Προς το περιεχόμενο

χρηματα απο το ιντερνετ


THANNOS81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

PTP

Είναι μία μέθοδος για να κερδίσουμε χρήματα online διαβάζοντας e-mails ή πατώντας διαφημίσεις για τις οποίες έχουν πληρώσει κάποιοι διαφημιστές. Τα χρήματα που κερδίζουμε διαφέρουν από διαφήμιση σε διαφήμιση, ανάλογα με το πόσα πλήρωσε ο διαφημιστής.

Όλες οι διαφημίσεις έχουν timers. Ο χρήστης πρέπει να μείνει στη διαφήμιση τόσο χρόνο όσο ορίζει ο timer ο οποίος διαφέρει επίσης σε κάθε διαφήμιση (συνήθως 10 δευτερόλεπτα με ένα λεπτό). Μετά από το χρόνο αυτό κερδίζει τα χρήματα που ορίζει η διαφήμιση, τα οποία μπαίνουν στο λογαριασμό του. Εάν ο χρήστης κλείσει τη σελίδα πριν λήξει ο timer τότε δεν κερδίζει τιποτε.

 

Για να ξεκινήσετε χρειαζεται να εχετε ενα λογαριασμό email, να φτιαξετε ενα λογαριασμό στην paypal και να κανετε εγγραφη σε καποια site.

Δηλαδη ολα ειναι δωρεαν.

 

Ειναι πολυ απλο.

 

 

Ενα πολυ καλο site που πληρωνει ειναι το

*** link deleted ***

παρακαλω οποιος ξερει και αλλα site εξακριβωμενα οτι πληρωνουν ας τα γραψει στην συνεχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οοοκ.αν καποιος βγαλει λεφτα ετσι,ερχομαι να του κανω δωρεαν αερα το καλοκαιρι με τον καυσωνα.επισης κερναω τα καλοκαιρινα παγωτα του (τον χειμωνα δεν πληρωνω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry φιλε Adavis δεν το ειχα προσεξει. οσο για τους αλλουςτο μονο που μπορω να πω ειναι:

Aν δεν δοκιμασεις δεν εισαι σιγουρος για τιποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνας γνωστος μου προσφατα εκανε αναλυψη 150 ευρω.

Εγω ειμαι στην τεταρτη μερα και ειμαι στα 10 ευρω.

Δεν περιμενω να βγαλω εκατομμυρια αλλα αν βγαλω για τα τσιγαρα, το ποτο και καμια φορα τα εισητηρια για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ μια χαρα ειμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8a XrisimopiHso Pali tHn FrasH ....

 

Οταν τα σκ@τ@ αποκτήσουν αξία...

οι φτωχοί θα γεννιούνται χωρίς κwλ0...

 

και... ο νοών νοείτω... ;)

 

 

+1 kai pali apo mena :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...