Προς το περιεχόμενο

Κατεβαστε ελευθερα... Το ειπε και ο υπουργος.


SupaCoopa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο τις δηλωσεις του Υπουργου Οικονομιας, που εγκαινιασε το δωρεαν ασυρματο δικτυο στο Θησειο

 

«Εύχομαι λοιπόν καλά downloads με υψηλές ταχύτητες και καλές ασύρματες συνδέσεις, αξιοποιώντας το γρήγορο δωρεάν Internet στο Θησείο»

 

Σε συνδυασμο και με την καμπανια του ημικρατικου Εθνικου Φορεα για τις συνδεσεις aDSL (η οποια λεει ουτε λιγο ουτε πολυ "Κατεβαστε τα ολα, γρηγορα") εχω αρχισει να πιστευω οτι το ελευθερο downloading στην Ελλαδα προστατευεται/προωθειται απο το Κρατος.

 

Εκτος αν ο υπουργος και ο ΟΤΕ πιστευουν οτι download γινεται μονο στα freeware-trial software και στην επι πληρωμη διανομη μουσικης & ταινιων. Αν ειναι ετσι, απολογουμαι ταπεινα για το βρωμικο μυαλο μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε έπιασε ο πόνος καλέ μου?

Μόλις γύρισες από τα STATES?

 

Και για να παπαρολογήσουμε και λίγο, το trial του ΝΕRO 8 είναι σχεδόν 1 gb, να το παραγείλουμε σε DVD? A!!!! θα το κατεβάσουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοίξω νέο θέμα μια που αναφέρθηκε το δωρεάν νέο δίκτυο του Θησείου, θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σχετικά με τα δωρεάν ασύρματα δίκτυα.

Έχεις συνδεθεί κανείς σε κάποιο από τα ήδη υπάρχοντα ασύρματα δωρεάν δίκτυα (είτε του Συντάγματος είτε κάποιου άλλου δήμου)?

Αν ναι, υπάρχουν περιορισμοί (μόνο surfing π.χ., p2p?) ή είναι ανοικτά όλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετοιμαστείτε να πληρώσουμε ..όχι μονο τα ''καμένα''.. αλλα και τα σπασμένα από τις προεκλογικές αναγγελίες,

X2 δυστυχώς, γιατί κάτι πρέπει να βγάλουν και αυτοί.

Oooξω όλοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...