Προς το περιεχόμενο

θερμη παράκληση


Vatos_locos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

δεν μπορούσα να ζητήσω πιστωτικό γιατί τα heatpipes του Ντίνου μετά θα κανανε πουλάκια σιγά σιγά θα την σκοτώσω τώρα πρέπει να πάρω vga και psu μιας και η 7900 αποδήμησε και αυτή μαζί με την striker ακόμα περιμένω να έρθουν και οι mushkin εντωμεταξύ :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνο αυτή η ατυχία δεν νομίζω πάντα να οφείλεται στην "γκαντεμιά" που λέμε ... Σου είχε πει ο Iced ότι δουλεύεις την 7900 στα όρια, και πολύ σύντομα θα την πάρεις στο χέρι ... Γενικότερα θέλω να σου πω, ότι αφού "σκαλίζεις" πρέπει να πληρώνεις και το τίμημα ... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είπα εγώ ποτε το αντίθετο :) έτσι είναι και έτσι θα είναι :) βεβαια η 7900 δεν κάηκε για αυτό μιας και τα όρια της ήταν πολύ πιο πάνω κάηκε γιατί η striker όπου είχε ενωμένο κάτι τα έψησε όλα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω εδώ μια 7600 για πειράματα και την έριξα πάνω για να έχω pc αλλα βαριέμαι να φτιάξω βάσεις για το tec για να το βάλω σε αυτήν, αν αξιωθώ ποτε ίσος και το φτιάξω τώρα ούτε oc δεν έχω κάνει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:mrgreen:και όμως έκανα μόλις τώρα έκανα update στο βίος του Board και πάλι πίσω στα 3700 :P μονο που η μνήμη η κακομοίρα πήγε 800Mhz με 4-5-5-10 από 667 5-5-5-15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την είχα για test όταν μου φέρνανε να στήνω μηχανήματα

το dimmακι είναι της micron οποτε φαντάσου τι φοράει :)

και όλα αυτά με 2V μόνο απο 1.8 :D

11692199ic0.th.jpg

btw βγήκε νεο cpuz και διαβάζει σωστά την τάση στους C2D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν την έχω δοκίμασε παραπάνω φοβάμαι μην την ακούσει από την τάση :D

ναι βαριέμαι να ασχοληθώ άλλο :) δίνω και το δεύτερο κύκλωμα W/C που έχω αργότερα όταν βρεθεί χρόνος και χρήμα λέω να φτιάξω ένα phase η chiller αφού πρώτα πάρω psu και μια 8800gts 320 :mrgreen:

οι τιμές καλές δεν είναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...