουγκράνα αυτόματα χωρίς να πονοκεφαλιάζουμε.. )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...