Προς το περιεχόμενο

HP PAVILION 8227....


ALXIOA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι μην μου λεσ τετοια....θεσ να βρω πιο πολυ το μπελα μου?μακρια απο vista...απλα τρελενομαι γιατι δεν μπορω να βαλς τον 11...μου φαινεται τελειωσ παραλογο και δεν μπορω να βρω την λυση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χε χε οποτε μακρια κ απο τον 11...υπομονη καποια στιγμη θα τα βάλεις..υπαρχουν κ χρήστες που ακόμα έχουν τα 2000 η ακόμα και τα 98 θέλω να πιστεύω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω αλλη υπομονη....δεν εχω που να ταξιδεψω....χειμωνιασε και μάφησεσ απ'εξω....θελω να εγκαταστησω σε windwos xp to media player 11...η εγκατασταση σταματαει στην μεση...τι φταει????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανα κατεβασέ το media player..και βαλε κ ένα registry tool όπως το "registry mechanic" να καθαρίσει λίγο..και μην κάνεις σαν να ήρθε το τέλος του κόσμου!! ενας media player είναι..:):):)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνε format ρε alxioa να ησυχάσεις μα τοσο καιρο θα το είχες κάνει..μονο στα media players στο κάνει..?προσπάθησες να εγγαταστήσεις καποιο άλλο προγραμμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι...εχω κολλησει σε αυτο...αλλα μου την εχει δωσει γιατι να μην μπορω να το κανω και δεν μπορω να βρω τιο στο καλο φταει???ειναι παραξενο να μην το δεχεται..πεσ με κολλημενο...ακομα ομωσ ψαχνω να βρω την λυση...τι φταει????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...