Προς το περιεχόμενο

Guitar Hero 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Γεια χαρα παιδια μια ερωτηση εχω, εχει παιξει κανεις on line to Play Guitar Hero III βασικα απλα εβαλα κατι στοιχεια δικα μου αλλα δεν εκανε κατι, και παρεπιπτοντος οποιος δεν το εχει παιξει χάνει ειναι τελεια πόρωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα παιδια μια ερωτηση εχω, εχει παιξει κανεις on line to Play Guitar Hero III βασικα απλα εβαλα κατι στοιχεια δικα μου αλλα δεν εκανε κατι, και παρεπιπτοντος οποιος δεν το εχει παιξει χάνει ειναι τελεια πόρωση...

 

το παιχνίδι απλά τα σπάει..αλλά νομίζω οτι και με κιθάρα θα έλεγε πιο πολύ..ξέρουμε αν και πότε θα βγεί η κιθάρα για PC?

Οσο για το heroin hero μαλλον κάνουν πλάκα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει πολυ πλακα να βαζεις τα κουμπια F1-F5 και να παιζεις με το πλητρολογιο στον αερα σαν κιθαρα!!! Πολυ γελιο. Στο δυσκολο παντως ειναι αρκετα δυσκολο αν και παιζω ηλεκτρικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να ροκαρω τωραααααα!!!!

 

Ομως μπλε ο8ονη συναντω πριν ανεβω στην σκηνή και ακυρωνεται το show..:mad:

LOL

 

 

Ρε παιδια δεν μπαινει το παιχνιδι. Μπλε οθονη κατα την εγκατασταση και κατι για "beginning dump of physical memory" και κατι αλλες τετοιες μ@λ@@ιες..

Κριμα παντως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρε pc-αδες πωρωθήκατε με qh ε? Γι αυτούς που δεν το ξέρουν υπάρχει ήδη ένας κλώνος,νομίζω fret on fire λέγεται. Είναι και free. Άντε πάρτε και κανένα xbox να παίζουμε online!!! Γαμ.... τον μαλ....α τον δαίμονα στο τέλος δεν μπορώ με τίποτα να τον βγάλω (στο hard). Κανένα τιπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι είναι απίστευτο!!! Εθιστικό μέχρι αηδίας!!! Το μόνο κακό είναι ότι με πληκτρολόγιο ποντίκι δεν βολεύομαι πολύ (ή είμαι απαίσιος....rocker -nowai- xD). Μάλλον θα το παραγγείλω....Ελλάδα δεν το βρήκα πουθενά πάντως, στο play.com υπάρχει για 70ευρώπουλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω το εξής πρόβλημα. Δεν μπορώ να πατήσω ταυτόγχρονα τα τρία τελευταία frets, δηλαδή το κίτρινο, το μπλε και το πορτοκαλί. Δηλαδή τα πατάω, αλλά στην οθόνη φαίνονται σα να μην πατιώνται (!). Δεν τίθεται θέμα δικής μου αμπαλοσύνης, έχω ήδη χτυπήσει 5 αστέρια στα περισσότερα τραγούδια στο hard. Αλλά στο cherub rock των smashing pumpkins δεν μπορώ να κάνω τίποτα, για τον λόγο που προανέφερα. Είχε κανείς άλλος παρόμοιο πρόβλημα? Μήπως φταίει το πληκτρολόγιό μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω το εξής πρόβλημα. Δεν μπορώ να πατήσω ταυτόγχρονα τα τρία τελευταία frets, δηλαδή το κίτρινο, το μπλε και το πορτοκαλί. Δηλαδή τα πατάω, αλλά στην οθόνη φαίνονται σα να μην πατιώνται (!). Δεν τίθεται θέμα δικής μου αμπαλοσύνης, έχω ήδη χτυπήσει 5 αστέρια στα περισσότερα τραγούδια στο hard. Αλλά στο cherub rock των smashing pumpkins δεν μπορώ να κάνω τίποτα, για τον λόγο που προανέφερα. Είχε κανείς άλλος παρόμοιο πρόβλημα? Μήπως φταίει το πληκτρολόγιό μου;

 

Είναι γνωστό bug του παιχνιδιού αυτό. Δεν υπάρχει σωστός συγχρονισμός σε αρκετά τραγούδια. Λένε πως ετοιμάζουν ενα patch για αυτό αλλά δεν ξέρω πότε θα έρθει.

 

Εγώ πάλι έχω ένα άλλο τελείως παλαβό bug. Σε high settings, δεν μου εμφανίζει τις νότες,μόνο το κοινό και το background !

Αν επιλέξω άλλα settings δουλεύει κανονικά!

Εμφανίστηκε σε κανέναν άλλο αυτό?

Επίσης, όσοι παίζετε με το πληκτρολόγιο καλό κουράγιο! Εγώ πάνω απο 2-3 τραγούδια την φορά δεν μπορώ να παίξω! Μου πονάνε οι καρποί!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...