Προς το περιεχόμενο

Yparxei_tetoio_pragma?


lbch

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερώτηση φαντασίας κατά μία έννοια: Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μπορεί (λέμε τώρα)είτε παίζοντας ένα video (οποιασδήποτε μορφής)είτε ένα audio να το ενεργοποιείς την στιγμή που παίζει και να γράφει μόνο του αυτό που ακούει (για ξένο το θέλω και φυσικά αν υπάρχει και για ελληνικό καλύτερα). Κυρίως όμως για ξένο το θέλω (αγγλικο-αμερικάνικα)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνει εντύπωση που έγραψες τον τίτλο του θέματος στα greeklish, πράγμα που απαγορεύεται, ενά το ποστ σου, που επιτρέπεται να γραφεί με greeklish, το έγραψες σε άψογα ελληνικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση φαντασίας κατά μία έννοια: Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μπορεί (λέμε τώρα)είτε παίζοντας ένα video (οποιασδήποτε μορφής)είτε ένα audio να το ενεργοποιείς την στιγμή που παίζει και να γράφει μόνο του αυτό που ακούει (για ξένο το θέλω και φυσικά αν υπάρχει και για ελληνικό καλύτερα). Κυρίως όμως για ξένο το θέλω (αγγλικο-αμερικάνικα)...

 

υπαρχει ενα προγραμα το SUPER converter μεσω του οποιου μπορεις να αποθηκευσεις ενα video μονο με τον ηχο του.

αν καταλαβα καλα αυτο θελεις να κανεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει ενα προγραμα το SUPER converter μεσω του οποιου μπορεις να αποθηκευσεις ενα video μονο με τον ηχο του.

αν καταλαβα καλα αυτο θελεις να κανεις

 

tnx for your answer αλλά όχι ακριβώς αυτό...βάζουμε π.χ. να παίξει ένα video, ένα audio οτιδήποτε να ενεργοποιούμε εκείνη την στιγμή το πρόγραμμα και όταν μιλάνε είτε στο video είτε στο audio το πρόγραμμα (έτσι όπως το φαντάζομαι εγώ) να γράφει μόνο του τα λόγια που ακούει....δηλ.για παράδειγμα λέει ένα άντρας ή γυναίκα στα αγγλικά ή αμερικάνικα (αν και διαφέρει η προφορά) you look really a respectful guy (μάλλον το γράφω λάθος-δείχνεις σεβαστός, αυτό θέλω να πω) και ταυτόχρονο εκείνη την στιγμή αυτό που λέει να το γράφει το πρόγραμμα (σε περίπτωση που δεν ακούγεται αυτό που λέει ο τύπος/τύπισσα)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...