Προς το περιεχόμενο

SOS - Errors στο Memtest86


pusher

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν υπάρχει στάνταρ αν δεν έχει περιμένει να του έρθει απόθεμα αν δεν φέρνει σου κόβουν πίστωση που την έστειλες ?

 

Την έστειλε το eshop από Πάτρα Αθήνα. Μου 'χαν πει ότι θα την έφερναν Τετάρτη με Πέμπτη. Όταν πήγα να ρωτήσω μου 'παν Παρασκευή. Ελπίζω να τις έχω αύριο και να μην αρχίσουν να με πηγαίνουν από αναβολή σε αναβολή. Εσύ με το Πλαίσιο τι έκανες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλαίσιο για πιο θέμα ? για την μητρική η για την δουλειά που κοίταγα ? για την μητρική όλα ok αλλάχτηκε η δουλειά έφαγα ήττα και έτσι από δευτερα πιάνω δουλειά στο e-shop που εκεί με πήρανε με την μια

 

λογικά περίμενε από δευτερα τώρα για την μνήμη και τάραξε τους στα τηλεφωνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλαίσιο για πιο θέμα ? για την μητρική η για την δουλειά που κοίταγα ? για την μητρική όλα ok αλλάχτηκε η δουλειά έφαγα ήττα και έτσι από δευτερα πιάνω δουλειά στο e-shop που εκεί με πήρανε με την μια

 

λογικά περίμενε από δευτερα τώρα για την μνήμη και τάραξε τους στα τηλεφωνα

 

Να σου πω την αλήθεια για τίποτα από τα δύο. Για μια μνήμη που έλεγες σε αυτό το thread ότι έχει πρόβλημα παρόμοιο με το δικό μου!

 

Προχθές πήγα. Τρίτη μου είπαν για Παρασκευή. Θα δούμε αύριο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως το είδα μετά :) βασικά όταν μου κάηκε η striker μου έφαγε και τις μνήμες παρέα και έτσι πήγα πίσω board και αλλάχτηκε και τις μνήμες αλλα δεν είχαν και μου δώσανε πιστωτικό και τελικά έβαλα αλλα 50 ευρώ και πήρα τις Crusial Ballistix Tracer

 

σιγά μην στην στείλουν παρασκευή βεβαια μακάρι αλλα δεν το βλέπω το ξέρεις το e-shop πως είναι :( αν ήσουν αθηνα και την έστελνες στο μενίδι που έινια το service θα την έπαιρνες σε μια μέρα πίσω :( εγώ έτσι έστελνα πράγματα για RMA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα... Πρόβλημα κατά τη μεταφορά. Ανεξήγητο μου είπαν! Αν άκουσα καλά "κωδικός 2". Θα επικοινωνήσουν με Αθήνα για να μάθουν τη συνέβη και θα με ενημερώσουν. Για να δούμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:S τι είναι αυτά πάλι :P άντε μακάρι να μην περιμένεις πολύ αλλιώς να εύχεσαι να έσπασε στο ταξίδι μπας και σου στείλουν καμια καλύτερη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:S τι είναι αυτά πάλι :P άντε μακάρι να μην περιμένεις πολύ αλλιώς να εύχεσαι να έσπασε στο ταξίδι μπας και σου στείλουν καμια καλύτερη :)

 

Ούτε και οι ίδιοι ήξεραν... Θα τηλεφωνήσουν να μάθουν και θα με πάρουν τ' απόγευμα είπαν. Ελπίζω να μην το πηγαίνουν από βδομάδα σε βδομάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απόγευμα που πέρασα βρήκα στο μαγαζί άλλους υπαλλήλους. Αυτοί τσεκάροντας στο PC είπαν ότι κάποιος συνάδελφός τους έχει στείλει ερώτηση η οποία ακόμη δεν είχε απαντηθεί και ότι αυτό που έχει συμβεί είναι ότι αν και έγινε αποστολή δε φαίνεται να έγινε ποτέ παραλαβή από Αθήνα. Χάθηκαν στη διαδρομή!

 

Μου είπαν ότι αν όντως είναι έτσι θα μου φέρουν καινούριες. Ελπίζω να μη βρεθούν τη Δευτέρα και περιμένω άλλη μια βδομάδα να ελεγχθούν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...