Προς το περιεχόμενο

προσληψη φοιτητων στο 11888 του OTE


azio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν από 4/8/08 ξεκίνησα κι εγώ με βαθμό 18,9 στη Θεσσαλονίκη, αριθμό δε παίζει να σας πω γιατί τον έχασα τη στιγμή που κατέθεσα τα χαρτιά μου!!! Στην κατηγορία των πολυτέκνων ήταν ένα παληκάρι στη σειρά μου με βαθμό 18,3 αν θυμάμαι καλά.

 

Μήπως ξέρεις αν θα γίνει σύντομα νέος "διαγωνισμός"? 'Η μέχρι ποιά σειρά θα πάρουν?

Αν ακούγεται κάτι τώρα που είσαι μέσα? Α και καλή αρχή!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 262
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μήπως ξέρεις αν θα γίνει σύντομα νέος "διαγωνισμός"? 'Η μέχρι ποιά σειρά θα πάρουν? Αν ακούγεται κάτι τώρα που είσαι μέσα?

Όχι δυστυχώς δεν αναφέρουν τίποτα από αυτά, γιατί πολύ πιθανόν να μή ξέρουν και οι ίδιοι, ειδικά τώρα που έχουν μπεί (και ακόμα μπαίνουν) 6ωροι τηλεφωνητές (λεγόμενοι και ΟΤΕplus).

Α και καλή αρχή!!!
Eυχαριστώ πολύ, αν και είναι η τρίτη φορά που το κάνω! ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δυστυχώς δεν αναφέρουν τίποτα από αυτά, γιατί πολύ πιθανόν να μή ξέρουν και οι ίδιοι, ειδικά τώρα που έχουν μπεί (και ακόμα μπαίνουν) 6ωροι τηλεφωνητές (λεγόμενοι και ΟΤΕplus).

Eυχαριστώ πολύ, αν και είναι η τρίτη φορά που το κάνω! ;)

ΔΕν πειράζει μωρέ μια χαρα είναι και τα λεφτά καλά είναι..

Σ'ενοχλώ αλλά μιας και έχεις τόση εμπειρία θα σ κάνω κάποιες ερωτήσεις και όποτε μπορείς απάντα.

Κάποιους που τους παίρνουν στο adsl είναι με τις ίδιες αιτήσεις που έχουμε κάνει για το 11888?

Εγω έχω βαθμό 18.8 και σειρά 2390 και ελπίζω να με πάρουν τουλ.σε λίγους μήνες, έχω ένα σχετικο άγχος γιατί απο τότε που έκανα την αίτηση έχω αλλάξει αριθμό και φοβάμαι μην έρθει η σειρά μ και δεν το καταλάβω...

Ευχαριστώ για όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί, η αίτηση είναι μία, από κει και πέρα σε πάνε, ανάλογα με τις ανάγκες τους, στα 11888, 134, 121, 1242(adsl) και telemarketing. Αν άλλαξες και κινητό και σταθερό, λίγο δύσκολο να σε βρούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

γεια σας!εχω βαθμο απολητυριου 18.5 κ ειμαι απο θεσσαλονικη...αλλα δεν ξερω απο που να μαθω τον αριθμο τον αριθμο πρωτοκολλου μου :( εχω ελπιδες για προσληψη πριν γινει νεα προκηρυξη λετε εσεις που ειστε κ παλιοτεροι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι προκυρήξεις δε γίνονται πάντα σε τακτά διαστήματα, το Σεπτέμβρη-Οκτώβρη περιμένουμε να φτάσει κοντά στο 18.7, οπότε αν δε βγεί προκύρηξη σε κανα μήνα δε θα βγεί φέτος (υποθέσεις κάνω, δεν ακούστηκε τίποτα μέσα) οπότε παίζει και να προλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας!εχω βαθμο απολητυριου 18.5 κ ειμαι απο θεσσαλονικη...αλλα δεν ξερω απο που να μαθω τον αριθμο τον αριθμο πρωτοκολλου μου :( εχω ελπιδες για προσληψη πριν γινει νεα προκηρυξη λετε εσεις που ειστε κ παλιοτεροι?

Τι σειρα εχεις περιπου?Εγω εχω βαθμο 18.8 και μ ειπαν πως αν τελικα με παρουν θα ειναι προς νοεμβριο..Η σειρα τωρα ειναι γυρω στο 2100...

Μπορεις να τηλ στον οτε και να ρωτησεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σειρα εχεις περιπου?Εγω εχω βαθμο 18.8 και μ ειπαν πως αν τελικα με παρουν θα ειναι προς νοεμβριο..Η σειρα τωρα ειναι γυρω στο 2100...

Μπορεις να τηλ στον οτε και να ρωτησεις..

 

Πηρα τηλ στο 134 αλλα δεν ηξεραν να μου πουν:-(

κ στη σελιδα στον οτε δεν βρισκω τπτ σχετικο...ας με παρουν εμενα κ δε με νοιαζει το ποτε;) thx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα τηλ στο 134 αλλα δεν ηξεραν να μου πουν:-(

κ στη σελιδα στον οτε δεν βρισκω τπτ σχετικο...ας με παρουν εμενα κ δε με νοιαζει το ποτε;) thx!

Κοιτα αν δεν βγει ανακοινωση για νεες αιτησεις στον επομενο μηνα τοτε θα σε παρουν καποια στιγμη...Απλα να ξερεις οτι η σειρα προχωραει με πολυ αργο ρυθμο..Τωρα ειναι 18.9 και γω με 18,8 πρεπει να περιμενω 2μηνες τουλ-αν με παρουν τελικα γιατι αν γινουν νεες αιτησεισ δεν με βλεπω μεσα...

Υπομονη και καλι τυχη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα. εγω δουλευω στο 11888 θεσσαλονικης απο 10/12/2007.

αξιζει πραγματικα.!!ειναι πολυ καλα τα λεφτα για την δουλεια που κανεις...καλο το περιβαλλον, δουλευεις με φοιτητες, κανεις καινουριους φιλους...ακους κ τον καθε τρελο να σου λεει τον πονο του, γελας!!!

βεβαια αν εχουν περασει 2 χρονια απο την αιτηση κ εχεις βρει κατι καλυτερο.... οκ:-)

 

Η σειρα στην θεσσαλονικη νομιζω εχει φτασει στο 2100 κ ειναι στο 18,8... κανεις εκει μεσα δεν ξερει αν θα βγει νεα προκηρυξη.θα δουμε....

παιδια σας πειμενουμε... παντως καθε μηνα παιρνουν καινουρια ατομα...οποτε ερχεται η σειρα σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλημέρα! είμαι νέο μέλος και θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση... παίρνω τηλ για πληροφορίες το 134 και λέει οτι ο αριθμός που καλέσατε δεν χρησιμοποιείται... τσπ... ξέρει κάποιος που μπορώ να κάνω αίτηση για τον ΟΤΕ?? και αν χρειάζεται να καταθέσω χαρτιά τι αρκιβώς θα χρειαστώ? ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορείτε να κάνετε αίτηση όποτε θέλετε. Πρέπει να περιμένετε αν και όταν κάνει ο ΟΤΕ προκύρηξη για να δηλώσετε ενδιαφέρον. Προς το παρών δεν υπάρχει καμία ενημέρωση από μέσα για κάτι τέτοιο, οπότε υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...