Προς το περιεχόμενο

Αγορά Νέας Σύνδεσης ADSL


Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλε εχω ηδη vivodi και πιστευω οτι ειναι η χειροτερη με διαφορα (η forthnet βεβαια την κοντραρει τωρα τελευταια)... δεν θα επεκταθω στο θεμα χρονου ενεργοποιησης, ουτε στις χρεωσεις που σου επιβαλλουν

ειχα connx και σκεφτομαι να ξαναβαλω

καλυτερα να πληρωνω τα διπλα στην connx παρα να τα φαω αργοτερα σε νευρολογους και ψυχοφαρμακα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν δεν εχεις απαιτησεις μονο ο οτε σου κανει, οι υπολοιποι ειναι για καταναλωτες υψηλων απαιτησεων.

 

Τίποτα το ιδιαίτερο,χάζεμα στο διαδίκτυο και τηλέφωνα με τις ώρες λόγω της γυναίκας μου.(η αδελφή της μένει επαρχία),καθώς επίσης και με τους δικούς μου επειδή μένουν μακριά και η καθημερινή επαφή ειναι λίγο δύσκολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε εχω ηδη vivodi και πιστευω οτι ειναι η χειροτερη με διαφορα (η forthnet βεβαια την κοντραρει τωρα τελευταια)... δεν θα επεκταθω στο θεμα χρονου ενεργοποιησης, ουτε στις χρεωσεις που σου επιβαλλουν

ειχα connx και σκεφτομαι να ξαναβαλω

καλυτερα να πληρωνω τα διπλα στην connx παρα να τα φαω αργοτερα σε νευρολογους και ψυχοφαρμακα

 

Έχει ο αδερφός μου και δεν μου έχει παραπονεθεί ποτε για κάτι.δεν λέω υπάρχει ο βραχνάς του παγίου του οτε αλλά νομίζω πως προς το παρόν δεν είναι ευκολα μακριά απο αυτόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα το ιδιαίτερο,χάζεμα στο διαδίκτυο και τηλέφωνα με τις ώρες λόγω της γυναίκας μου.(η αδελφή της μένει επαρχία),καθώς επίσης και με τους δικούς μου επειδή μένουν μακριά και η καθημερινή επαφή ειναι λίγο δύσκολη.

 

Eαν εχει και αυτη οτε καλα ειναι,διοτι εσυ π.χ εαν καλεσεις εμενα στο 210 χαιρετισματα θα με βριζεις μετα διοτι χρεωνεσε και ας βλεπεις οτι ειμαι απο 210, γιατι δεν ειμαι στον οτε.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτηκα και την tellas zisto αλλά η διαφορά είνα ελάχιστη,γύρω στα 8 ε το δίμηνο και δεν νομίζω πως αξίζει το ρίσκο να φύγεις απο οτε και να το μετανιώσεις και μετά ξανά πάλι απο την αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eαν εχει και αυτη οτε καλα ειναι,διοτι εσυ π.χ εαν καλεσεις εμενα στο 210 χαιρετισματα θα με βριζεις μετα διοτι χρεωνεσε και ας βλεπεις οτι ειμαι απο 210, γιατι δεν ειμαι στον οτε.:)

 

Εχει οτε και αυτή και οι δικοί μου καθώς επίσης και η πειοψηφία όσων ξέρουμε(συγγενείς,φίλοι).Και αυτό αναγκαστικά το έψαξα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Γειά χαρά, καλά φοβερή προσφορά έ ;; ακόμα και η ίδια η Forthnet δίνει το πακέτο της στα 129€.

Θα ήθελα να ρωτήσω εάν με το που θα μου έρθει το πακέτο μπορώ να μπώ στο διαδίκτυο ή πρέπει να περιμένω κάποιο χρονικό διάστημα ;;

 

Να ρωτήσω κάτι άλλο υπάρχει προπληρωμένη adsl για 2-3 μήνες, χωρείς δεσμέυσεις, οποιασδήποτε ταχύτητας.

Δέν θέλω να αγοράσω κινητό adsl μιάς και οι μηνιαίες συνδρομές του, είναι ασύμφωρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα είμαι ανάμεσα στην http://www.hol.gr/default.asp?pID=23&ct=3&itmID=101 (hol) και στην http://www.forthnet.gr/templates/sc.aspx?c=10011855 (forthnet). Μένω στην Τούμπα Θεσσαλονίκης και έχω ήδη λογαριασμό στην forthnet (μονο ιντερνετ).. Εχει κανένας μια απο τις παραπάνω συνδέσεις? Παρακαλώ ας γράψει τις εντυπώσεις του.. Επίσης ποια απο τις δύο χρησιμοποιεί καλύτερο router wifi? Γιατί έχω και laptop και θέλω να αποδίδει καλά..

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλιός συνδρομητής τηε βιβόντι... μου τηλεφωνάνε πρόσφατα να τους επιστρέψω το router.... απειλώντας!

του λέω να σας το επιστρέψω αλλα δεν θα με βάλετε σε τρεξίματα και φυσικά.... με έβαλαν σε μπελά!

μου έδωσε να παρω ένα κούριερ.... ήταν λάθος το νούμερο.... και το κούριερ δεν δεχόντουσαν το router αν δεν ήταν στο αυθεντικό του κουτί (μετά απο τόσα χρόνια δεν το είχα...). Ξαναπαίρνω την βιβόντι μου λένε να το βάλω σε ένα οποιοδήποτε κουτί. Το κούριερ δεν το δεχόταν.... μου δίνουν άλλο κούριερ, κλείνω ραντεβού και δεν έχουν έρθει ως τώρα.

ΠΟΤΕ ξανά στην βιβόντι, μόνο αν είναι τσάμπα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά έχω vivodi από όταν πρωτοάνοιξε σαν εταιρεία, κοινώς είμαι χρόνια πελάτης, το μόνο παράπονο είναι κατι άκυρα disconnects σε κάτι ώρες περίεργες. Όλες οι εταιρείες έχουν τα στράβα τους και τα καλά τους, δεν μπορείς να κρίνεις επειδή έτυχε να είσαι ο γκαντέμης της υπόθεσης και σε συνδέσανε μετά απο 5 μήνες ξερω'γω, μην ξεχνάτε ότι για να γίνει οποιαδήποτε σύνδεση πάντα εμπλέκεται ο ΟΤΕ και δεν εννοώ την κλασσική πατάτα "φταίει ο ΟΤΕ". Τώρα στις τιμολογίσεις που ανέφερε κάποιος πιο πάνω πάλι δεν έχω παράπονο, γιατί πληρώνω ακριβώς αυτό που έχω αγοράσει ( είχα το πακέτο με τα 30ευρω και 8αρα γραμμή αν θυμάμαι καλά και άλλαξα στην προσφορά με 19,90 δωρεαν αστικες υπεραστικες με όση ταχύτητα αντέχει η γραμμή δλδ μέχρι 24) Ταχύτητες μια χαρά, συγχρονιζει στα 14 με 16 και βρίσκομαι στο παγκράτι, σε κόμβο που δεν λες ότι είναι και χαλαρός.

 

Αυτό που έχω καταλάβει εγω απ'ολες τις εταιρείες, όσο τραγικο κ αν ακουγεται, είναι απλά να μην πέσεις στην περίπτωση, το αμφισβητεί κανεις ; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που έχω καταλάβει εγω απ'ολες τις εταιρείες, όσο τραγικο κ αν ακουγεται, είναι απλά να μην πέσεις στην περίπτωση, το αμφισβητεί κανεις ; :P

 

Τα πάντα στη ζωή έτσι είναι, μην πέσεις στην περίπτωση. Βέβαια είναι και το πόσο φροντίζει η εταιρεία να μην πέσεις στην περίπτωση εσύ σαν πελάτης. Δηλαδή και οι άλλοι που ήταν στις εταιρείες που έβαλαν λουκέτο, στην περίπτωση έπεσαν (που έκλεισε η εταιρεία :P).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...