Προς το περιεχόμενο

Sony VAio επενακτηση περιβαλλοντος εργασιας.


louben

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σε ολους.ΠΑιδια μια φιλη εχει αυτο το λαπτοπ.

http://www.laptopsdirect.co.uk/Sony-Vaio-B3VP-VGN-B3VP/version.asp

.Του εκανε φορματ και δυστυχως δεν προνοησε να κρατησει καποιο αντιγραφο(αν αυτο ηταν δυνατο).Θελει να επανακτησει το αρχικο περιβαλλον εργασια που ειχε πριν το φορματ αλλα δυστυχως δεν το εχει καταφερει(απο οτι μου ειπε τηλεφωνησε και στην εταιρια αλλα μπηκε και στην ιστοσελιδα αλλα της ειπαν οτι κατι τετοιο δεν ειναι εφικτο.Ξερει καποιος αν μπορουμε να το βρουμε απο καποια πηγη?Ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω κατι τετοιο νομιζω.Μα καλα δεν υπαρχουν καπου τα προγραμματα της μαμας για επανακτηση ειτε on line ειτε μεσω cd????

Periergo moy fainetai....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση πως με το format του δίσκου, δεν διαγράφεται και το hidden partition. Τουλάχιστον έτσι γίνεται σε παλιότερα VAIO. Δοκίμασε να πατήσεις f10 στο boot screen και άμα πάει να κάνει recovery έχει καλώς, αλλιώς ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, αυτός είναι ο μόνος τρόπος. Τουλάχιστον απ'ό,τι γνωρίζω. Αρχικά, όταν πήρε τον υπολογιστή, είχε κάνεις δισκους επανάκτησης? Αν ναι, εχει καλώς. Αλλιώς ... τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exw akrivos to idio laptop.

1.to singekrimeno den exei diskakia epanaktisis,mporis na kaneis dika sou me programma pou iparxi sto vaio

2.kanonika den kaneis format apo monos sou alla apo to recovery tool pou idi yparxei

3.to recovery partition den ginete format.yparxi idiki epilogi giauto

4.xanadokimase auto me to f10,nomizw twra einai i moni methodos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...