Προς το περιεχόμενο

3 Ακόμη Ελληνικά (full) παιχνίδια για Download!!!


mismatch

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για χαρά και πάλι,

Αυτοί είναι μερικοί ακόμη τίτλοι που έχω δημιουργήσει κατά καιρούς.

 

Πρόκειται για 2 απο τα 3 προηγούμενα μέρη της σειράς In custody (τα οποία περιέχουν γρίφους),

1 παιχνίδι με τίτλο (the beautiful world) όπου παίρνετε το ρόλο του θεού και δημιουργείτε

ζωή απο το μηδέν μέχρι την σημερινή εποχή πάνω στη Γη.

 

Έχω και μερικά ακόμη άλλα δεν ξέρω ακριβώς που βρίσκονται στον σκληρό μου. Πρόκειται για παιχνίδια

που έχουν αγαπηθεί στο παρελθόν απο το κοινό όπως το Rooms όπου προσπαθείτε να βρείτε μέσα

σε δωμάτια τα αντικείμενα που σας ζητούνται, ή το Typ 'o shooter, όπου προσπαθείτε να σκοτώσετε

τους εχθρούς γράφοντας τη λέξη που έχουν απο πάνω τους, καθώς και το In custody 3, το οποίο

είναι στα Ελληνικά. Μόλις τα βρω θα τα ανεβάσω και αυτά.

 

Προς το παρόν απολαύστε αυτά και για οποιαδήποτε απορία, επικοινωνήστε μαζί μου (υπάρχουν

πληροφορίες επικοινωνίας μέσα σε όλα τα παιχνίδια).

 

Επίσης, μπορείτε να τα αντιγράψετε, να τα διανείμετε και να τα φιλοξενήσετε οπουδήποτε (cd,site)

μιας και τα έχω δημιουργήσει καθαρά για Freeware use.

 

Μ.

 

In Custody 2 : (παιχνίδι γρίφων, 50 γρίφοι στα Αγγλικά, επίπεδο δυσκολίας 'Μέγιστο')

http://rapidshare.com/files/55429571/INCUSTODY2.zip.html

* H απάντηση στον πρώτο γρίφο είναι 'MINUTES' (με κεφαλαία). Γενικά προσοχή στα κεφαλαία και στα μικρά σε αυτό το παιχνίδι. Ανάλογα με το πως είναι γραμμένος ο γρίφος θέλει και την απάντηση.

 

In Custody 1 : (παιχνίδι γρίφων, 50 γρίφοι, το πρώτο της δημοφιλούς σειράς, περιέχει χρόνο, πετάει tips, περιέχει και μαθηματικούς γρίφους)

http://rapidshare.com/files/55436002/incustody1.zip.html

 

The Beautiful World : (παιχνίδι God-Simulation όπου αναλαμβάνεις το ρόλο του θεού και ξεκινάς τη δημιουργία του κόσμου απο το 1.000.000 χρόνια Π.Χ. και εξελίσσεις τα ζώα και τους ανθρώπους ανάλογα με τις κινήσεις σου. Υπάρχουν άπειροι συνδιασμοί που μπορεί να κάνεις στο παιχνίδι, απο το να δημιουργήσεις ηφαίστεια και λίμνες μέχρι πυρηνικά εργοστάσια. Απλά θέλει τους κατάλληλους συνδιασμούς κινήσεων. Είναι ένα παιχνίδι που παίζεται και ξαναπαίζεται και δεν τελειώνει εύκολα, καθώς υπάρχει μια λίστα απο πράγματα που έχεις κάνει ή σου μένει να κάνεις.)

http://rapidshare.com/files/55437991/TheBeautifulWorld.zip.html

 

 

Όλα τα παιχνίδια έχουν σχεδιαστεί να τρέχουν σε περιβάλλον XP (δεν έχουν δοκιμαστεί σε Vista), παίζονται με το ποντίκι και το πληκτρολόγιο.

 

Μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου ολα τα παιχνιδια (εκτος του the beautiful world) μου βγαζουν : ''unexpected error occured when running the game''

 

windows xp εχω,και τα τρεχω σε 1024χ768

 

το error το πεταει στο loading οταν αρχιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι θελει χαμηλοτερη αναλυση, μπορεις ομως να μας αναφερεις σε ποιο λειτουργικο το εχεις δοκιμασει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...