Προς το περιεχόμενο

προσληψη φοιτητων στο 11888 του OTE


azio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παίδες, συγνώμη κιόλας, για να μπείτε τηλεφωνητές στον ΟΤΕ σας ζητάνε απολυτήριο με 18.5 και άνω και Proficiency ???? OMG δηλαδή!!!! Δηλαδή, κάποιος με απολυτήριο στο 15 και γνώσεις λίγο πιο κάτω από Lower που ακριβώς υστερεί σε σχέση με τους άλλους ???? Έλεος δηλαδή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 262
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Υστερεί στο ότι δεν κωλόγλυφε τους καθηγητές ή μάλλον στο οτι δεν είχε τον πατέρα του καθηγητή στο σχολείο του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υστερεί στο ότι δεν κωλόγλυφε τους καθηγητές ή μάλλον στο οτι δεν είχε τον πατέρα του καθηγητή στο σχολείο του...

 

Κάποιος έχει απωθημένα από τα σχολικά του χρόνια...

 

Μετά το 2000 ωστόσο, τίποτα από αυτά δεν έπαιζε ρόλο, αφού ο βαθμός του απολυτηρίου ήταν συνάρτηση των βαθμών σου στις πανελλήνιες.

 

Ωραία η ισοπέδωση ωστόσο, ξέχασες ότι ήταν και gay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παίδες, συγνώμη κιόλας, για να μπείτε τηλεφωνητές στον ΟΤΕ σας ζητάνε απολυτήριο με 18.5 και άνω και Proficiency ???? OMG δηλαδή!!!! Δηλαδή, κάποιος με απολυτήριο στο 15 και γνώσεις λίγο πιο κάτω από Lower που ακριβώς υστερεί σε σχέση με τους άλλους ???? Έλεος δηλαδή....

 

δεν ειναι οτι υστερει καπου απλα οταν κανουν αιτηση μερικες χιλιαδες ατομα πρεπει να υπαρξει και καποιο κριτηριο αξιολογησης ωστε να επιλεγουν καποιοι...

 

lower ζητανε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Γεια σε ολους...ειμαι απο Θεσσαλονικη και θελω να μαθω σε τι σημειο βρισκονται οι προσληψεις...εχω βαθμο απολυτηριου 18,5 και θελω να ξερω αν πλησιαζει η σειρα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος έχει απωθημένα από τα σχολικά του χρόνια...

 

Μετά το 2000 ωστόσο, τίποτα από αυτά δεν έπαιζε ρόλο, αφού ο βαθμός του απολυτηρίου ήταν συνάρτηση των βαθμών σου στις πανελλήνιες.

 

Ωραία η ισοπέδωση ωστόσο, ξέχασες ότι ήταν και gay.

 

Εγώ περιέγραψα το τι είδαν τα μάτια μου στα σχολεία απ'όπου έχω περάσει.

Και οι πανελλήνιες αφορούν 6 μαθήματα,επομένως δεν επηρεάζουν τόσο τον βαθμό του απολυτηρίου.

 

Tip: γεννήθηκα το '89.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Γεια σε ολους...ειμαι απο Θεσσαλονικη και θελω να μαθω σε τι σημειο βρισκονται οι προσληψεις...εχω βαθμο απολυτηριου 18,5 και θελω να ξερω αν πλησιαζει η σειρα μου...

 

Πήρα τηλέφωνο στον ΟΤΕ Θεσσαλονίκης και ρώτησα. Επειδή κι εγώ έχω απολυτήριο 18,5 και με ενδιέφερε να μάθω αν θα προσληφθώ ποτέ ή όχι 8} Μου είπαν ότι ακόμα προσλαμβάνονται άτομα με απολυτήριο 19 και ο αριθμός πρωτοκόλλου είναι γύρω στο 1450. Ο δικός μου αριθμός πρωτοκόλλου είναι γύρω στο 2090 (οπότε και ο δικός σου εκεί γύρω θα είναι) και αυτή τη φορά καθυστερούν τόσο πολύ οι προσλήψεις γιατί οι συμβάσεις από 8μηνες έγιναν 12μηνες. Δεν έμαθα αν τελικά θα γίνει προκύρηξη το Σεπτέμβριο, αν και ελπίζω πως όχι γιατί μέχρι το Σεπτέμβριο δεν πιστεύω να με προσλάβουν. Αυτά είχα να πω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά ξέρετε τι παίζει με τις διακοπές?Γιατι πήραν μια φίλη μου σήμερα και της είπαν αρχιζεις από αύριο με 12μηνη σύμβαση....Θα πάει διακοπές το καλοκαίρι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Πήρα τηλέφωνο στον ΟΤΕ Θεσσαλονίκης και ρώτησα. Επειδή κι εγώ έχω απολυτήριο 18,5 και με ενδιέφερε να μάθω αν θα προσληφθώ ποτέ ή όχι 8} Μου είπαν ότι ακόμα προσλαμβάνονται άτομα με απολυτήριο 19 και ο αριθμός πρωτοκόλλου είναι γύρω στο 1450. Ο δικός μου αριθμός πρωτοκόλλου είναι γύρω στο 2090 (οπότε και ο δικός σου εκεί γύρω θα είναι) και αυτή τη φορά καθυστερούν τόσο πολύ οι προσλήψεις γιατί οι συμβάσεις από 8μηνες έγιναν 12μηνες. Δεν έμαθα αν τελικά θα γίνει προκύρηξη το Σεπτέμβριο, αν και ελπίζω πως όχι γιατί μέχρι το Σεπτέμβριο δεν πιστεύω να με προσλάβουν. Αυτά είχα να πω!

Συγγνώμη απλα διάβασα την απάντηση σ και μου δημιουργήθηκε μια απορία.Μήπως είσαι στην κατηγορία των πολυτέκνων γιατι εγω εχω βαθμό 18,8 και η σειρά μου είναι 2390..Αν μπορείσ απάντησε μου για να ξέρω τι παίζει..ευχαριστώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σε ολους...ειμαι απο Θεσσαλονικη και θελω να μαθω σε τι σημειο βρισκονται οι προσληψεις...εχω βαθμο απολυτηριου 18,5 και θελω να ξερω αν πλησιαζει η σειρα μου...

 

Λοιπόν από 4/8/08 ξεκίνησα κι εγώ με βαθμό 18,9 στη Θεσσαλονίκη, αριθμό δε παίζει να σας πω γιατί τον έχασα τη στιγμή που κατέθεσα τα χαρτιά μου!!! Στην κατηγορία των πολυτέκνων ήταν ένα παληκάρι στη σειρά μου με βαθμό 18,3 αν θυμάμαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...