Προς το περιεχόμενο

πιο εναι το πιο αγαπημενο σας Ελληνικο σας φορουμ


titikos46

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τωρα που αλλαξε και ολο ,ειναι πολυ ωραιο,και εχει και συμμετοχη απο σωστα μελη.Και ειδα χτες εσπασε και ρεκορ συμμετοχης ξεπερασε τους 1200 και τωρα στους 1300 ειναι,ε δεν εχω ξαναδει σε κανενα φορουμ τοση μεγαλη συμμετοχη,και σε ανωτερα παιδια.Insomnia συγχαρητηρια,παντα καλα να εισαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

insomnia.gr

myphone.gr

bnb.gr

kai kapote adslgr ...

mporei na mhn grafw polla alla parakolouthw polla :P

insomnia etc partous ta sovraka me ton Agalitsa... Se Paw... polu se paw etc pou egines....

 

Φιλε ακουσα το ραδιο σου ωραιο αλλα ολα σιδεραδικα ακουω, βαλε και κανενα,πιο χαλαρο,ολο αμωνια χτυπανε.Και κατι αλλο μπορω να χρησιμοποιω το msn σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Καλά εννοείται ότι στο insomnia έχω φάει τα νιάτα μου :P και είναι μακράν το αγαπημένο μου.

 

Πολύ καλό είναι επίσης και το adsl.gr, που σε θέματα dsl είναι κορυφή, αλλά και το greektvsubs, που επίσης θεωρώ κορυφή σε θέματα που αφορούν την τηλεόραση.

 

Παρόλα αυτά, μόνο στο insomnia συμμετέχω τόσο ενεργά - δεν ξέρω γιατί (μήπως βάζουν στον κώδικα τίποτα "περίεργο" που προκαλεί εθισμό; ) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το insomnia παιδεία είναι το top για εμένα! Πρώτα εδώ θα κοιτάξω και θα ρωτήσω!

 

Επήσεις παιδεία εάν θέλετε ρείξτε μία ματία στο forum που δημιούργησα με κάποιους συμφοιτητές μου για την σχολή μας! Το forum είναι http://viomixanikosxediasmos.freehostia.com έαν πάει καλά θα προχωρήσουμε και σε σοβαρό server! Το forum αναφέρετε καθαρά για τον Βιομηχανικό Σχεδιασμό μίας και αυτό σπουδάζουμε και ο λόγος που δημιουργήθηκε είναι οτι δεν υπήρχε υλικό και γενίκα μία βοήθεια στα ελληνικά! Η αρχή έγινε λοιπόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...