Προς το περιεχόμενο

Αγορά Νέας Σύνδεσης ADSL


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πες μας σε πια περιοχη εισαι να μπορεσει καποιος απο εδω μεσα να σου κανει την προταση του.Εισαι π.χ. σε καποιον βροχο αναλογα να προτεινουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Για ριξε ματια στο site Vivodi.Βαλε το αριθμο του τηλεφωνου σου.

 

gia na kanei aithsh twra kai na energopoih8ei to genarh? :P :p :P

 

NetOne, Forthnet, On Telecoms imo...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η vivo είναι ή του ύψους ή του βάθους. Απο θέμα ταχυτήτων αρκετοί γνωστοί μου είναι ικανοποιημένοι αλλά υπάρχουν και αρκετοί φανατικοί αντι-vivodianoi.Και τώρα τελευταία δείχνει να βελτιώνεται σε θέματα βλαβών και ενεργοποιήσεων.Ρίξε μια ματιά και στις εταιρίες που αναφέρει ο προλαλήσαντας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην κανεις το λαθος και παρεις vivodi. Δεν ξερω για θεμα βλαβων και ενεργοποιησεων αλλα το λογιστηριο ειναι για τα μπαζα. Χρεωνουν οσο θελουν και οτι θελουν. Εξηγησεις μην περιμενεις. Μονο με καταγγελιες θα βγαλεις ακρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλαρακι βάλε altecnet jetpack στα 39.90 3 μήνες 768/192 (ελαχιστη παραμονή 3 μήνες)

ή στα 69.00 5 μήνες 1024/256 και τον 6ο τον πληρώνεις 24,90 (εχεις υποχρεωτική παραμονή 6 μήνες) δηλαδή σου βγαίνει 93,90 το εξάμηνο-15,65 ο μήνας... ΔΩΡΟ USB MODEM CRYFTO F200 Ή ΔΩΡΟΕΠΙΤΑΓΗ 20 EURO ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ROUTER/WIFI ROUTER... ενεργοποιηση υπολογισε γύρω στο 15-18 μέρες...αναλογως τα κέφια των τεμπέληδων στον πΟΤΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω χάσει λίγο την μπάλα με ποια σύνδεση να βάλω....είναι τόσες πολλές..

Μάλλον vivodi λέω γιατί στο αιγάλεω όπου και μένω έχει λέει και διπλασιασμό της ταχύτητας που έχεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eαν εισαι στην δυνατοτητα του cabletv,ειναι καλο μονο αργει, η ενεργοποιηση.Aφου εισαι στην Βιβοντι κανε μια αιτηση μεταβολης και θα συνδεθης πιο γρηγορα,με 45 ευρω τον μηνα ολα δωρεαν, απο εξοπλισμο ρουτερ [vood 452W-A και ασυρματο] και αποκωδικοποιητη μεχρι και δωρεαν 2 αριθμους τηλεφωνων,και ολες οι Ελληνικες σου κλησεις σε σταθερα ΔΩΡΕΑΝ και iptv,και ταχυτητα εως 20Mbps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά σε όλους!

Πρόκειται να αποκτήσω την Πέμπτη τηλέφωνο μιάς και μόλις μετακόμισα στο σπίτι.Μέσα στην εβδομάδα θα αποκτήσω και τον η/υ που έχω καταλήξει.Το μόνο πρόβλημα μου είναι τι πακέτο σταθερής τηλεφωνίας και internet να διαλέξω απο τον ατελείωτο βομβαρδισμό προσφορών που δεχόμαστε καθημερινά.

Με τα λίγα που γνωρίζω καταθέτω την πρόταση μου και θα ήθελα να μου πείτε και εσείς τις δικές σας από εμπειρίες ή τυχόν προβλήματα που αντιμετωπίσατε(ακούγονται πολλά και διάφορα)

-pstn ΟΤΕ(30ευρω το δίμηνο)

-conn-x 1024(43 ευρω το δίμηνο)+δώρο ασύρματο modem ή σκληρό εξωτερικό δίσκο

-conn-x talk,απεριόριστες αστικές και υπεραστικές κλήσεις(30 ευρω το δίμηνο)

Το σύνολο 103 ευρω το δίμηνο δηλ. 51,50 ευρω το μήνα.

Έχεις πληρώσει λίγο παραπάνω ίσως αλλά μήπως είσαι και λίγο πιο ήσυχος?

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...