Προς το περιεχόμενο

Πληκτρολόγιο σιλικόνης


Tzimmys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντος αν αυτο ητανε πιο φθηνο εγω θα το επερνα :)

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.576507

 

Δεν κατάλαβα (είναι πρωί ακόμα :mrgreen:) αλλά πώς ακριβώς λειτουργεί ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντος αν αυτο ητανε πιο φθηνο εγω θα το επερνα :)

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.576507

 

παρα πολυ ακριβο και καθολου βολικο στη χρηση

 

Δείτε το εδώ , στην προτελευταία σελίδα. Είναι στα Plus από την ερχόμενη εβδομάδα. Δε ξέρω αν λέει τίποτα ή αν ενδιαφέρει κάποιον, απλά θυμάμε ότι είχαν γίνει συζητήσεις γύρω από τέτοια πληκτρολόγια και είπα να το αναφέρω. Είναι από σιλικόνη, διπλώνει, συνδέεται μέσω usb και πλένεται μα νερό και σαπούνι!!! :shock:

Όποιος ενδιαφέρεται, ας το ψάξει παραπάνω.

Edit για κάτι πολύ συμαντικό. Τιμή στα 8 ευρώ!!

 

το ειχα παρει πριν καιρο απ'τον Παπασωτηριου στα 20 ευρω.το ειχαμε συζητησει τοτε στο ινσομνια.απο προσωπικη πειρα πιστευω οτι δεν ειναι πρακτικο.για τους ανθρωπους που γραφουν πολυ.εμενα μου ξετιναξε τα χερια παντως.γρηγορα γρηγορα γυρισα στο keyb του laptop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys εγώ εδώ και 4 χρόνια είμαι με ένα απλό keyboard (άλλα 5 πιο πριν με ένα άλλο), και ποτέ δεν είχα πρόβλημα παρόλο που κόστιζαν 3ε ... Γράφω αρκετά πράγματα καθημερινά, οπότε πάντα έβρισκα τα fancy keyboard ως μία current trend που θα περάσει ... :grin:

 

προβαλει σε οποιαδηποτε επιφανεια ενα εικονικο πληκτρολογιο με laser και πληκτρολογεις εκει

 

Υπερβολή εκτός ορίων ... Άσε που όπως λέει και ο poscaman ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να βολεύει αυτό το πράγμα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον.

 

το δευτερο το εχω δουλεψει και ναι,με κουραζε πολυ.

το πρωτο ΔΕΝ το εχω δουλεψει,απλα εχω δοκιμασει,σε τρελεσ φασεις,να "πληκτρολογησω" σε παγκο για να δω πως ειναι η αισθηση.ε,πεθανε ο καρπος μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...